Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Muudatused
Kullo
Huviringid
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Teenused

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 30.03.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.45
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.15
-
15.00 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
14.30
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
14.30
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.45
-
15.30 KT Stuudio rühm L2 Anneli Markov
15-0
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
17.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.40 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
24-02
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova
14-06
15.30
-
15.55 KT Stuudio rühm L2 Anneli Markov
3K
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-07
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
17.15 KT Stuudio rühm S3 Sandra Põld
15-0
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-07
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass 2. rühm) Ülle Sander
12-06
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.30
-
17.15 KT Stuudio rühm V1 Triin Soo
24-05
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
3K
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 2. klass) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.45
-
18.15 KT Stuudio rühm S2 Minnamari Murel
24-02
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
1-19
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
25-06
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.15
-
18.00 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
24-05
17.15
-
18.00 KT Stuudio rühm V1 Triin Soo
15-0
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.15
-
19.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli-Aet Arras
2-06
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Ettevalmistus Liise-Marie Roosaar, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke Tibud Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
18.00
-
18.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.00
-
18.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm E1 Anneli Markov
3K
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.15
-
19.25 KT Stuudio rühm L4 Minnamari Murel
24-02
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.45
-
19.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
18.45
-
20.15 KT Stuudio rühm T1 ja S1 Sandra Põld
15-0
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Kristina Sorgus
11-0
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VII 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 9. klass) Triin Sarap
12-05
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
Teisipäev 31.03.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Annika Talts (üldõpetus)
25-06
09.30
-
11.00 KT Stuudio rühm LH Triin Soo
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
10.15
-
10.35 Kullo eelkool (4 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.45
-
11.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.30
-
14.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (eesti keel)
25-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
15.10 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (matemaatika)
25-07
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
14.40
-
15.50 KT Stuudio rühm L3 Anneli Markov
3K
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel I, 5. ja 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
17.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
17.15 Teatristuudio (12-14 a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
18.00 Fotograafia (noorem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
15.10
-
15.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (käeline tegevus)
25-04
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.20
-
16.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.20
-
16.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.40 KT Stuudio rühm T4 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.50
-
17.20 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
3K
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 KT Stuudio rühm S3 Gertrud Kuusmaa
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.10
-
16.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.55 KT Stuudio rühm T3 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.15
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm E3 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
19.00 KT Stuudio rühm S2 Gertrud Kuusmaa
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 kl Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (15-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
18.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
18.30 Folkstuudio Piibar (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.50
-
18.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
19.30 KT Stuudio Hiphopi valik noored Kätlin Kuldmaa
24-02
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.20
-
19.05 KT Stuudio rühm E2 Anneli Markov
3K
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
19.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-05
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
20.00 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-14
18.30
-
20.00 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.40
-
19.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (ansambel II, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
19.00
-
20.30 KT Stuudio rühm S1 Gertrud Kuusmaa
15-0
19.00
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.30
-
20.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Kolmapäev 01.04.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.10
-
09.40 Tantsuansambel Sõleke Hommikune Kristina Sorgus, Jekaterina Tšernõševa
13-0
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke Beebid Liina Eero, Jekaterina Tšernõševa
13-10
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.15
-
09.55 Kullo eelkool (5 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl ja 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.00
-
10.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
2-16
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
10.35
-
11.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
11.00
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.15
-
12.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
11.20
-
12.00 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
2-16
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
13.45
-
14.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
14.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.25
-
14.55 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
14.25
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Raduga ettevalmistuskoor (2. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.35
-
15.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
15.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.55 KT Stuudio rühm L2 Anneli Markov
24-02
14.45
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.00
-
15.40 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (B koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.30 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
15-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.25
-
16.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
31-06
15.45
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 KT Stuudio rühm S3 Sandra Põld
24-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
16.40 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
3K
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 12. klass) Ülle Sander
12-06
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.30 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
15-0
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.40
-
17.25 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 KT Stuudio rühm V1 Minnamari Murel
3K
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
1-19
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
25-06
17.00
-
20.00 Fotograafia (vanem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.05
-
17.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul (rühmatund) Meeliann Kosk
24-05
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.25
-
18.10 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass) Triin Sarap
12-05
17.25
-
18.10 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.25
-
18.10 Ellerheina tütarlastekoor (oktett III 9. klass I rühm) Ingrid Kõrvits
12-04
17.30
-
18.00 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm V1 Minnamari Murel
24-02
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Ettevalmistus Liise-Marie Roosaar, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.50
-
18.25 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.50
-
18.35 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.55
-
18.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke Tibud Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm E1 Anneli Markov
3K
18.00
-
18.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.00
-
20.00 Eesti Urantia Assotsatsioon
2-02
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.15
-
19.25 KT Stuudio rühm L4 Minnamari Murel
24-02
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (B koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.25
-
19.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.45
-
19.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (A koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Liise-Marie Roosaar, Siiri Alango
11-0
19.00
-
20.30 KT Stuudio rühm S1 Sandra Põld
15-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10. klass) Triin Sarap
12-05
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
Neljapäev 02.04.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) II rühm Annika Talts (üldõpetus)
25-06
09.30
-
11.00 KT Stuudio rühm LH Sandra Põld
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.55
-
11.25 Kullo eelkool (4 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
11.50 Kullo eelkool (4 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) V rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.05
-
14.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-06
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.50 KT Stuudio rühm L3 Anneli Markov
15-0
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.55
-
15.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 Teatristuudio (12-14 a) Kerli Rannala
24-05
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.40 KT Stuudio Hiphopi valik lapsed Sandra Põld
24-02
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova
14-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.15
-
17.30 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.40 KT Stuudio rühm T4 Kätlin Kuldmaa
3K
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
1-19
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.50
-
16.45 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
15-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-15
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 kl Liise-Marie Roosaar
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.35
-
17.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.45
-
17.20 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
3K
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.45
-
17.55 KT Stuudio rühm T3 Kätlin Kuldmaa
15-0
16.45
-
18.00 KT Stuudio soolod/duod Sandra Põld
24-02
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
18.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-14
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.25
-
18.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm E3 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST2 kl Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.45 Teatristuudio (15-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.40
-
18.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1 rühm) Tatjana Valikova, Jekaterina Pasjutina
14-06
17.45
-
20.00 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.15 KT Stuudio soolod/duod Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
19.30 KT Stuudio rühm T1 Kätlin Kuldmaa
24-02
18.15
-
19.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.15
-
19.45 KT Stuudio rühm S2+S1 15-0
15-0
18.15
-
19.45 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.20
-
19.05 KT Stuudio rühm E2 Anneli Markov
3K
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.30
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
19.00
-
19.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Ene Jakobson
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.30
-
20.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
Reede 03.04.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.10
-
09.40 Tantsuansambel Sõleke H Kristina Sorgus
13-0
09.00
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke Beebid Liina Eero, Siiri Alango
13-10
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.30
-
14.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
15.30 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
14.20
-
15.05 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.30
-
15.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Jaanika Liiu, Siiri Alango
13-0
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.10
-
15.55 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.15
-
16.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett IV 9. klass II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Tanel Koho
24-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor Jekaterina Pasjutina
14-0
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 kl Liise-Marie Roosaar
11-0
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.10
-
17.40 KT Stuudio Jazzi valik Minnamari Murel
15-0
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.30
-
17.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
17.15
-
18.00 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.20
-
18.05 Raduga kontsertkoor (ans., 7. kl) Jelena Orlova
14-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Kristina Sorgus
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 Liise-Marie Roosaar, Siiri Alango
13-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Triin Sarap
12-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.45
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Jekaterina Pasjutina, Uliyana Safiullina
14-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-0
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass 1. rühm) Triin Sarap
12-05
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-0
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett V 10. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Triin Sarap
12-05
19.15
-
20.00 Raduga kontsertkoor (solfedžo 9-10 klass) Jekaterina Pasjutina
14-05
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
20.15
-
21.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Laupäev 04.04.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
09.30
-
10.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.00
-
10.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
10.15
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.45
-
11.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
10.45
-
11.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfedžo 3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.00
-
16.00 ants soosõrv
01-12
11.30
-
12.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
11.45
-
12.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
11.45
-
12.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.45
-
12.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.15
-
13.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.15
-
13.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
12.15
-
14.00 Üldtööaeg Meeliann Kosk
24-05
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (solf 11-12 kl) Julia Kozlova
14-05
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
12.30
-
14.00 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
2-14
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.00
-
13.45 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-0
13.10
-
13.55 Lapsevanemate vastuvõtt Ülle Luts
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
13.35
-
14.05 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.00
-
14.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.15
-
15.00 Raduga kontsertkoor (häälseseade)
12-07
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.20
-
15.05 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.45
-
15.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
Pühapäev 05.04.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Lapsevanemate vastuvõtt Ülle Luts
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (kunstiõpetus)
2-16
12.00
-
13.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ene Jakobson
13-0
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
12.40
-
13.25 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (muusika ja liikumine)
2-15
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.30
-
15.00 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ene Jakobson
13-0
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.30
-
17.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
Aprill 2020
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
   
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
   
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
26.04.2020 KT Stuudio kooliealiste tantsijate kontserdi proov
07.05.2020 KT Stuudio emadepäeva ühistrenn
09.05.2020 Kullo rendžu-jagomokusarja 8. etapp
09.05.2020 Kooristuudio Ellerhein emadepäeva kontsert
09.05.2020 Kooristuudio Ellerhein emadepäeva kontsert Metodisti kirikus

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass