Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Teenused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Huviringid
Kullo
Muudatused

Tunniplaan

Print


NB! Huviringide komplekteerimine toimub septembri ja oktoobri kuu jooksul, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot huviringi õpetajalt.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 11.12.2017
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.30
-
17.30 Üldtööaeg Heli Rohtla
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
10.00
-
10.45 Laulustuudio Sinilill, 1-2 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.00
-
13.45 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.30
-
10.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.30
-
12.00 Muinasjutu-kunstituba I grupp Heli Rohtla
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.45
-
11.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
11.15
-
13.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Elve Tauts
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Kristiina Gebruk (inglise keel)
25-08
11.30
-
13.30 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
11.45
-
12.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
12.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
12.00
-
16.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.45
-
13.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
12.50
-
15.00 Üldtööaeg Triin Summatavet
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
13.00
-
13.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
13.10
-
13.55 Mõttemängud (algajad I) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (I) Elve Tauts
31-11
13.30
-
14.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
14.00
-
14.45 Mõttemängud (algajad II) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
14.00
-
14.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 KT stuudio 1-2 kl L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
14.00
-
14.45 Motoring I Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
14.15
-
15.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.30
-
15.15 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
14.30
-
15.15 Raduga kooristuudio (solf.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
14.30
-
16.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Piret Ojamaa
31-07
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.45
-
15.30 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Oidekivi
24-04
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 KT stuudio 1-2 kl L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
14.45
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
2-02
15.00
-
15.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
15.45 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
15-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Puhkpilli orkester+pilliõpe (algajad) Ester Janno
2-14
15.00
-
15.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 Teatriring 8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Marit Koit
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.15
-
16.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.15
-
16.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (I kl.k) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. II grupp Kristiina Gebruk (inglise keel)
25-08
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii_
15.30
-
16.15 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
15.30
-
16.15 Motoring II Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 1, 7-8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-06
15.30
-
17.00 KT stuudio 5-7 kl N2 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.30
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Vilja Sliževski
12-07
15.30
-
17.45 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (II) Elve Tauts
31-11
15.30
-
17.45 Keraamika (I) Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 Puhkpilli orkester+pilliõpe (edasijõudnud) Ester Janno
2-14
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
16.00
-
16.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.00
-
16.45 Loodusring Martin Suuroja
1-19
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Ingrid Elsa Mugu, Kähte Vainus
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2, klassika) Jaanika Liiu
13-10
16.15
-
17.00 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10 kl) Kadri Toomoja
12-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 3, 9. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (9. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
2-02
16.15
-
17.00 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
17.15 KT stuudio tänavatants T3 Sandra Põld
15-0
16.30
-
17.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii_
16.30
-
17.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.30
-
18.00 Muinasjutu-kunstituba II grupp Heli Rohtla
25-04
16.30
-
21.00 Õmblemine (I) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Loodusring Martin Suuroja
1-19
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solf.) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.45
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
17.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.00
-
17.45 KT stuudio Show rühm S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.00
-
17.45 Laulustuudio SInilill 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
17.00
-
17.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass, hääleseade) Vilja Sliževski
12-07
17.15
-
18.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 KT stuudio tänavatants T2 Sandra Põld
15-0
17.15
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18 a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Loodusring Martin Suuroja
1-19
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (ansambel) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Mudilased) Ingrid Elsa Mugu
13_10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Ülle Fershel
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Keskminel 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
17.45
-
18.30 KT stuudio Show rühm S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.45
-
18.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.45
-
18.30 Laulustuudio SInilill 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.45
-
18.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika (II) Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (III) Elve Tauts
31-11
18.00
-
18.45 KT stuudio tänavatants T2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Trummiring Juss Haasma
01-12
18.00
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.00
-
19.00 Üldtööaeg Anneli Uus
18.10
-
18.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (4a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
18.15
-
19.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
18.15
-
19.00 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
18.30
-
19.15 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.30
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
18.30
-
19.15 Laulustuudio SInilill 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
18.45
-
19.30 KT stuudio tänavatants T1 Sandra Põld
15-0
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aiva Oja
22-02
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5-6a) Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.00
-
19.45 Mudilaskoor Ellerhein (tasandus) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.00
-
20.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11 kl) Kadri Toomoja
12-05
19.15
-
20.00 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
24-02
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 7, 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
19.15
-
20.00 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
19.30
-
20.15 KT stuudio tänavatants T1 Sandra Põld
15-0
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.50
-
20.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Elve Tauts
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
20.30
-
21.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Triin Summatavet
Teisipäev 12.12.2017
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
10.00 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune) Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. II grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
09.00
-
10.30 KT stuudio 1-4 kl L4 Mirjam Murel-Punder
15-0
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
09.00
-
12.15 Eelkool Kuninga tänaval (I rühm) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.30
-
11.00 Mud mus, jõulupidu, G. Karpenko
14-0
09.40
-
10.25 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a I grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. II grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.30
-
11.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2 a II grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
10.30
-
11.15 Väikelaste loovusring I Anneli Uus
2-16
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.35
-
11.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.00
-
15.45 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
11.00
-
15.45 KT stuudio Mirjam Murel-Punder
1-20
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. II grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
11.30
-
12.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
25-09
11.30
-
13.30 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
13.45 Üldtööaeg Heli Rohtla
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
14.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
13-05
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
12.15
-
13.00 Väikelaste loovusring II Anneli Uus
2-16
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.45
-
13.15 Üldtööaeg Ruth Heidok
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. III grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
15.00 Üldtööaeg Piret Ojamaa
13.00
-
16.00 ksenia vaher
14-02
13.00
-
18.45 Üldtööaeg Ülle Heinsalu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. III grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Pilliõppe solf. 6-7a. (vene keelne grupp, algajad) Galina Morozova-Iljenko
2-14
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
24-02
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.30
-
15.15 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Jaanika Liiu
11-0
14.35
-
15.20 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.35
-
16.45 Üldtööaeg Siret Reinaru
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. III grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. 6-7a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel 1, 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Voldemar Borkman
Pirita
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
19.30 Fotograafia (noorem grupp) Ernest Bondarenko
35-06
15.15
-
16.00 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
24-02
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Juri Zurba
15-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
15.15
-
16.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.15
-
16.00 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.20
-
16.05 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. III grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
16.15 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika (III) Aino Arumäe
11-08
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, 5-7 klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
16.30 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Netšajeva
14-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
16.00
-
16.45 Raduga kontrestkoor (solf., 7 kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1) Jaanika Liiu
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.05
-
16.50 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.10
-
17.40 KT stuudio 6-9 kl N1 Minnamari Murel
24-05
16.15
-
17.00 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.15
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.15
-
17.00 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
15-0
16.30
-
17.15 KT stuudio 2-4 kl L1 Sandra Põld
24-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
16.30
-
17.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.30
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (II) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Netšajeva
14-07
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring vene keeles (2-3 a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.50
-
17.35 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.00
-
17.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
17.00
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. 10-13a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.00
-
17.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
15-0
17.15
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Netšajeva
14-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
17.30
-
18.15 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5a) Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm) Liise-Marie Valgi
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Helena Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm klassika) Jaanika Liiu
11-0
17.30
-
19.45 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (algajad) Hedvig Saarne
22-02
17.35
-
18.20 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.40
-
18.25 KT stuudio 4-.. a E3 Minnamari Murel
24-05
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. 8-9a. (vene ja eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.45
-
18.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.45
-
18.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 KT stuudio 5-6 a E1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.00
-
18.45 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.00
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
18.10
-
18.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (6a) Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor solfedžo (T) Aale Rosenstrauch
12-06
18.20
-
19.05 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
18.30
-
19.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-08
18.30
-
19.15 KT stuudio 5-6 a E2 Minnamari Murel
24-05
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel 2, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. 8-9a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.45
-
19.30 KT stuudio S2 Sandra Põld
15-0
18.45
-
19.30 KT stuudio S1 Sandra Põld
24-02
18.45
-
19.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.45
-
20.15 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
19.00
-
19.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
19.00
-
20.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Andrus Kirss
25-08
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.30 Galina Morozova-Iljenko
2-14
19.30
-
20.15 KT stuudio S2 Sandra Põld
15-0
19.30
-
20.15 KT stuudio S1 Sandra Põld
24-02
19.30
-
20.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maris Lend
19.45
-
20.30 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.45
-
20.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
19.45
-
21.15 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (edasijõudnutele) Hedvig Saarne
22-02
19.50
-
20.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ruth Heidok
31-06
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Kolmapäev 13.12.2017
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (B hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
14.00 Kt Stuudio Mirjam Murel-Punder
1-20
09.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (B, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
10.00
-
10.45 Laulustuudio Sinilill, 1-2 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (D hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.30 Üldtööaeg Maarian Lend
10.30
-
12.00 Muinasjutu-kunstituba I grupp Heli Rohtla
25-04
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.30
-
12.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 5a. Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
13.45 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
12.45 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
12.00
-
16.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.15
-
14.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
12.50
-
15.00 Üldtööaeg Triin Summatavet
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VII grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.00
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
25-09
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
16.30 Üldtööaeg Piret Ojamaa
31-07
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VII grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.00
-
14.45 Motoring I Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
14.00
-
14.45 KT stuudio 2-4 kl rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.00
-
15.30 Kullo poistekoor (ettevalmistuskoor) Kuldar Schüts
12-0
14.15
-
15.00 Ellerheina lastekoor (ansambel 3, 5 klass) Anneli Mäeots
12-08
14.15
-
15.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.15
-
15.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.20
-
15.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf.) Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VII grupp Eda Hallmägi (matemaatika)
25-07
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
14.45
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
14.45
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
14.45
-
15.30 KT stuudio 2-4 kl rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.00
-
15.45 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
15-05
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
15.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
25-09
15.00
-
17.15 Teatriring (8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.05
-
15.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.15
-
16.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. VII grupp Eda Hallmägi (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Motoring II Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solf., A grupp) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
15.30
-
16.15 KT stuudio 5-6 kl rühm N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
15.30
-
17.00 Kullo poistekoor (põhikoor) Kuldar Schüts
12-0
15.30
-
17.45 Keraamika (I) Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (8 klass I, solf.) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
25-09
15.50
-
16.35 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.15
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solf., B grupp) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
16.15
-
17.00 KT stuudio 5-6 kl rühm N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Oidekivi
24-04
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 7-8 klass I, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, II hääl) Anneli Mäeots
12-08
16.30
-
17.15 Puhkpilli orkester+pilliõpe (algajad) Ester Janno
2-14
16.30
-
17.15 KT stuudio tänavatants T3 Sandra Põld
24-02
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
16.30
-
18.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
16.30
-
18.30 Muinasjutu-kunstituba II grupp Heli Rohtla
25-04
16.30
-
21.00 Õmblemine (III) Piret Ojamaa
31-07
16.35
-
17.20 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.45
-
17.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 KT stuudio Showrühm S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solf., C grupp) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (C koor) Natalja Kuzina
14-06
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
18.00 Lastekoor Ellerhein
12-0
17.00
-
18.30 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
21.30 Fotograafia (vanem grupp) Ernest Bondarenko
35-06
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 11. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
17.15
-
18.00 KT stuudio tänavatants rühm T2 Sandra Põld
24-02
17.15
-
18.00 Puhkpilli orkester+pilliõpe (edasijõudnud) Ester Janno
2-14
17.15
-
18.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.45 Näitering Kuninga tänaval Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
17.20
-
18.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.30
-
18.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2) Liise-Marie Valgi
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Mudialsed) Ingrid Elsa Mugu
13-10
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.30
-
20.30 Elve Erm
14-0
17.45
-
18.30 Raduga ettevalmistuskoor (2. grupp) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ans.) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.45
-
18.30 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.45
-
18.30 KT stuudio Showrühm S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.45
-
20.00 Keraamika (II) Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.00
-
18.45 KT stuudio tänavatants rühm T2 Sandra Põld
24-02
18.00
-
18.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
18.00
-
19.00 Üldtööaeg Anneli Uus
18.00
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.05
-
18.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
18.15
-
19.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (4a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor Ingrid Kõrvits
12-0
18.15
-
19.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Andrus Kirss
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
19.15 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
18.45
-
19.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.45
-
19.30 KT stuudio tänavatants rühm T1 Sandra Põld
24-02
18.45
-
19.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
18.50
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
19.00
-
19.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.00
-
19.45 Üldtööaeg Ants Soosõrv
19.00
-
19.45 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5-6a) Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
20.45 Üldtööaeg Maris Lend
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.00 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
19.15
-
20.00 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
19.30
-
20.15 KT stuudio tänavatants rühm T1 Sandra Põld
24-02
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett. 11 kl) Ingrid Kõrvits
12-0
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Triin Summatavet
Neljapäev 14.12.2017
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.30 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune) Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Maarian Lend
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. IV grupp Siret Reinaru (Emakeel)
25-09
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. V grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.00
-
10.30 KT stuudio 1-4 kl L4 Mirjam Murel-Punder
24-02
09.00
-
12.15 Eelkool Kuninga tänaval (II rühm) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.40
-
10.25 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a I grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. IV grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. V grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. II grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
10.30
-
11.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a II grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. IV grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. V grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. II grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
10.45
-
12.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.00
-
15.00 KT stuudio Mirjam Murel-Punder
1-20
11.00
-
15.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
13.15 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. IV grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. V grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. II grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
14.00 Kullo õppenõukogu
14-0
12.00
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
12.15
-
13.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ruth Heidok
31-06
12.15
-
13.50 Üldtööaeg Maarian Lend
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VI grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. III grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. III grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VI grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.00
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Jaanika Liiu
11-0
14.00
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
14.15
-
15.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-07
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
14.30
-
15.15 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
15-0
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Vergo Vernik
11-09
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.35
-
15.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VI grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.40
-
15.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. III grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
16.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-07
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, J. Anstal
14-0
14.45
-
15.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.00
-
15.45 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
15-0
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
15.25
-
16.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. 10-13a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
15.30
-
16.15 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. VI grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, J. Anstal
14-0
15.30
-
16.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. III grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika (III) Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.45
-
16.30 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
16.00
-
16.45 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1) Liise-Marie Valgi
11-0
16.10
-
16.55 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1.
16.10
-
17.40 KT stuudio 7-8 kl N1 Minnamari Murel
15-0
16.15
-
17.00 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.15
-
17.00 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (solf., 9 kl) Galina Morozova-Iljenko
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (C koor) Jelena Orlova
14-0
16.15
-
17.00 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.15
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.15
-
18.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
16.20
-
17.05 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
24-02
16.30
-
17.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (IV) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring vene keeles (2-3a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.55
-
17.40 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.00
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
17.00
-
17.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
17.00
-
17.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. 14-19a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (5. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, II sopran) Jelena Orlova
17.00
-
17.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.00
-
17.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.05
-
18.00 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
24-02
17.15
-
18.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund (liiklus või autoehitus) (eesti grupp) Artur Stepanov
1-19
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Ellerheina laulu- ja rütmikarind Mummud (5a) Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
17.30
-
18.15 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1, klassika) Jaanika Liiu
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm) Liise-Marie Valgi
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (algajad) Hedvig Saarne
22-02
17.40
-
18.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.40
-
18.25 KT stuudio 4-.. a E3 Minnamari Murel
24-05
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. 10-13a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.45
-
18.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (5. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-07
17.45
-
18.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.00
-
18.45 KT stuudio 5-6 a E1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikarind Mummud (6a) Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
18.25
-
19.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. 14-19a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (6. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova
14-07
18.30
-
19.15 KT stuudio 5-6 a E2 Minnamari Murel
15-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.30
-
19.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
18.30
-
21.45 Üldtööaeg Maris Lend
18.45
-
19.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.45
-
19.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.45
-
19.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Heli Rohtla
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Jaanika Liiu
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
19.15
-
20.30 Galina Morozova-Iljenko
2-14
19.15
-
20.30 Ellerheina lastekoor (6. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
21.15 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (edasijõudnutele) Hedvig Saarne
22-02
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.00
-
21.30 Üldtööaeg Ruth Heidok
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
20.45
-
21.30 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Reede 15.12.2017
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
09.00
-
09.45 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (emakeel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Eelkool Kuninga tänaval (III rühm) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.45
-
09.50 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
09.50
-
10.35 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-09
10.00
-
10.40 Üldtööaeg Maarian Lend
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.35
-
11.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.40
-
11.25 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (kunstiõpetus)
25-09
10.45
-
11.30 Väikelaste loovusring I Anneli Uus
2-16
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.15
-
13.15 Üldtööaeg Elve Tauts
11.30
-
12.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-05
11.30
-
12.15 ABC stuudio 5a. I grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
12.00
-
18.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.15
-
14.30 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.30
-
13.15 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
12.45
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Siret Reinaru
25-09
12.45
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Siret Reinaru
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 ABC stuudio 5a. II grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
13.00
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (I) Elve Tauts
31-11
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.15 Üldtööaeg Maarian Lend
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.50
-
14.25 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
13.50
-
14.35 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 4) Ingrid Elsa Mugu
13-10
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
14.35
-
14.40 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
14.35
-
15.20 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.40
-
15.25 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-09
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.50
-
15.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
16.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ants Soosõrv
15.00
-
18.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 8. klass, II rühm, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
15.15
-
16.00 Vokaalansambel Helisev hääl (hääleseade) Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 2, 9. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
15.15
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Vilja Sliževski
12-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. II grupp Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans., 5-6.kl) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
17.45 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (II) Elve Tauts
31-11
15.40
-
16.25 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Vokaalansambel Helisev hääl Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2 klassika) Ülle Fershel
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2) Liise-Marie Valgi
13-0
16.00
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.00
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor, häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.15
-
16.45 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (ans., 7-8.kl) Natalja Kuzina
14-07
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.30
-
17.15 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.45
-
17.30 Vokaalansambel Helisev hääl Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
20.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (soolo) Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (ans., 8-9.kl)