Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Huviringid
Kullo
Muudatused

Tunniplaan

Print


NB! Huviringide komplekteerimine toimub septembri ja oktoobri kuu jooksul, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot huviringi õpetajalt.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 18.03.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11. klass) Kadri Toomoja
12-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10. klass) Kadri Toomoja
12-05
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
Kolmapäev 20.03.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass, II rühm) Ülle Sander
12-06
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass, II rühm) Kadri Toomoja
12-05
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 9. klass) Ülle Sander
12-06
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Kadri Toomoja
12-05
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (B koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett V 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
Reede 22.03.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett III 9. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass, I rühm)) Kadri Toomoja
12-05
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
16.00
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 9. klass) Kadri Toomoja
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 12. klass) Ülle Sander
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett IV 10. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VII 10. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-08
Märts 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
       
4
5
8
9
17
18
24
26
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
19.03.2019 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.klasside tütarlaste rahvastepalli finaalturniir
19.03.2019 Kesklinna LO koolide 4.klasside tütarlaste rahvastepalli finaalturniir
20.03.2019 Tütarlastekoor Ellerhein osaleb laulupeo II eelproovis ja ettelaulmisel
20.03.2019 Tütarlastekoor Ellerhein osaleb laulupeo II eelproovis ja ettelaulmisel
20.03.2019 Moekunstiringi näitus Kullos.

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass