Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Muudatused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Huviringid
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused

Sündmused

Print

Sisupõhine filtreering:  Kõik sündmused

Aasta Kuu
Tagasi
Edasi
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
01.01.2014 00.00 Moekunstiring külastab hulgiladu Karnaluks Hulgiladu Karnaluks , Tallinn , Tartu mnt
04.01.2014 00.00 TA Sõleke vilistlaste ja täiskasvanute rühmade uusaastapidu Tallinna Reaalkool , Tallinn ,
05.01.2014 00.00 Sõleke vanemate rühmade Uusaasta ball Tallinna Reaalkool , Tallinn ,
10.01.2014 09.00 Tütarlastekoori Ellerhein laululaager Kurgjärve Spordibaas , ,
11.01.2014 10.00 2014.a. Kandleöö kontserti I eelproov Viimsi Keskkool , Viimsi , Randvere tee 8
15.01.2014 13.00 Tallinna piirkonna lastekooride laulupeo eelproov Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
18.01.2014 00.00 Sõleke tantsupeo I ülevaatus Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
18.01.2014 15.30 Kammerkoori RADUGA kontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
19.01.2014 00.00 Sõleke tantsupeo ülevaatus Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
25.01.2014 14.00 Kammerkoor RADUGA esineb festivalis "Kristallvõti-2014". Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
26.01.2014 10.00 2014.a. Pillipeo I eelproov Viimsi Keskkool , Viimsi , Randvere 8
26.01.2014 12.00 Rahvusvaheline tele-sild. Vene kultuuri keskus , Tallinn , Mere pst., 5
28.01.2014 00.00 Sõleke tantsupeo I ülevaatrus Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
29.01.2014 11.00 Kesklinna linnaosa koolide 4. klasside tütarlaste meistrivõised rahvastepallis, III alagrupp Kadrioru Saksa Gümnaasium
29.01.2014 12.00 Haabersti linnaosa koolide 5. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis Tallinna Õismäe Gümnaasium
29.01.2014 13.30 Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 3.-5. klasside meistrivõistlused kombineeritud teatevõistlustes Audentese Erakool
30.01.2014 12.00 Haabersti linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis Tallinna Õismäe Gümnaasium
30.01.2014 13.30 Kesklinna linnaosa koolide, 4. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, II alagrupp Tallinna Humanitaargümnaasium
30.01.2014 13.30 Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, IV alagrupp Tallinna Juhkentali Gümnaasium
31.01.2014 00.00 Meisterdamise- ja mänguõhtu , ,
31.01.2014 11.00 Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, III alagrupp Kadripru Saksa Gümnaasium
31.01.2014 12.00 Kesklinna linnaosa koolide 4. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis, III alagrupp Tallinna 21. Kool
01.02.2014 00.00 MIT/t/MU/u/S Klaverifestival Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.02.2014 00.00 KLaveri eriala õpilastevaheline mini-konkurss. , ,
01.02.2014 00.00 Eesti Vabariigi presidendi joonistuskonkurss , ,
01.02.2014 10.00 MIT/t/MU/u/S Klaverifestival Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.02.2014 10.00 Kullo 5.mittemuusikakoolide klaveriõpilaste festival Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.02.2014 17.00 Kammerkoor RADUGA esineb Tallinna Tõnismäe reaalkoolis. , ,
02.02.2014 00.00 Festival Mittmuus Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
03.02.2014 13.00 Mustamäe linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, II alagrupp Tallinna 53. Keskkool
03.02.2014 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO koolide, 2.-3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, I ALAGRUPP Tallinna Lilleküla Gümnaasium
03.02.2014 13.30 Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, II alagrupp Tallinna Humanitaargümnaasium
04.02.2014 12.00 Nõmme linnaosa koolide, 3.-5. klasside meistrivõistlused OSAVUSES Tallinna Pääsküla Gümnaasium
04.02.2014 13.00 Kesklinna linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, I alagrupp Tallinna 21. Kool
04.02.2014 13.00 Mustamäe linnaosa koolide, 5.klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna 53. Keskkool
04.02.2014 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide, 2.-3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, II ALAGRUPP Tallinna Lilleküla Gümnaasium
04.02.2014 19.00 MustonenFest 2014: IN MEMORIAM John Tavener Tallinna Jaani Kirik , ,
05.02.2014 00.00 Sõleke sõbrapäeva üritus , ,
05.02.2014 12.00 Haabersti linnaosa koolide, 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis Haabersti Vene Gümnaasium
07.02.2014 13.30 Lasnamäe-ja Pirita linnaosa koolide, 4. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis, III alagrupp Tallinna Läänemere Gümnaasium
08.02.2014 00.00 Kawamura karikas Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
10.02.2014 00.00 Sõleke tähistab sõbrapäeva Tallinna Huvikeskus Kullo fuajee , Tallinn , Mustamäe tee 59
10.02.2014 12.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide, 2.-3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna Lilleküla Gümnaasium
10.02.2014 14.00 Vabariigi Presidendi kõnede kogumiku esitlus. Tallinna Kesklinna vene gümnaasium , Tallinn , Fr. R. Kreutzwaldi, 25
11.02.2014 13.00 Mustamäe linnaosa koolide, 4. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, II alagrupp Tallinna Tehnikagümnaasium
12.02.2014 12.00 Haabersti linnaosa koolide 4. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis Tallinna Õismäe Vene Lütseum
13.02.2014 12.00 Haabersti linnaosa koolide 4. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis Tallinna Õismäe Vene Lütseum
13.02.2014 13.00 Mustamäe linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna Tehnikagümnaasium
13.02.2014 13.30 Lasnamäe-ja Pirita linnaosa koolide 4. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, III ALAGRUPP Tallinna Läänemere Gümnaasium
14.02.2014 16.00 Väikelaste loovusring. Sõbrapäeva "Pannkoogipidu" Tammsaare keskus, Montessori lastekeskus , Tallinn , A. H. Tammsaare tee 89A
15.02.2014 10.30 Kullo rendžu-gomoku sarjaturniiri 6. etapp , ,
18.02.2014 11.45 Mustamäe koolide 3.-5. klasside meistrivõistlused MURDMAASUUSATAMISES
19.02.2014 12.30 Lasnamäe-ja Pirita linnaosa koolide, 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, III ALAGRUPP Tallinna Läänemere Gümnaasium
19.02.2014 13.45 Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide, 4. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, II alagrupp Lasnamäe Gümnaasium
21.02.2014 12.00 Eesti Vabariigi Iseseisvuspäeva pidulik kontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
22.02.2014 09.00 Tallinna Huvikeskuse Kullo Raduga kandidaatkoori Kontsertreis. Ida-Virumaa , Illuka vald ,
22.02.2014 10.30 Kullo rendžu-gomoku sarjaturniiri 7. etapp , ,
25.02.2014 12.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 4.-5. klassidepoeglaste meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna Lilleküla Gümnaasium
01.03.2014 00.00 Sõleke osaleb Rahvusvahelisel tantsufestivalil Riias Läti , Riia , VEF Kultuuripalee
01.03.2014 00.00 Flöödiring osaleb puhkpillimuusika festivalil " Võluhelid" kell 12.00 Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
01.03.2014 10.00 Suur Kooliõpilaste Gomokuturniir , ,
02.03.2014 11.00 2014.a. Kandleöö kontserdi proov Tallinna Laste Muusikakool , Tallinn , Narva mnt 28
03.03.2014 18.00 Täiskasvanute maalikursuse õpilase Kaia Hommiku maalinäitus "Ettepanek". Kullo 1.korruse galeriis , ,
04.03.2014 11.00 Nõmme linnaosa koolide 3.-5. klasside meistrivõistlused murdmaasuusatamises Nõmme spordikeskus
04.03.2014 12.00 Kesklinna linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna 21. Kooli spordisaal
06.03.2014 13.30 Kesklinna linnaosakoolide 4. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna Humanitaargümnaasium
07.03.2014 12.00 Kesklinna linnaosa koolide 4. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna 21. Kooli spordisaal
10.03.2014 13.00 Mustamäe linnaosa koolide 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
11.03.2014 13.15 Mustamäe linnaosa koolide 4. klasside meistrivõistlused kombineeritud teatevõistlustes Tallinna Arte Gümnaasium
13.03.2014 14.00 Mustamäe linnaosa koolide 3. klasside meistrivõistlused kombineeritud teatevõistlustes Tallinna Arte Gümnaasium
14.03.2014 16.00 V.Khoretskaya Klaveriringi etüüdide arvestus Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59 14-06 klass
15.03.2014 10.00 Tallinna Huvikeskuse Kullo Raduga kontsertkoori Kontsertreis Venemaale. Vene Föderatsioon , Peterburi ,
16.03.2014 09.00 Kati Tantsusduudio edasipääsemine ja osalemine tantsufestivalil "Koolitants" Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
20.03.2014 00.00 Sõleke tantsupeo treeninglaager Valtus Valtu Spordikompleks , Valtu , Valtu
22.03.2014 00.00 Sõleke II tantsupeo ülevaatus Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
23.03.2014 00.00 sõleke osaleb tantsupeoII ülevaatusel Pelgulinna Gümnaasium , Tallinn , Sõle
23.03.2014 00.00 Joonistamise ja graafika huviring KUMUs Tallinna XVI graafikatriennaalil Kumu kunstimuuseum , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
25.03.2014 12.30 Tallinna koolide kombineeritud teatevõistluste FINAAL (Tähelepanu "START") Kalevi spordihall
26.03.2014 00.00 Sõleke osaleb Poolas Rahvusvahelisel tantsufestivalil Poola , Krakov , NCK culture house
27.03.2014 16.00 Lastekoori Ellerhein III aasta solistide kontsert Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
27.03.2014 19.00 Tütarlastekoor Ellerhein ja Tallinna Muusikakeskkooli Noortekoor Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
29.03.2014 11.00 Mõttemängude turniirisari, 1.etapp , ,
30.03.2014 17.00 Reimsi katedraali koorikooli külaskäik , Tallinn ,
01.04.2014 00.00 MUNADEPÜHAD , ,
01.04.2014 00.00 Kevadpühadele koostatud näitus. Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.04.2014 10.00 ABC stuudio õpilaste kunstitööde näitus Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.04.2014 12.30 Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide, 6.-7. klasside meistrivõistlused viske-võrkpallis, II ALAGRUPP Tallinna Kristiine Gümnaasiumi võimla
01.04.2014 14.00 Kati tantsustuudio osaleb tantsupeo ülevaatusel Pelgulinna Gümnaasium , Tallinn ,
01.04.2014 16.00 Kohtumine Reimsi katedraali lastekooriga Prantsusmaalt Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
02.04.2014 10.00 Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Kadripri Saksa Gümnaasium
02.04.2014 18.00 THK Kullo kooristuudio Raduga ja Reimsi katedraali koori ühiskontsert. Mustpeade maja , Tallinn , Pikk, 26
03.04.2014 10.00 Kesklinna linnaosa koolide 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL (teine päev) Kadrioru Saksa gümnaasium
04.04.2014 16.00 Õp.Khoretskaya ja õp. Marenkova Klaveriringide "Etüüdide maraton" Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-06 , Tallinn , Mustamäe tee 59
04.04.2014 17.00 Lastekooride Tallinna piirkonna laulupeo üldproov ja ettelaulmine Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
04.04.2014 18.00 THK Kullo kooristuudio Raduga ja Reimsi katedraali koori kontsert. Jaani kirik , Tallinn , Vabaduse väljak, 1
05.04.2014 11.00 Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8.etapp Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
06.04.2014 10.00 2014.a. Pillipeo II eelproov Viimsi Keskkool , Viimsi , Randvere 8
07.04.2014 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 6.-7. klasside meistrivõistlused viske-võrkpallis, FINAAL Tallinna Lilleküla Gümnaasium
07.04.2014 13.30 Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna Sikupilli Keskkool
07.04.2014 14.00 Tütarlastekoori Ellerhein laulupeo ettelaulmine Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
08.04.2014 00.00 Tantsupeo II eelproov Pelgulinna Gümnaasium , Tallinn , Sõle
08.04.2014 12.00 Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna Laagna Gümnaasium
08.04.2014 12.00 Joonistamise ja maalikursuse näitus "Tants!" Nokia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
09.04.2014 11.00 Lasnamäe ja Pirita koolide 5. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis Pirita Majandusgümnaasium
10.04.2014 12.45 Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 3.-5. ja 6.-7. klasside meistrivõistlused ujumises Audentes Fitness spordikeskuse ujula
10.04.2014 13.15 Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide 6. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna Läänemere Gümnaasium
10.04.2014 18.00 Kati Tantsustuudio esinemine Pelgulinna Gümnaasiumis Pelgulinna Gümnaasium , Tallinn , Mulla 7
11.04.2014 13.15 Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide, 4. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna Läänemere Gümnaasium
12.04.2014 13.00 Rahvusvaheline kooride festival Kamertoon. Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
12.04.2014 18.00 Kevadkontsert Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
13.04.2014 16.00 Mudilaskoori Ellerhein kontsert "Kõige suuremad sõbrad" Tallinna Lauluväljaku klaassaal , Tallinn , Narva mnt 95
15.04.2014 12.00 Kesklinna koolide, 3.-7. klasside mesitrivõistlused ujumises Tallinna 21. Kool
16.04.2014 11.00 Haabersti linnaosa koolide, 3.-5. klasside ujumise meistrivõistlused Rocca al Mare Kooli ujula
16.04.2014 11.00 Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide 4. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis, FINAAL Tallinna Kuristiku Gümnaasium
17.04.2014 00.00 Sõleke osaleb Rahvusvahelise llaste tantsufestivalil Türgis Antalias Türgi , Antalia , Antalia
19.04.2014 11.00 Mõttemängude turniirisari, 2. etapp , ,
20.04.2014 00.00 Flöödiringi üestõusmispühade esinemine Jaani kirikus. Kell 13.00 Vabaduse väljak , Tallinn ,
22.04.2014 00.00 Sõleke Tantsupeo II ülevaatus Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
22.04.2014 11.00 Nõmme linnaosa koolide 1.-3. klasside poeglaste meistirvõistlused rahvastepallis Tallinna Pääsküla Gümnaasium
22.04.2014 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide, 6.-7. klasside poeglaste meistrivõistlused jalgpallis Tallinna Ranniku Gümnaasiumi staadion
22.04.2014 13.00 Lasnamäe ja Pirita koolide, 3.-5. klasside poeglaste meistrivõistlused jalgpallis Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi staadion
23.04.2014 00.00 V.Khoretskaya klaveriõpilased osalevad III rahvusvahelisel Vanamuusika festivalil "Väike ooperi külas" Tallinna Kanutiaia Noortemaja , Tallinn ,
24.04.2014 12.00 Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide 3.-5. ja 6.-7. klasside meistrivõistlused teateujumises Tallinna Laagna Gümnaasium
25.04.2014 12.30 Mustamäe Gümnaasiumi abiturientide lõpukelll Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
27.04.2014 10.00 2014.a. Kandleöö kontserdi II eelproov Viimsi Keskkool , Viimsi , Randvere 8
29.04.2014 14.00 Kesklinna koolide, 5. klasside poeglaste meistrivõistlused jalgpallis Snelli staadion
30.04.2014 13.00 LAsnamäe ja Pirita linnaosa koolide 3.-5. ja 6.-7. klasside meistrivõisltused jalgpallis Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
01.05.2014 00.00 Sõleke Suur Kevadkontsert Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
01.05.2014 00.00 ARUANDENÄITUS KULLO GALERIIS , ,
02.05.2014 00.00 Fotoringi ja õmblusringi tööde ühisnäitus. Tallinna Huvikeskus Kullo näituste saal, 1-05 , Tallinn , Mustamäe tee 59
03.05.2014 15.00 Tütarlastekoori Ellerhein solistide kontsert Lastekirjanduse keskus , Tallinn, Harjumaa , Pikk 73
04.05.2014 12.00 Raduga mudilaskoori kevadkontsert. Vanalinna muusikamaja. , Tallinn ,
04.05.2014 12.00 V.Khoretskaya Klaveriringi õpilased esinevad Raduga Mudilaskoori kontserdil Tallinna Vanalinna Muusikamaja , Tallinn , Uus tn.
04.05.2014 16.00 Ellerheina Mummude rühma ja Mudilaskoori kevadkontsert Estonia kammersaal , Tallinn , Estonia pst 4
04.05.2014 16.00 Ellerheina Mummude ja Ellerheina D-mudilaskoori kontsert "Õnneseened" Estonia kammersaal , Tallinn , Estonia pst 4
05.05.2014 00.00 Tallinna Huvikeskus Kullo Aastanäitus. Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
05.05.2014 00.00 Õpilaste kontsert lastevanematele. , ,
07.05.2014 18.30 Laulustuudio Sinilill emadepäeva kontsert Mustamäe Kultuurikeskus Kaja , Tallinn , E. Vilde tee 118
08.05.2014 00.00 Maal, joonistamine, klaasimaal. Õp. Elve Tauts Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
08.05.2014 00.00 Kullo kunstiringide Aastanäitus Kullo Lastegalerii vanalinnas , Tallinn , Kuninga 6
08.05.2014 00.00 Joonistamise ja graafika huviringi õpilastööde aastanäitus 2014 Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
08.05.2014 18.00 Galina Morozova magistrikontsert "Õigeusu kiriku muusika läbi aegade" Lasnamäe õigeusu kirik , Tallinn ,
09.05.2014 17.00 Emadepäeva kontsert Mustamäe Kultuurikeskus Kaja , Tallinn , E. Vilde tee 118
09.05.2014 18.00 mudilaste muusikaringi Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
10.05.2014 00.00 Flöödiringi esinemine Sutlepa kabelis , ,
10.05.2014 00.00 emadepäeva olemine , ,
10.05.2014 10.00 Mudeliehitajate aastanäitus "Minimaailm 2014" Tallinna Lauluväljak , Tallinn , Narva mnt.95
10.05.2014 10.00 Väikelaste loovusringi emadepäeva olemine Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
10.05.2014 11.00 Mõttemängude turniirisari, 3. etapp , ,
16.05.2014 16.00 Esinemine Põhja-Tallinna Päeval Stroomi rand , Tallinn , Pelguranna 30
17.05.2014 00.00 Sõleke esineb Põhja- Tallinn , Tallinn ,
17.05.2014 12.00 Klaveriõpilaste kevadkontsert Suure-Jaanis Suure-Jaani , ,
17.05.2014 12.00 Kati Tantsustuudio esinemine Põhja-Tallinna päeval Stroomi rannas , Tallinn , Pelguranna 30
18.05.2014 10.00 Laulukarusselli Tallinna voor , ,
18.05.2014 12.00 V.Khoretskaya klaveriringi õpilane osaleb Lastekoori Raduga Kevadkontserdil Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
18.05.2014 14.00 Tallinna Huvikeskuse Kullo kooristuudio Raduga suur Kevadkontsert Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst. 4
20.05.2014 00.00 kunstiringi õpilaste tööde näituse uuendamine kolmandal korrusel , ,
20.05.2014 18.00 V.Khoretskaya klaveriringi kontsert "Hispaania tund" Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
21.05.2014 14.30 Ansambel Sinilill kevadkontsert Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.05.2014 00.00 Pillistuudio kontsert MG saalis , ,
22.05.2014 18.00 Pillistuudio Kevadkontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
22.05.2014 18.00 Pillistuudio Kevadkontsert Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.05.2014 18.00 Pillistuudio lõpukontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
23.05.2014 08.00 THK Kullo kooristuudio Raduga kandidaatkoori Kontsertreis Soome. , ,
23.05.2014 18.00 Kitarriõpilaste aastalõpukontsert Tallinna Huvikeskus Kullo näituste saal, 1-05 , Tallinn , Mustamäe tee 59
24.05.2014 00.00 Sõleke Tantsupeo jooniste seminar Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
24.05.2014 13.00 Kooristuudio Ellerhein kevadkontsert Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
24.05.2014 17.00 Kooristuudio Ellerhein Kevadkontsert Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst 4
24.05.2014 17.00 Kati Tantsustuudio kevadkontsert "Ootamatult tabatud" Lindakivi Kultuurikeskus , Tallinn , Koorti 22
25.05.2014 00.00 Sõleke mudilaste- ja algkoolirühmade kevadkontsert Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
25.05.2014 14.10 muudilaste muusikaring Laste loomingumaja , Tallinn , vilde tee 56
26.05.2014 00.00 Tallinna Võimlemispeo proov Vabaduse Väljak , Tallinn ,
26.05.2014 17.30 Klaveriõpilaste kevadkontsert Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
27.05.2014 00.00 Vanalinna päevade võimlemispeo esinemine Vabaduse Väljak , Tallinn ,
28.05.2014 18.00 O.Marenkova klaveriõpilaste kontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
30.05.2014 00.00 ABC stuudio lõpupeod.30.mai kell 16.00 V ja VI grpp.31.mai kell 14.00 I ja II grupp 01.juuni kell 14.00 III ja IV grupp , ,
30.05.2014 10.00 Raduga mudilaskoori kontsert 53 Keskkoolis. , ,
30.05.2014 14.00 ABC stuudio 5a.l lõpupidu Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
30.05.2014 17.00 V.Khoretskaya Klaveriringi Kontsert-eksam Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-06 , Tallinn , Mustamäe tee 59
31.05.2014 00.00 ABC stuudio lõpupeod. , ,
31.05.2014 00.00 Flöödiringi kontsert Vanalinnapäevadel. Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
31.05.2014 11.00 Mõttemängude turniirisari, 4. etapp , ,
31.05.2014 17.00 Idamaise Tantsustuudio kontsert Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
31.05.2014 17.30 Väikelaste loovusringi Polli loomaia külastus , ,
31.05.2014 17.30 Polli loomaaia külastus , ,
01.06.2014 00.00 Sõleke osaleb Tallinna võimlemispeol Pirita Spordikeskus , Tallinn , Pirita
01.06.2014 00.00 flöödiring osaleb lastekontserdil Nõmmel kell 13.00 , ,
01.06.2014 09.30 ABC stuudio lõpupidu Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.06.2014 12.00 ABC stuudio 6a.l lõpupidu Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.06.2014 12.00 Laulustuudio Sinilill lapsed osalevad kontserdil Lennusadamas Lennusadam , Tallinn ,
01.06.2014 12.00 V.Khoretskaya klaveriringi õpilased osalevad Laulustuudio "Un Canto" kontserdil Kieck in de Köki torn , Tallinn ,
02.06.2014 11.00 Kullo heakorratööd Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
02.06.2014 15.30 I Väikelasteloovusringi viimane soovilugude tund ja pildistamine Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
02.06.2014 17.15 II Väikelaste loovusringi viimane soovilugude tund ja pildistamine Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
04.06.2014 18.00 Parimatele õpilastele ja nende vanematele direktori vastuvõtt Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
05.06.2014 10.00 1.-3.klasside lõpuaktus Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
05.06.2014 11.30 4.-8.klasside lõpuaktus Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
05.06.2014 18.00 Joonistamise ja maalimise kursuse ülevaatenäitus "Soe ja külm" Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
06.06.2014 00.00 Sõleke osaleb Hiiumaa Laste tantsufestivalil Hiiumaa , Kärdla ,
06.06.2014 16.00 V.Khoretskaya Klaveriringi Kevadkontsert Tallinna Teatri- ja Muusika Muuseum , Tallinn , Müürivahe 12
07.06.2014 00.00 Mudilaskoori ekskursioon Saaremaale. , ,
07.06.2014 17.00 International Oriental Dance Festival Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
08.06.2014 15.00 Aruannekontsert Idamaises Tastsustuudios 2014 Tallinna Huvikeskus Kullo, laululaval , Tallinn , Mustamäe tee 59
12.06.2014 00.00 Sõleke Karepa laager väikestele, mudilastele ja lastevanematele Karepa , Vihula , Karepa
14.06.2014 11.00 Mõttemängude turniirisari, 5.etapp , ,
15.06.2014 00.00 Sõleke esineb Botaanikaaias Botaanikaaed , Tallinn ,
15.06.2014 12.00 Rahvusvaheline idamaade kultuuri ja idamaade võistluskunstide festival Männi park , Tallinn , Männi park Mustamäel, Keskuse tänava ääres.
16.06.2014 00.00 Sõleke esineb Tõnismäe Reaalkoolis Tõnismäe Reaalkool , Tallinn ,
17.06.2014 16.00 9.klasside lõpuaktus Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
19.06.2014 12.00 V.Khoretskaya Klaveriringi õpilaste esinemine Meriton Spa Hotellis Meriton Spa Hotel , Tallinn , Toompuiestee
26.06.2014 00.00 Tütarlastekoori Ellerhein laululaager Karepal , ,
26.06.2014 00.00 Sõleke esinemine Vene Teatris Vene Teater , Tallinn ,
29.06.2014 00.00 Sõleke ettevalmistus tantsupeoks Tallinna Huvikeskus Kullo, 13-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
30.06.2014 00.00 Sõleke Tantsupeo väljakuproovid staadionid , Tallinn , Tallinn
03.07.2014 22.00 2014.a. Kandleöö kontsert Tallinna Metodistide Kirik , Tallinn , Narva mnt
04.07.2014 00.00 Sõleke osaleb tantsupeol Kalevi staadion , Tallinn , Tallinn
04.07.2014 10.00 26. Üldlaulupidu "Aja puudutus" Lauluväljak , Tallinn ,
04.07.2014 20.00 2014.a. Pillipeo kulminatsioon peakontsert Tallinna Kultuurikatel , Tallinn , Harju tn 6
05.07.2014 00.00 Laulupidu- Puudutuse aeg , ,
06.07.2014 00.00 Laulupidu- Aja puudutus , ,
06.07.2014 17.00 2014.a. Laulu- ja Tantsupeo kontsert Tallinna Lauluväljak , Tallinn , Narva mnt 95
17.07.2014 00.00 Sõleke osalb Võru folkloorifestival Võru , Võru , Võru
05.08.2014 00.00 Sõleke treeninglaager Karepal Karepa , Karepa , Vihula vald
11.08.2014 10.00 Kati Tantsustuudio suvelaager Karepal Karepa Noortelaager , ,
23.08.2014 00.00 Treeninglaager Karepal Karepa , Karepa , Vihula vald
10.09.2014 00.00 Huvikeskus Kullo osaleb Tallinna noortenädalal (08.09-10.09.2014) ja noorte vaba aja messil NO VAATA
17.09.2014 00.00 Rahvusvaheline Unemeditsiini kongress Nordea kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
18.09.2014 00.00 Rahvusvaheline Tantsufestival Horvaatia , Labin , Rabac
24.09.2014 00.00 ABC-stuudio ootab osalema eelkooliealisi lapsi
27.09.2014 00.00 MTP3 seminar Pelgulinna Gümn , Tallinnn ,
01.10.2014 00.00 Rahvusvaheline muusikapäev Paldiski Scoutspataljon , Paldiski , Rae põik 1
01.10.2014 00.00 Rahvusvaheline muusikapäev Tallinna Vahipataljon , Tallinn , Rahumäe tee 4a
01.10.2014 19.00 Vaimuliku muusika kontsert Kkarli kirikus. Muusikapäev. , ,
05.10.2014 10.30 Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 1.etapp Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
09.10.2014 00.00 Eesti Aasta Ettevõtja auhinnagala Vaba Lava , Tallinn , Telliskivi 60c
11.10.2014 00.00 MTP 3 seminar Trefneri gümnaasium , Tartu ,
17.10.2014 16.00 V.Khoretskaya klaveriringi etüüdide-heliredelite arvestus Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-06 , Tallinn , Mustamäe tee 59
27.10.2014 18.30 Kati Tantsustuudio põhikooli ja vanema vanuseastme rühmade lastevanemate koosolek Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
31.10.2014 00.00 Tantsuansambli Sõleke treeninglaager Varbola , Harjumaa ,
31.10.2014 16.30 V.Khoretskaya ja O.Marenkova klaveriringide Etüüdide Maraton Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-06 , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.11.2014 10.30 Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 2. etapp Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
12.11.2014 17.00 mudilasmuusika ringi kontsert Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
14.11.2014 00.00 Tantsuansuansambel Sõleke osaleb Rahvusvaheline festivalil Saint Petersburg , Venemaa ,
15.11.2014 10.30 Isadepäeva pidu Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
16.11.2014 00.00 Tantsuansambli Sõleke Sügiskontsert Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
21.11.2014 08.30 Laulukarusselli salvestus ETV , Tallinn ,
21.11.2014 08.30 Laulukarusselli salvestus ETV , Tallinn ,
23.11.2014 18.00 Kammerkoori RADUGA esinemine Lindakivi keskuses. , ,
27.11.2014 16.00 Autoring külastab kesklinna komando. Kesklinna komando , Tallinn , raua 2
29.11.2014 00.00 Tantsuansambel Sõleke osaleb I.Adamsoni juubelikontsertil Nokia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
29.11.2014 00.00 Robotex TTÜ , Tallinn ,
29.11.2014 00.00 Robotex , ,
29.11.2014 10.00 V.Khoretskaya klaveriringi õpilaste esinemine Vene Muusika Festivalil Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5 Väike saal
29.11.2014 10.30 Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
29.11.2014 11.00 O.Marenkova klaveriringi õpilaste esinemine Vene Muusika Festivalil Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
29.11.2014 12.00 Kati Tantsustuudio osalemine Estraad- ja Rahvaste tantsude festivalil Lindakivi Kultuurikeskus , Tallinn , Koorti 22
30.11.2014 00.00 Advendikontsert. , ,
30.11.2014 14.00 Vilja Sliževski õpilaste kontsert Rooma-Katoliku Kirik , ,
01.12.2014 00.00 Sõleke esineb ELTSA tänuüritusel Lauluväljaku ruumes , Tallinn ,
01.12.2014 00.00 Näitus JÕULUD Kullo I korrusel , ,
02.12.2014 00.00 Joonistamise ja graafika huviring jõulunäitusel Kullo Galeriis Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
03.12.2014 19.00 Lastekoor Ellerhein osaleb mälestuskontserdil - Cyrillus Kreek 125 Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
04.12.2014 00.00 Sõleke osalebrahvusvaheline festival Neposedõ kutsub sõpru , Tallinn , Vene Kultuurikeskus
06.12.2014 16.00 V.Khoretskaya Klaveriringi Kontsert "10 aasta pärast..." Tallinna Vanalinna Muusikamaja , Tallinn , Uus 12
07.12.2014 13.30 Mudilaskoori Ellerhein kontsert Raekoja platsil. Raekoja plats , Tallinn , Raekoja plats
08.12.2014 00.00 Sõleke väikeste tantsijate jõulukontsert , Tallinn , Salme KK
12.12.2014 09.00 Vabariiklik Noorte Pianistide Konkurs „Eesti kõla III“ Muusikakeskkool , Tallinn , Vabaduse pst 130
13.12.2014 00.00 Sõleke esineb Jõululaadal Raekoja plats , Tallinn ,
13.12.2014 10.30 Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
13.12.2014 11.00 V.Khoretskaya Klaveriringi õpilaste esinemine Raduga Mudilas- ja Ettevalmistuskoori kontserdil Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
13.12.2014 11.00 Raduga mudilaskoori Jõulukontsert. Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
13.12.2014 11.00 Raduga ettevalmistuskoori Jõulukontsert. Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
13.12.2014 16.00 Tütarlastekoori Ellerhein kontsert Jaani kirik , ,
13.12.2014 18.00 Kati Tantsustuudio suur jõuluesinemine Tallinna Jõuluturul Raekoja plats , Tallinn , Raekoja plats
13.12.2014 18.30 Kati Tantsustuudio jõulupidu Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
14.12.2014 00.00 Mudilaskoori "Ellerhein" ja Mummude jõulukontsert Tallinna Lauluväljaku klaassaal , Tallinn , Narva mnt 95
14.12.2014 00.00 Ellerheina mudilaskoori ja mummude ühiskontsert , ,
14.12.2014 18.00 Mudilaskoori Ellerhein advendikontsert "Õhtul pimedal ja nõnda valgel" Tallinna Lauluväljaku klaassaal , Tallinn , Narva mnt 95
15.12.2014 00.00 Jõulukontsert , ,
15.12.2014 16.00 Kooristuudio Raduga suur Talvekontsert Mustpeade maja valge saal , Tallinn , Pikk, 26
15.12.2014 16.00 Suur Talvekontsert Mustpeade maja valge saal , Tallinn , Pikk, 26
15.12.2014 17.00 V.Khoretskaya Klaveriringi õpilaste esinemine "Raduga" Talvekontserdil Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
16.12.2014 15.00 THK Kullo kooristuudio Raduga kontsertreis Prantsusmaale , Reims, Prantsusmaa ,
16.12.2014 18.00 O. Marenkova klaveriringi Jõulukontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
16.12.2014 18.00 O.Marenkova klaveriringi Jõulukontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
17.12.2014 00.00 Pillistuudio jõulukontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
17.12.2014 08.00 Klaveriõpilaste motivatsioonireis Lottemaale , ,
17.12.2014 18.00 Lastekoor Ellerheina jõulukontsert Nõmme Lunastaja Kirik , Tallinn ,
17.12.2014 18.00 Pillistuudio Jõulukontsert lastevanematele Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
17.12.2014 18.00 TMG Pillistuudio õpilaste Jõulukontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
17.12.2014 18.00 Raduga mudilaskoori jõulupidu. Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
17.12.2014 18.00 Pillistuudio Jõulukontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
19.12.2014 00.00 ABC stuudio jõuluüritus Kullo Galeriis Kuninga tänav 6 kell 16.00 R. I ja R.II grupp Ülle Luts , ,
19.12.2014 00.00 Flöödiringi jõulukontsert Kullos , ,
19.12.2014 00.00 klassikalise laulu väike kontsrt , ,
19.12.2014 09.00 Jõulukontsert 4.-9.klasside õpilastele Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
19.12.2014 10.00 Jõulukontsert Gümnaasiumi õpilastele Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
20.12.2014 00.00 ABC stuudio jõuluüritus Kullo Galeriis Kuninga tänav 6 kell 11.00 L. III ja L. IV grupp Ülle Luts , ,
20.12.2014 00.00 Flöödiringi esinemine Männi pargis jõululaval. , ,
20.12.2014 13.00 Tütarlastekoori Ellerhein jõulukontsert Niguliste kirik , Tallinn , Niguliste 3
21.12.2014 00.00 ABC stuudio jõulupidu Kullos ruum 14-0 kell 15.00 P.V ja P.VI grupp Ülle Luts , ,
21.12.2014 00.00 Joonistamise ja graafika huviring Aili ja Toomas Vindi näitusel, kohtumine Aili Vindiga Tallinna Kunstihoone , , Vabaduse väljak
21.12.2014 14.00 Tütarlastekoori Ellerhein jõulukontsert Viljandi Pärimusmuusika ait , Viljandi , Tasuja pst 6
21.12.2014 18.00 Tütarlastekoori Ellerhein jõulukontsert Püha Risti kirik , Paide , Keskväljak 1
22.12.2014 00.00 Sõleke nooremate tantsijate jõuluball , Tallinn , Kultuurikeskus Kaja
22.12.2014 00.00 Sõleke vanemate tantsijate aastalõpuball , Tallinn , Kultuurikeskus Kaja
22.12.2014 00.00 Robotite jõuluöö Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.12.2014 10.00 Jõulupidu Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.12.2014 15.00 Jõulupidu Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.12.2014 16.30 Jõulupidu Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.12.2014 17.00 Jõulupidu Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.12.2014 18.30 Jõulupidu Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
26.12.2014 11.00 Rahvusvaheline rendžuturniir "Tallinn Open" Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
27.12.2014 14.00 Raduga mudilaskoori kontsert. Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
30.12.2014 00.00 Ekskursioon KUMU kunstimuuseumi. KUMU , ,
Jaanuar 2014
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
   
2
3
6
7
8
9
12
13
14
16
17
20
21
22
23
24
27
 
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
21.04.2020 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Mängupäev (õp Annika Talts)
21.04.2020 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Mängupäev (õp Annika Talts)
22.04.2020 Kullo eelkooli 5-aastaste rühm seikleb Hiiu metsas (õp Annika Talts)
26.04.2020 KT Stuudio kooliealiste tantsijate kontserdi proov
07.05.2020 KT Stuudio emadepäeva ühistrenn

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass