Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Huviringid
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused
Kullo
Muudatused
Kullo
Tööpakkumised

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Teisipäev 19.11.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel I, 5. ja 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.15
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (ansambel II, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
Kolmapäev 20.11.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
14.45
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (B koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.40
-
17.25 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.25
-
18.10 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (A koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
Neljapäev 21.11.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
November 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
       
1
3
5
7
8
9
12
17
24
25
26
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
21.11.2019 Laula mu laulu
21.11.2019 Laulustuudio Sinilill osaleb kontserdil
22.11.2019 Piibarid viivad läbi Rocca al Mare kooli algklassi kadripeo
23.11.2019 O.Marenkova klaveriõpilased esinevad festivalil Vene Kultuurikeskuses
23.11.2019 V.Khoretskaya klaveriõpilased osalevad Vene muusika festivalil

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass