Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Kullo Uudiste arhiiv
Kullo
Kullo
Teenused
Kullo
Muudatused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Huviringid
Kullo
Õnnitleme

Uudiste arhiiv

Print

Klaverifesival MITMUS-4

12.02.2013

 16.veebruar - KLASSIKA PÄEV

 

  10.00 – 10.50      
  I VANUSERÜHM /5-9a/      
  Õpilase nimi Vanus Mitu õ.a. on klaverit õpitud Kooli nimi
1. Sofia Ševtšuk  6a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
2. Ketlin SILVET 6a 2,5 Erahuvialakool Meero Muusik
3. Mikk VIIDUL 7a 0,5 Tallinna Huvikeskus Kullo
4. Laura SALTSBERG 7a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
5. Elisabel MARCIANTE  8a 1 Jakob Westholmi Gümnaasium  
6. Carmen Marjette JAKSEN 8a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
7. Anneli KLAAS 8a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
8. Juliana ARHIPENKO 8a 1 Laste Muusika ja Kunsti Arenduse Keskus TereMok
9. Daniil ŠERBAKOV 8a 1 Laste Muusika ja Kunsti Arenduse Keskus TereMok
10. Kirke HOLTSMAN 8a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
11. Nicole KNUT 8a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
12. Marianna Elisabeth TUGAY 8a 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
13. Hetek Johanna TAMM 9a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
14. Elma VILMS 9a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
15. Liis SALTSBERG  9a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
16. Christiin LEHTSAAR 9a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
17. Linnea JERKKU 9a 2 Erahuvialakool Meero Muusik
18. Ksenia SALAGAEVA  9a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
19. Arina MUHHINA 9a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
  10.50-11.15      
  VALSSIDE KONKURSS      
1. Sofia ŠEVTŠUK 6a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
2.  Ketlin SILVET  6a 2,5 Erihuvialakool Meero Muusik  
3. Carmen Marjette JAKSEN 8a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
4.  Marleen ROOMET 8a 2 Tallinna Nõmme Noortemaja
5. Nicole KNUT 8a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
6. Marianna Elisabeth TUGAY  8a 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
7. Kätlin MAAVERE  9a  2 Tallinna Huvikeskus Kullo
8. Tiia Rosalie MALLA 9a  2 Tallinna Huvikeskus Kullo
9. Mia-Erika PETERSON 9a  3 Tallinna Huvikeskus Kullo
  11.15 - 11.35 VAHEAEG
     
  11.35 -11.45 I vanuserühma autasustamine      
  11.45 – 12.45      
  II VANUSERÜHM /10-14a/      
1. Stefani KALJUT 10a  2 Jakob Westholmi Gümnaasium
2. Oliver LEPIK 10a  2 Tallinna Huvikeskus Kullo
3. Thea-Li   ABEL  10a  2 Tallinna Huvikeskus Kullo
4. Martin URGAS 10a  2 Tallinna Huvikeskus Kullo
5. Evelin GUREI  10a  2 Tallinna Kanutiaia Noortemaja
6. Bogdan SELJANKO 10a  2 Tallinna Huvikeskus Kullo
7. Maria ŠEVTŠUK  10a  3 Tallinna Huvikeskus Kullo
8. Jaron TRUUMAA 10a  4,5 Arsise Kellade Kool
9. Karmen LAUR 11a  4,5 Arsise Kellade Kool
10. Anneli   OJASTE   12a  3 Tallinna Huvikeskus Kullo
11.  Sarah Marta VESKIMÄGI   12a  3 Tallinna Nõmme Noortemaja
12. Sofia TOMILOV 12 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
13.  Maria SOKOLOVA  12a  4 Tallinna Huvikeskus Kullo
14.  Helerin ROOMET  12a  4 Tallinna Nõmme Noortemaja
15. Anastasia ŠEPILENKO   12a  5 Tallinna Huvikeskus Kullo
16.  Gerli-Annabell SÜLD  13a 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
17. Ivan VIDJAJEV 13a 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
18. Daniil KOTILEVITŠ 14a     6 Tallinna Huvikeskus Kullo
  12.45 – 13.30 LÕUNA      
         
  13.30-14.00      
  VALSSIDE KONKURSS      
1. Oliver LEPIK   2 Tallinna Huvikeskus Kullo
2. Thea-Li ABEL 10a  2 Tallinna Huvikeskus Kullo
3. Mona MAILEND 10a  3 Tallinna Huvikeskus Kullo
4. Maria ŠEVTŠUK 10a 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
5. Maksim FETISSOV  11a  3 Vene Kultuurikeskuse Instrumentaalstuudio
6.  Anneli OJASTE     Tallinna Huvikeskus Kullo
7.  Maria SOKOLOVA  12a  4 Tallinna Huvikeskus Kullo
8. Anastasia ŠEPILENKO 12a   5 Tallinna Huvikeskus Kullo
9. Anett ARUTAMM           13a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
10. Ivan VIDJAJEV               13a 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
11. Frega Rochelle KOOLMEISTER 13a 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
12. Liisa Maria RAHUOJA 13a 6 Tallinna Huvikeskus Kullo
  14.00 – 14.15 VAHEAEG      
  14.15 -14.25 II vanuserühma autasustamine      
  14.25 – 14.45      
  III VANUSERÜHM (15-19a)      
1. Elina KULAKOVA            16a 6 Tallinna Huvikeskus Kullo
         
  VALSSIDE KONKURSS      
1. Frida LAIGU 15a 7 Tallinna Huvikeskus Kullo
2. Elina SALUMÄE 15a 7 Tallinna Huvikeskus Kullo
3. Elina KULAKOVA 16a 6 Tallinna Huvikeskus Kullo
4. Kaisa LAUR 16a 9,5 Arsise Kellade Kool
  14.45 -15.00 VAHEAEG      
  15.00 III vanuserühma autasustamine      

  

17. veebruar - VABASTIILI PÄEV

 
  10.00-10.30      
  1 VANUSERÜHM/5-9a/      
1 Sofia ŠEVTŠUK   6a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
2 Laura SALTSBERG 7a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
3 Tuuli Lea PALUMÄE 8a 1 Tallinna Huvikeskus Kullo
4 Jaagup PRANSTIBEL 8a 1 Jakob Westholmi Gümnaasium
5 Elisabel MARCIANTE 8a 1 Jakob Westholmi Gümnaasium
6 Raili KÜBAR 9a 1 Erahuvialakool Meero Muusik
7 Marleen MIKK  9a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
8 Liis SALTSBERG 9a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
9 Kätlin MAAVERE  9a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
10 Mia JAGOR 9a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo/pillistuudio
11 Heike Elina MAISSOO 9a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo/pillistuudio
12 Tianeke Luna WILKIE 9a 2 Tallinna Huvikeskus Kullo/pillistuudio
         
  10.30-10.45 VAHEAEG (vajadusel)      
         
  10.30 – 11.30      
  II VANUSERÜHM/10-14a/      
1 Dea KASK  10 3 Tallinna Kopli Noortemaja
2  Diana KORNET 10 3 Tallinna Huvikeskus Kullo/pillistuudio
3 Erik-Johannes HURT 4 klass   Tallinna Huvikeskus Kullo
4  Kerttu SAADI   5 klass   Tallinna Huvikeskus Kullo
5 Martin URGAS   10 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
6 Maria ŠEVTŠUK  10 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
7  Mona MAILEND    10 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
8 Anjali VENKATA SUBRAMANIAN  12 4kuud Tallinna Huvikeskus Kullo
9 Pavel BONDARENKO 11 1 Tallinna Kanutiaia Noortemaja
10 Kaspar GRÄZIN  11 2 Erahuvialakool Meero Muusik
11 Katarina REINOJA  11 2 Erahuvialakool Meero Muusik
12 Laura TOOMING     11 2,5 Erahuvialakool Meero Muusik
13 Madli KALJO 11 2 Tallinna Huvikeskus Kullo
14 Maksim FETISSOV    11 3 Vene Kultuurikeskus, instrumentaalstuudio
15 Daria ZIMARINA    12 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
16 Anneli OJASTE     12 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
17 Gunnar SALUMÄE    12 5 Tallinna Huvikeskus Kullo
18 Anna Katrin KUDRJA  12 4 Tallinna Kopli Noortemaja
19 Karina NESVETAJEVA  12 4 Tallinna Kopli Noortemaja
20  Viktoria VOLKOVA  14 5 Tallina Kopli Noortemaja
21  Maris KLUGE 14 8 Tallinna Õismäe Gümnaasium
  11.30 – 12.00 VAHEAEG      
  12.00 autasustamine      
         
  12.00 – 12.30      
  III VANUSERÜHM/15-19a/      
1 Natalja KUDINOVA 15a 5 Tallinna Kopli Noortemaja 
2 Frida LAIGU 15a 7 Tallinna Huvikeskus Kullo
3  Elina SALUMÄE 15a 7 Tallinna Huvikeskus Kullo
4 Raido VINT 15a 7 Tallinna Huvikeskus Kullo
5 Oliivia OENGO 16a 8 Tallinna Huvikeskus Kullo
6 Glen Ander POPOVITŠ 17a 9 Tallinna Huvikeskus Kullo
7 Henry RONIMOIS 18a 3 Tallinna Nõmme Noortemaja
  12.30-12.45 Vaheaeg      
  12.45-13.00 autasustamine      
  13.00-13.30 LÕUNA      
         
  13.30 – 14.30      
  ANSAMBEL      
1 Sofia SMIRNOVA ja õpetaja  4a 2 Laste Muusika ja Kunsti Arenduse Keskus TereMok   
2 Maria ŠEVTŠUK ja õpetaja 10a. 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
3 Maria ZADONSKAJA ja õpetaja 10a. 4 Tallinna Õismäe Gümnaasium
4 Anneli OJASTE ja õpetaja             12a. 3 Tallinna Huvikeskus Kullo
5 Kristel PÕLDARU ja õpetaja /alt puuksülofon/      4 klass   Tallinna Huvikeskus Kullo
6 Kristel PÕLDARU,
Erik-Johannes HURT,
Elina OVSIJENKO ja õpetaja 
    Tallinna Huvikeskus Kullo
7 Elina KULAKOVA ja õpetaja 16a 6 Tallinna Huvikeskus Kullo
8 Daniil KOTILEVITŠ ja õpetaja            14a. 6 Tallinna Huvikeskus Kullo
9 Ketlin SILVET, Katarina REINOJA               6a.              11a. 2,5               2 Erahuvialakool Meero Muusik
10 Laura SALTSBERG,
Liis SALTSBERG 
7a.       9a. 1               2 Tallinna Huvikeskus Kullo
11 Sofia ŠEVTŠUK,
Anneli KLAAS   
6a,      8a. 1               1 Tallinna Huvikeskus Kullo
12 Daniil ŠERBAKOV,
 Juliana ARHIPENKO ja
Artur LEBEDEV
8a.   8a.              2               1  Laste Muusika ja Kunsti Arenduse Keskus TereMok   
13 Minna Leen KRUUS,
Merilin LEETNA 
8a.     8a. 1               1 Tallinna Huvikeskus Kullo
14 Nicole KNUT,
Marianna Elisabeth TUGAY
8a.     8a. 2               3 Tallinna Huvikeskus Kullo
15 Kirke HOLTSMAN,
Mia Erika PETERSON
8a.     9a. 2               3 Tallinna Huvikeskus Kullo
16 Elisabel MARCIANTE,
Stefani KALJUT    
8a.     10a. 1               2 Jakob Westholmi Gümnaasium
17 Jaagup PRANSTIBEL,
Jüri PRANSTIBEL
8a.     19a. 1               6 Jakob Westholmi Gümnaasium
18 Keidy HULKKO,
Kätlin KALDMETS
11a.     10a. 2               1 Tallinna Huvikeskus Kullo
19 Mia Erika PETERSEN,
Hetek Johanna TAMM,
Elma VILMS
9a.     9a.   9a. 3               1                  1  Tallinna Huvikeskus Kullo
20 Liis SALTSBERG,
Madli KALJO,
Gerli-Annabell SÜLD
9a.     11a.   13a. 2               2                  3  Tallinna Huvikeskus Kullo
21 Tianeke Luna WILKIE,
Heike Elina MAISSOO,
Aleksandra SHABAD
9a.     9a.   9a. 2               2                  2  Tallinna Huvikeskus Kullo/pillistuudio
22 Kätlin MAAVERE,
Anett ARUTAMM
9a.     13a.   . 2                  2  Tallinna Huvikeskus Kullo
23 Tianeke Luna WILKIE,
Heike Elina MAISSOO
9a.     9a.   3                  2  Tallinna Huvikeskus Kullo/pillistuudio
24 Tianeke Luna WILKIE,
Heike Elina MAISSOO,
Aleksandra SHABAD
9a.     9a.   9a. 2               2                  2  Tallinna Huvikeskus Kullo/pillistuudio
         
  14.30 – 14.50 VAHEAEG      
  14.50 – 15.30      
1 Diana KORNET,
Ingigerd Katherine KOPPA   
10a. 11a. 3             4 Tallinna Huvikeskus Kullo/pillistuudio
2 Hetter TAMMVERE,
Helerin ROOMET
12a. 12a. 4             4 Tallinna Nõmme Noortemaja
3 Maria SOKOLOVA,
Anastasia ŠEPILENKO /flööt/              
12a. 12a. 4             4 Tallinna Huvikeskus Kullo
4 Anastasia ŠEPILENKO,
Maria SOKOLOVA /flööt/                    
12a.  5 Tallinna Huvikeskus Kullo
5 Daniil KOTILEVITŠ,
Ivan VIDJAJEV
14a. 13a. 6             3 Tallinna Huvikeskus Kullo
6 Maria TALV,
Arette KUUSEVÄLI
13a. 13a. 5             6 Tallinna Huvikeskus Kullo/pillistuudio
7 Joosep TÕNSO,
Gunnar SALUMÄE
13a. 12a. 5             5 Tallinna Huvikeskus Kullo
8 Mari-Ann MEOS,
Maria TALV,
Arette KUUSEVÄLI
12a. 13a.    13a. 5               5                  6  Tallinna Huvikeskus Kullo/pillistuudio
9 Oliivia OENGO,
Johanna TAMM,
Glen Ander POPOVITŠ 
16a. 17a.    17a. 8               8                  9  Tallinna Huvikeskus Kullo
10 Daniil KOTILEVITŠ,
Kristina KNUT /laul/                                  
14a.  6 Tallinna Huvikeskus Kullo
11 Hanna-Laura LAUSMÄE,
Kaspar MIHELSON
13a.     16a. 4         6 Tallinna Huvikeskus Kullo
12 Elina KULAKOVA,
Ivan VIDJAJEV
16a.     13a. 6         3 Tallinna Huvikeskus Kullo
13  Frida LAIGU,
 Elina SALUMÄE
15a.     15a. 7         7 Tallinna Huvikeskus Kullo
14 Karl JÕESTE,
Kaisa LAUR                   
16a.     16a. 9,5       9,5 Arsise Kellade Kool
  Anna LOMAKINA ja
Jekaterina LOMAKINA /külalisesinejad/
    Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool
  15.30 – 15.50 VAHEAEG      
  15.50-16.00 ansamblite autasustamine      
  16.00 õpetajate tänamine ja koosviibimine      

 

 

 

 

 

 

 



« Tagasi
Juuni 2020
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
11.07.2020 Piibarid esinevad ja osalevad Vergi kalurite päeval
10.08.2020 Tütarlastekoori Ellerhein laululaager Karepal
17.08.2020 Joonistamise ja maalimise kursus osaleb Kullo kõigi kunstiringide näitusel "Päike"
25.11.2020 Piibarite kadrihommik

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass