Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Muudatused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused
Kullo
Huviringid

Sündmused

Print

Sisupõhine filtreering:  Kõik sündmused

Aasta Kuu
Tagasi
Edasi
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
02.01.2015 00.00 Ekskursioon Kunstihoonesse. Kunstihoone , ,
03.01.2015 00.00 Sõleke Täiskasvanute uusaasta ball , Tallinn , Reaalkooli aulas
03.01.2015 18.30 Kati Tantsustuudio esinemine Tallinna Jõuluturul Raekoja plats , Tallinn , Raekoja plats
09.01.2015 00.00 Tütarlastekoori Ellerhein laululaager Kloogaranna noortelaager , Kloogaranna küla, Keila vald , Kloogaranna noortelaager
11.01.2015 00.00 Joonistamise ja graafika huviringi KUMU ühiskülastus KUMU Kunstimuuseum , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
11.01.2015 10.00 THK Kullo kooristuudio Raduga kontsertesinemine A. Nevski katedraalis. Aleksander Nevski katedraal , Tallinn , Toompea
22.01.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 3.-5. klasside kombineeritud teatevõistlused Audentese Erakool
22.01.2015 13.45 Kesklinna LO 4.klasside tütarlaste rahvastepalli II alagrupp Tallinna Humanitaargümnaasium
24.01.2015 14.00 Kammerkoori esinemine Vene kultuurikeskuses. Festival "Kristall võti- 2015" , ,
25.01.2015 15.00 Eesti Kooriühingu aastapreemiate gala Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
26.01.2015 13.30 Kesklinna LO 4.klassi tütarlaste rahvastepalli III alagrupp Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
27.01.2015 11.00 Kesklinna LO 5.klassi tütarlase rahvastepalli III alagrupp Kadrioru Saksa Gümnaasium
27.01.2015 12.00 Nõmme LO 5.klasside osavusvõistlus Tallinna Pääsküla Gümnaasium
27.01.2015 13.00 Kesklinna LO 5.klasside tütarlaste rahvastepalli II alagrupp Tallinna Inglise Kolledž
27.01.2015 13.30 Mustamäe LO koolide 4. klasside kombineeritud teatevõistlused Tallinna Arte Gümnaasium
27.01.2015 14.00 Kesklinna LO 5.klasside tütarlaste rahvastepalli I alagrupp Tallinna Humanitaargümnaasium
28.01.2015 12.00 Haabersti LO 5. klasside tütarlaste rahvastepalli võistlused Tallinna Õismäe Gümnaasium
28.01.2015 12.30 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO koolide 2.-3. klasside rahvastepalli II alagrupp Tallinna Lilleküla Gümnaasium
28.01.2015 13.00 Mustamäe LO 5. klasside tütarlaste rahvastepalli FINAAL Tallinna 53.Keskkool
29.01.2015 12.00 Haabersti LO 5. klasside poeglaste rahvastepalli võistlused Tallinna Õismäe Gümnaasium
29.01.2015 12.00 Nõmme LO koolide 3.-4. klasside osavusvõistlus Tallinna Pääsküla Gümnaasium
29.01.2015 14.45 Mustamäe LO 3.klasside kombineeritud teatevõistlused Tallinna Arte Gümnaasium
31.01.2015 00.00 MITTMUUS Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
31.01.2015 10.00 VI MIT/t/MU/u/S- mittemuusikakooli klaveriõpilaste festival Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
31.01.2015 10.00 MITTMUUS Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.02.2015 10.00 Kullos mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestival Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.02.2015 13.15 Mitmus festival Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.02.2015 13.45 Kullos mittemuusikakoolide õpilaste minifestival. Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
02.02.2015 10.00 Kesklinna LO koolide 3. klasside rahvastepalli III alagrupp Tallinna Südalinna Kool
02.02.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO koolide 2.-3. klasside rahvastepalli I alagrupp Tallinna Lilleküla Gümnaasium
03.02.2015 12.00 Haabersti LO koolide 3.klasside rahvastepalli võistlused Tallinna Õismäe Vene Lütseum
03.02.2015 13.00 Mustamäe LO koolide 4.klasside tütarlaste rahvastepalli I alagrupp Tallinna Tehnikagümnaasium
03.02.2015 13.45 Kesklinna LO koolide 3.klasside rahvastepalli II alagrupp Tallinna Humanitaargümnaasium
04.02.2015 13.00 Mustamäe LO koolide 4.klasside tütarlaste rahvastepalli II alagrupp Tallinna Tehnikagümnaasium
05.02.2015 12.30 Kesklinna LO koolide 4.klasside poeglaste rahvastepalli II alagrupp Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
05.02.2015 13.00 Mustamäe LO koolide 4.klasside tütarlaste rahvastepalli FINAAL Tallinna Tehnikagümnaasium
07.02.2015 00.00 V.Khoretskaya klaveriringi õpilased esinevad ALLEGRO Klaveriansamblite festivalil Tallinna G.Otsa nim.Muusikakool , Tallinn , Vabaduse pl.4
09.02.2015 10.45 Kesklinna LO koolide 4.klasside poeglaste rahvastepalli III alagrupp Tallinna Südalinna Kool
09.02.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO koolide 2.-3. klasside rahvastepalli FINAAL Tallinna Lilleküla Gümnaasium
09.02.2015 14.00 Kesklinna LO koolide 4.klasside poeglaste rahvastepalli I alagrupp Tallinna 21.Kool
11.02.2015 09.26 G.Otsa nim Laste ja Noorte lauljate Festival-konkurss Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
11.02.2015 12.00 Haabersti LO koolide 4.klasside tütarlaste rahvastepalli võistlused Haabersti Vene Gümnaasium
11.02.2015 13.00 Mustamäe LO koolide 3.klasside rahvastepalli I alagrupp Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
11.02.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO koolide 4.-5. klasside poeglaste rahvastepalli I alagrupp Tallinna Lilleküla Gümnaasium
11.02.2015 14.00 Kesklinna LO koolide 4.klasside tütarlaste rahvastepalli I alagrupp Tallinna 21.Kool
12.02.2015 12.00 Haabersti LO koolide 4.klasside poeglaste rahvastepalli võistlused Haabersti Vene Gümnaasium
12.02.2015 13.00 Mustamäe LO koolide 3.klasside rahvastepalli II alagrupp Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
13.02.2015 13.00 Mustamäe LO koolide 3.klasside rahvastepalli FINAAL Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
13.02.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO koolide 4.-5. klasside poeglaste rahvastepalli II alagrupp Tallinna Lilleküla Gümnaasium
14.02.2015 18.00 Sõbrapäeva kontsert Kamajas, Tallinnas , ,
17.02.2015 13.40 Keskkonnaalane konverents,akadeemik Anto Raukase 80.juubeli puhul õnnitlemine Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
19.02.2015 09.00 Tütarlastekoori Ellerhein kontserdireis Iisraeli , ,
19.02.2015 11.45 Mustamäe LO koolide 3.-5. klasside suusavõistlused Nõmme Spordikeskus
19.02.2015 13.30 Kesklinna LO koolide 4.klasside tütarlaste rahvastepalli finaalturniir Tallinna Humanitaargümnaasium
20.02.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO koolide 4.-5. klasside poeglaste rahvastepalli FINAAL Tallinna Lilleküla Gümnaasium
02.03.2015 13.00 Kesklinna LO koolide 4.klasside poeglaste rahvastepalli finaalturniir Tallinna 21.Kool
03.03.2015 13.45 Kesklinna LO koolide 5.klasside tütarlaste rahvastepalli finaalturniir Tallinna Humanitaargümnaasium
04.03.2015 13.00 V.Khoretskaya klaveriõpilaste esinemine konkurssil-festivalil "Ei ole suuremaid ega väiksemat Euroopa riike"e Tallinna Mustamäe Lasteloomingu maja , Tallinn , Vilde 54
04.03.2015 19.00 Ellerheina lastekoori ja mudilaskoori ühine kontsert "Kahekõne" Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
04.03.2015 19.00 Ellerheina kooristuudio lastekoor ning mudilaskoorid esinevad R. Kõrgemäe autorikontserdil Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
06.03.2015 13.00 Kesklinna LO koolide 3.klasside rahvastepalli finaalturniir Kadrioru Saksa Gümnaasium
07.03.2015 13.00 Rahvusvaheline koorifestival KAMERTON. Raduga mudilaskoor osaleb koorifestivalil. Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
07.03.2015 13.00 Rahvusvaheline koorifestival Kammertoon. Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
09.03.2015 13.00 Kati Tantsustuudio Vanem Rühm II esinemine , ,
13.03.2015 16.00 V.Khoretskaya Klaveriringi Etüüdid ja heliredelite arvestus Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-06 , Tallinn , Mustamäe tee 59
14.03.2015 13.00 Väike kontsert Kohvik "Tass" , Tallinn , Mustamäe tee 59
16.03.2015 17.03 Moekunstiringi ühiskülastus Tallinna Kunstihoonesse.Eesti tekstiilikunst 100 , ,
19.03.2015 00.00 KatiTantsustuudio linnalaager koolilaste rühmadele Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
19.03.2015 15.16 Sõlekese kontsert Narvas Rugodiv , Narva ,
21.03.2015 00.00 Flöödiringi õpilaste kontsert Kullo Galeriis. Kevade vastuvõtmine. 14.45 Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
21.03.2015 11.00 V.Khoretskaya Klaveriringi õpilane osaleb Rahvusvahelisel Bachi nim. Noorte muusikute konkurssil Narva Koorilook , Narva ,
24.03.2015 13.00 Tähelepanu Start Tallinna Finaalvõistlus Kalevi Spordihall
27.03.2015 11.30 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 4.klasside tütarlaste rahvastepalli Finaalturniir Merivälja Kool
27.03.2015 16.00 V.Khoretskaya ja O.Marenkova klaveriringide" Etüüdide maraton" Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-06 , Tallinn , Mustamäe tee 59
28.03.2015 10.00 Kullo ja Maleklubi Areng lahtine karikavõistlus 3-võistluses Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
31.03.2015 11.30 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 4.-5.klasside tütarlaste viskevõrkpalli MV Tallinna Kristiine Gümnaasium
31.03.2015 12.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 5.klasside poeglaste rahvastepalli Finaalturniir Tallinna Kuristiku Gümnaasium
02.04.2015 11.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.klasside rahvastepalli Finaalturniir Tallinna Kuristiku Gümnaasium
03.04.2015 19.00 Hector Berliozi "Reekviem" ettekanne Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
04.04.2015 00.00 ABC stuudio mängupäev 3 ja 4 grupp.kell 11.30- 13.30 ruum 25-06 , ,
04.04.2015 10.30 Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
04.04.2015 19.00 Hector Berliozi "Reekviemi" ettekanne Pärnu Kontserdimaja , ,
05.04.2015 00.00 V.Khoretskaya Õpilane osaleb "Tallin-Fest" Konkurss-festivalil kontsertmeistrina Kultuurikeskus Lindakivi , Tallinn , Koorti 22
08.04.2015 11.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 4.klasside poeglaste rahvastepalli Finaalturniir Merivälja Kool
08.04.2015 12.00 Kesklinna LO koolide 3.-5. klasside teateujumise MV Tallinna 21.Kool
09.04.2015 12.30 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 5.klasside tütarlaste rahvastepalli Finaalturniir Tallinna Läänemere Gümnaasium
09.04.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 3.-5. ja 6.-7.klasside teateujumise MV Audentese ujula
09.04.2015 13.01 Sõleke MTP 3 Ülevaatus Pelgulinna Gümnaasium , Tallinn ,
10.04.2015 13.04 Sõleke MTP3 ülevaatused Pelgulinna Gümnaasium , Tallinn ,
14.04.2015 11.00 V.KhoretskayaKklaveriringi õpilaste esinemine Tallinna Vanalinna Muusikamaja , Tallinn , Uus tn 16c
14.04.2015 12.00 Haabersti LO koolide 3.-5. klasside teateujumise MV Tallinna Järveotsa Gümnaasium
15.04.2015 13.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.-5 klasside ja 6.-7 klasside teateujumise MV Tallinna Laagna Gümnaasium
17.04.2015 16.27 Sõleke osalebRahvusvaheline festival Türgis , ,
18.04.2015 10.00 Rahvusvaheline rendžuturniir Kawamura karikas Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
18.04.2015 12.00 Ettevalmistuskoori kevadkontsert. Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
19.04.2015 12.00 Raduga mudilaskoori Kevadkontsert. Vanalinna muusikamaja. , Tallinn , Uus16c
19.04.2015 12.00 V.Khoretskaya Klaveriringi õpilased osalevad Raduga Mudilaskoori kevadkontserdil Vanalinna Muusikamaja , Tallinn , Uus 16c
19.04.2015 16.00 Kati Tantsustuudio 20. juubelikontsert "Avastusretk Kostüümilaekasse" Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
20.04.2015 11.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.-5.klasside poeglaste jalgpalliturniiri alagrupimängud Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
21.04.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 3.-5 klasside jalgpalliturniiri alagrupimängud Kalamaja Põhikool
22.04.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 3.-5 klasside jalgpalliturniiri alagrupimängud Kalamaja Põhikool
22.04.2015 14.30 Heategevuslik kontsert Merivälja Pansionaadis. , ,
22.04.2015 17.00 Heiki Mätlik loengkontserdi "Viis sajandit kitarrimuusikat" külastamine õpilastega Kiek in de Kök , Tallinn , Komandandi tee 2
22.04.2015 18.00 THK Kullo kooristuudio Raduga kontsert. , Tallinn , Estonia pst. 4
23.04.2015 11.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 6.-7.klasside poeglaste jalgpalliturniiri alagrupimängud Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
23.04.2015 13.30 Mustamäe Gümnaasiumi lõpukella pidulik aktus-kontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
24.04.2015 15.37 Sõleke osaleb tanrsufestivalil Riias. vef Kultuuripalee , Riia ,
24.04.2015 18.30 V.Khoretskaya Klaveriringi õpilane T.Luhatsi orkestriga Haydni Klaverikontserdi 1 osa Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
25.04.2015 17.00 Mudilaskoori "Ellerhein" ja Mummude kevadkontsert Eesti Metodisti Kirik , Tallinn , Narva mnt 51
25.04.2015 17.00 Ellerheina mudilaskoori ja Ellerheina Mummude ühiskontsert "Muusika me sees ja ümber" Eesti Metodisti Kirik , Tallinn , Narva mnt 51
26.04.2015 13.00 Tütarlastekoori Ellerhein kontsert Kose kirikus , ,
27.04.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 6.-7 klasside jalgpalliturniiri alagrupimängud Tallinna Lilleküla Gümnaasium
28.04.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 6.-7 klasside jalgpalliturniiri alagrupimängud Tallinna Lilleküla Gümnaasium
28.04.2015 13.30 Mustamäe LO koolide 3.-5. klasside teateujumise meistrivõistlused Tallinna Saksa Gümnaasium
28.04.2015 18.30 Noorte Euroopa Meistrivõistlused rendžus Türgi , Istanbul ,
29.04.2015 17.00 Heiki Mätlik loengkontserdi "Viis sajandit kitarrimuusikat" külastamine õpilastega Kiek in de Kök , Tallinn , Komandandi tee 2
30.04.2015 11.00 Lastekoor Ellerheina kontserdid Ristiku Põhikoolis , ,
02.05.2015 11.00 Tallinna Huvikeskuse Kullo kooristuudio Raduga suur Kevadkontsert Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst. 4
02.05.2015 11.00 Tallinna Huvikeskuse Kullo kooristuudio Raduga Suur Kevadkontsert. Estonia Kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst. 4
02.05.2015 12.00 ahvusvahelisele kulutuurifestival "Eesti värvid" Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
02.05.2015 13.06 Sõleke esineb Vene Kultuurikeskuses Vene Kultuurikeskus , Tallinn ,
02.05.2015 14.00 V.Khoretskaya Klaveriringi õpilane esineb Raduga Kooristuudio Suur Kevadkontserdil Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
03.05.2015 11.31 Sõleke lõpetajate kontsert Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
04.05.2015 11.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.-5.klasside poeglaste jalgpalliturniiri FINAAL Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
05.05.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 6.-7 klasside jalgpalliturniiri FINAAL Tallinna Lilleküla Gümnaasium
06.05.2015 13.00 Kesklinna LO koolide 5.klasside poeglaste jalgpalliturniir Snelli Staadion
06.05.2015 18.00 Lastekoori Ellerhein solistide kontsert Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
07.05.2015 13.00 Kesklinna LO koolide 5.klasside poeglaste jalgpalliturniir Snelli Staadion
07.05.2015 15.30 Moekunstiringi aastanäitus Kullo Lastegaleriis. , ,
07.05.2015 15.30 Kunstiringide aastanäitus Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
08.05.2015 18.30 Raduga mudilaskoori esinemine Emade päevale pühendatud kontserdil. Kultuurikeskus Lindakivi , Tallinn , Koorti 22
09.05.2015 18.00 Mudilaste muusikaringi kontsert Hopneri Maja Raekoja plats 18 , Tallinn , Raekoja plats
11.05.2015 10.00 Nõmme LO koolide 6.-7.klasside kergejõustiku meistrivõistlused Hiiu Staadion
12.05.2015 09.00 Nõmme LO koolide 3.-5.klasside kergejõustiku meistrivõistlused Hiiu Staadion
12.05.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 6.-7 klasside kergejõustiku meistrivõistlused Tallinna Kristiine Gümnaasium
13.05.2015 12.00 Tütarlastekoori Ellerhein kontsertreis Ungarisse , ,
14.05.2015 08.00 THK Kullo kooristuudio Raduga kandidaatkoori kontsertreis Venemaale. Venemaa , Peterburi ,
14.05.2015 10.00 THK Kullo kooristuudio Raduga kandidaatkoori kontsertreis Venemaale. Venemaa , Peterburi ,
14.05.2015 13.09 Sõleke Noorte tantsufestival Türgis Türgi , Antalya ,
15.05.2015 10.00 Haabersti LO koolide 3.-5 ja 6.-7 klasside kergejõustiku meistrivõistlused Tallinna Järveotsa Gümnaasium
15.05.2015 17.00 V.Khoretskaya ja O.Marenkova Klaveriringide ja E.Bondarenko Fotoringi Kontsert-Näitus "LOODUS" Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
16.05.2015 13.00 Kati Tantsustuudio kooliealiste laste esinemine Põhja-Tallinna perepäeval Stroomi Rand , Tallinn ,
16.05.2015 17.00 Raduga kammerkoor osaleb noorte koorijuhtide kontserdil. Eesti Metodisti Kirik , Tallinn , Narva mnt 51
17.05.2015 13.40 Kati Tantsustuudio noorema vanuseastme rühmade esinemine Kristiine Kevadlaadal Löwenruh park , Tallinn ,
17.05.2015 14.30 Kati Tantsustuudio noorte ja vanema vanuseastme rühmade esinemine Kristiine Kevadlaadal Löwenruh park , Tallinn ,
20.05.2015 00.00 Muusikaklassi kontsert , ,
20.05.2015 17.00 Pillistuudio Kevadkontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
20.05.2015 18.00 Pillistuudio kevadkontsert lastevanematele Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
20.05.2015 18.00 TMG Pillistiidio õpilaste kevadkontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
21.05.2015 09.00 Kesklinna LO koolide 3.-5 klasside kergejõustiku meistrivõistlused Snelli Staadion
21.05.2015 18.00 Mustamäe Gümnaasiumi õpilaste kevadkontsert lastevanematele Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
23.05.2015 13.00 Ranna Speedway , ,
23.05.2015 17.00 Kooristuudio Ellerhein kevadkontsert Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
23.05.2015 17.00 Ellerheina kooristuudio kevadkontsert Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
23.05.2015 17.00 Lastekoor Ellerhein osaleb Kooristuudio Ellerhein kevadkontserdil -"Muusikale" Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
25.05.2015 15.15 Sinilille ansambli kevadkontsert Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
25.05.2015 17.30 Klaveriringi kevadkontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
25.05.2015 18.00 Sinilille 5-7a. kevadkontsert Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
26.05.2015 12.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.-5.klasside kergejõustiku meistrivõistlused Tallinna Kuristiku Gümnaasium
26.05.2015 18.00 L.Kapi klaveriõpilaste kontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
27.05.2015 10.15 Sinilille 1-2a. kevadpidu Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
27.05.2015 16.30 Sinilille 3a. kevadkontsert Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
27.05.2015 17.15 Kati Tantsustuudio 20.juubeli kevadpidu tantsijatele Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
27.05.2015 17.45 Sinilille 4a. kevadontsert Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
28.05.2015 13.04 Sõleke väikeste kevadkontsert Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
29.05.2015 00.00 ABC stuudio lõpupidu-1 ja 2,3,4,5,6 grupp kell 16.00 ruumis 14-0 Ülle Luts , ,
29.05.2015 16.00 V.Khoretskaya Klaveriringi Kontsert-eksam Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-06 , Tallinn , Mustamäe tee 59
29.05.2015 16.30 Polli Loomaaed kutsub külla Polli loomaaed , Tuhala küla, Kose vald ,
29.05.2015 17.30 Elena Saksa kitarriõpilaste kontsert Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
30.05.2015 00.00 Flöödiringi õpilaste kontsert Vanalinnapäevade raames. Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
30.05.2015 00.00 ABC stuudio lõpupidu - 3 ja 4 grupp kell 16.00 ruumis 14-0 Ülle Luts , ,
30.05.2015 13.00 klassikalise laulu vaike kontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
30.05.2015 13.00 klassikaline laulu kontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
30.05.2015 14.00 Raduga mudilaskoori esinemine kontserdil laulupeo Sllavipärg raames. Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
31.05.2015 00.00 ABC stuudio lõpupidu - 5 ja 6 grupp kell 16.00 ruumis 14-0 Ülle Luts , ,
31.05.2015 07.00 Jokamiesluokka , ,
31.05.2015 11.30 ABC STUUDIO LÕPUPIDU 31.mail kell 11.30 Kullo saalis 14-0. Õpetaja Külli Rusch, 5 ja 6-aastaste laste mõlemad rühmad. Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
31.05.2015 13.09 Sõleke Esineb ,, Slaavi pärg'' Tondiraba Spordihall , Tallinn,lasnamäe ,
31.05.2015 14.00 ABC stuudio lõpupidu 31. mai kell 14.00 Kullo saalis 14-0.Külli Rusch 7-aastaste laste rühm - pühap. 9.00 Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
31.05.2015 16.15 Kati Tantsustuudio esinemine Vanalinna päevadel Tornide väljak , Tallinn ,
01.06.2015 16.30 Kati Tantsustuudio esinemine Vanalinna päevadel Bastioni Aed , Tallinn , Viru tn. 23
02.06.2015 12.00 Lahtiste uste päev Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
02.06.2015 18.15 Viljandi võistlused klassisECO , ,
03.06.2015 11.30 4.-8.klasside lõpuaktus Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
04.06.2015 15.41 Sõleke osaleb MTP 3 Rakvere staadion , Rakvere ,
04.06.2015 18.00 Joonistamise ja maalimise kursuse aastanäituse "Mis tunne on" avamine. Kullo Lastegalerii , , Kuninga 6
05.06.2015 16.00 V.Khoretskaya Klaveriringi Ansamblite kontsert Tallinna Teatri- ja Muusikamuuseum , Tallinn , Müürivahe 12
06.06.2015 00.00 Raduga kammerkoori kevadkontsert. , ,
06.06.2015 08.00 Ekskursioon Narva. , ,
06.06.2015 10.00 Viljandi Noorte meisrivõistlused 2-etapp , ,
11.06.2015 15.42 Sõleke väikeste laager lastevanematega Karepa , VIHULA vald ,
12.06.2015 08.00 THK Kullo kooristuudio Raduga kontsertkoori kontsertreis Venemaale. Petseri , Pihkva ,
16.06.2015 11.47 Aktus , ,
16.06.2015 16.00 9.klasside lõpuaktus Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
19.06.2015 11.48 Aktus , ,
19.06.2015 16.00 12.klasside lõpuaktus Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
24.06.2015 00.00 IT ja Autoringi laager Karepa , ,
04.07.2015 06.00 Riga KLIGI Meistrivõistlused klass FSR,ECO,F1E,F3E. , ,
18.07.2015 10.00 Tallinn Meistrivõistlused klasis :F2,F1E,F3E,ECO , ,
19.07.2015 12.00 Tütarlastekoori Ellerhein kontsertreis Itaaliasse , ,
27.07.2015 15.35 Sõleke Treeninglaager Karepal Karepa , Vihula vald ,
06.08.2015 00.00 Joonistamise ja graafika huviring Karepal joonistamise ja maalilaagris. Karepa noortelaager , Karepa ,
12.08.2015 10.00 Kati Tantsustuudio suvine tantsulaager Karepal Kullo Karepa Noortelaager , ,
14.08.2015 16.53 esinemine Mäetagusel Ida -Virumaa , Mäetaguse ,
05.09.2015 10.35 Noorte karikavõistlused mõttespordi viievõistluses Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
13.09.2015 00.00 Ene juubelikingituse pidulik avamine Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
17.09.2015 12.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.-7.klasside pendelteatejooksu MV Kuristiku Gümnaasiumi staadion
19.09.2015 00.00 Kullo puutöö ja meisterdamise ring osaleb disainiööl
22.09.2015 13.00 Mustamäe LO koolide 3.-5. klasside murdmaateatejooks Vanaka parkmets
23.09.2015 12.00 Haabersti LO koolide 3.-5. klasside murdmaateatejooksu MV Õismäe tiigi ümbrus
24.09.2015 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 3.-5. klasside murdmaateatejooksu MV Stroomi mets
01.10.2015 14.00 Kullo tütarlastekoor Ellerhein osaleb Rahvusvahelisel Muusikapäeval Tallinna Jaani kirik , Tallinn , Vabaduse väljak 1
03.10.2015 10.40 Kullo lahtise rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 1. etapp Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
03.10.2015 11.00 Robootika Lastehommikul Solaris keskus , Tallinn ,
04.10.2015 00.00 Ene 70 juubelikontsert Nordea Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
06.10.2015 11.30 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.-5. ja 6.-7. klasside murdmaateatejooksu MV Pirita spordikeskuse metsas
07.10.2015 12.00 Kesklinna LO koolide 3.-5 klasside murdmaateatejooksu MV Järve parkmets
10.10.2015 19.00 Kullo tütarlastekoor Ellerhein esineb Peeter Vähi uudisteosega Vanemuise kontserdimaja , Tartu , Vanemuise 6
11.10.2015 19.00 Kullo tütarlastekoor Ellerhein esineb Peeter Vähi uudisteosega Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
17.10.2015 10.00 Eesti MV noortele rendžus ja gomokus Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
20.10.2015 00.00 Floodiringi kontsert opilastelt opilastele Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
30.10.2015 00.00 Sõleke Miss ja Misteri valimine Mustamäe Kultuurikeskus Kaja , Tallinn , E. Vilde tee 118
30.10.2015 12.05 Teatrikulastused. , ,
30.10.2015 16.00 Etüüdide ja heliredelite arvestus Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-06 , Tallinn , Mustamäe tee 59
31.10.2015 10.41 Kullo lahtise rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 2. etapp Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
02.11.2015 00.00 Sõleke austab oma juubilare Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
06.11.2015 14.00 KT Stuudio esinemine Viimsi Päevakeskuse Isadepäeval Viimsi Päevakeskus , Tallinn , Kesk tee 1
06.11.2015 18.00 Etüüdide ja heliredelite arvestus Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
15.11.2015 00.00 Sõleke osaleb Uute tantsude konkursil Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
17.11.2015 12.30 Nõmme LO koolide 4.-5 klasside tütarlaste rahvastepalli turniir Rahumäe Põhikool
18.11.2015 12.30 Nõmme LO koolide 4.-5 klasside poeglaste rahvastepalli turniir Rahumäe Põhikool
20.11.2015 00.00 Sõleke osalebRahvusvaheline tantsufestival Debüüt Premium 2015 Läti , Riia ,
20.11.2015 15.00 H. Kaljuste aastapäeva kontsert Eesti Metodisti Kirik , Tallinn , Narva mnt 51
20.11.2015 18.00 Kooristuudio Ellerhein esineb Heino Kaljuste juubelikontserdil Eesti Metodisti Kirik , Tallinn , Narva mnt 51
20.11.2015 18.00 Mudilaskoori Ellerhein osalemine Heino Kaljuste 90 kontserdil Eesti Metodisti Kirik , Tallinn , Narva mnt 51
20.11.2015 18.00 Lastekoor Ellerhein osaleb Heino Kaljuste 90. sünniaastapäeva kontserdil Eesti Metodisti Kirik , Tallinn , Narva mnt 51
21.11.2015 15.00 Viiulikontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
23.11.2015 20.23 Näitusele "kuuseke" ettevalmistamine. Tallinna Huvikeskus Kullo, 11-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
24.11.2015 12.00 Haabersti LO koolide 3.-5. klasside kombineeritud teatevõistluste MV Rocca al Mare Kool
25.11.2015 13.00 Kesklinna LO koolide 5. klasside kombineeritud teatevõistluste MV Kalevi Spordihall
28.11.2015 00.00 Mudilaskoori Ellerhein osalemine festivalil Laulusild Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
28.11.2015 09.00 õp. O.Marenkova klaveriõpilaste osalemine Vene Muusika Festivalil Vene Kultuurikeskuses Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
28.11.2015 10.00 Laulufestival "Laulusild" Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
28.11.2015 10.43 Kullo lahtise rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
28.11.2015 11.00 Vene Muusika Festival Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
28.11.2015 11.00 Raduga mudilaskoor esineb Venemuusika festivalil. Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
28.11.2015 11.00 L. Kapi klaveriõpilste osalemine Klaverikonkursil "Lustlik klaver" Tallinn , , Punane 69
28.11.2015 12.00 KT Stuudio põhirühmad osalevad Estraad- ja rahvaste tantsude festivalil Kultuurikeskus Lindakivi , Tallinn , Koorti 22
28.11.2015 15.00 Vabariiklik kooride festival "Laulusild" Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
29.11.2015 00.00 Sõleke osaleb 1. advent Jõululaat Raekoja plats , Tallinn , Raekoja plats
29.11.2015 15.00 Mudilaskoori Ellerhein osalemine festivali Laulusild lõppkontserdil Estonia Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
29.11.2015 16.00 Flöödiringi õpilased esinevad Tallinna Praoskonna advendikontserdi. Vabaduse väljak , Tallinn , Vabaduse väljak
29.11.2015 18.06 Jõulunäitus-konkurss Kuuseke , ,
02.12.2015 12.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.-4.klasside kombineeritud teatevõistluste MV Tallinna Kuristiku Gümnaasium
03.12.2015 00.00 sõleke esineb rahvusvahelisel festivalil Neposedõ Salme Kultuurikeskus , Tallinn , Salme 12
03.12.2015 09.00 õp. O.Marenkova klaveriõpilaste osalemine Klaverikonkursis EESTI KÕLA IV Tallinna muusikakeskkool , Tallinn ,
03.12.2015 12.00 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 5.klasside kombineeritud teatevõistluste MV Tallinna Kuristiku Gümnaasium
03.12.2015 12.00 Kesklinna LO koolide 3. ja 4. klasside kombineeritud teatevõistluste MV Kalevi Spordihall
03.12.2015 15.00 V.Khoretskaya klaveriringi õpilased osalevad Vabariiklikul noorte pianistide konkursil "Eesti kõla IV" Tallinna Muusikakeskkool , Tallinn , Vabaduse pstt.130
05.12.2015 00.00 Sõleke esinemine Pärnu kontsertimajas Pärnu kontserdimaja , Pärnu ,
06.12.2015 12.00 Mudilaskoori Ellerhein kontsert Raekoja platsil Raekoja plats , Tallinn , Raekoja plats
08.12.2015 11.00 Raduga mudilaskoori kontsert Mustjõe Gümnaasiumis. Tallinn,Paldiski mnt 83 , ,
08.12.2015 11.00 V.Khoretskaya Klaveriringi õpilase esinemine Raduga Mudilaskoori kontserdil Tallinna Mustjõe Gümnaasium , Tallinn , Paldiski mnt 83
09.12.2015 18.00 Jõulukontsert viiuliga Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
11.12.2015 15.00 Puhkpilliorkestri vaskpuhkpillide solistide kontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, ruumis 2-05 , Tallinn , Mustamäe tee 59
11.12.2015 18.00 õp. O.Marenkova klaveriõpilaste JÕULUKONTSERT Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
12.12.2015 00.00 Sõleke Koolieelikute jõulupidu Tall. 32.Keskkool , Tallinn , Kiili 10
12.12.2015 00.00 Sõleke Alglasside õpilaste jõuluball Tallinna 32. Kk , Tallinn , Kiili 10
12.12.2015 10.44 Kullo lahtise rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
13.12.2015 00.00 Tütarlastekoori Ellerhein advendikontsert , ,
13.12.2015 12.00 V.Khoretskaya klaveriringi õpilaste esinemine Raduga Mudilas- ja Ettevalmistuskooride Talvekontserdil Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
13.12.2015 12.00 Raduga mudilaskoori Jõulukontsert. Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
13.12.2015 12.00 Raduga ettevalmistuskoori Jõulukontsert. Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
14.12.2015 00.00 Kullo konkurss Kuuseke Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
14.12.2015 00.00 Kullo konkurss Kuuseke Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
14.12.2015 00.00 Kullo konkurss Kuuseke Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
16.12.2015 18.00 Ellerheina lastekoori jõulukontsert Nõmme Lunastaja kirik , Tallinn , Õie tn 10
17.12.2015 18.00 Pillistuudio Jõulukontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
17.12.2015 19.00 Pillistuudio õpilaste jõulukontsert Tallinna Mustamäe Gümnaasium , Tallinn , Keskuse 18
18.12.2015 12.33 Näitus "PÄKAPIKULA" , Kullo Lastegalerii Kunstistuudio päkapikumaalid Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
18.12.2015 14.30 jõulupidu Kullo Galeriis Kuninga tn.6 , ,
18.12.2015 17.00 V.Khoretskaya Klaveriringi Talvekontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-06 , Tallinn , Mustamäe tee 59
19.12.2015 00.00 Sõleke Noorte jõuluball Mustamäe Kultuurikeskus Kaja , Tallinn , E. Vilde tee 118
19.12.2015 12.00 Jõulupidu Kullo Gleriis Kuninga tn.6 , ,
19.12.2015 13.00 Tallinna Huvikeskuse Kullo kooristuudio Raduga suur Talvekontsert. Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
19.12.2015 13.00 Tallinna Huvikeskuse Kullo kooristuudio Raduga suur Talvekontsert. Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
19.12.2015 13.00 V.Khoretskaya ringiõpilased osalevad Raduga Kontsert- ja Kandidaatkooride Talvekontserdil Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
19.12.2015 14.00 Kullo tütarlastekoori Ellerhein jõulukontsert Niguliste kirik , Tallinn , Niguliste 3
19.12.2015 14.30 Jõulupidu Kullo Galeriis Kuninga t. 6 , ,
19.12.2015 17.00 KT Stuudio esineb Jõuluturul Raekoja plats , Tallinn , Raekoja plats
20.12.2015 11.00 KT Stuudio E ja L rühmade Jõulupidu Tallinna Huvikeskus Kullo, 15-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
20.12.2015 11.00 Lilian Kapi klaveriõpilaste jõulukontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.12.2015 16.00 Flöödiringi õpilaste jõulukontsert Huvikeskus Kullo , , Mustamaetee 59
22.12.2015 19.00 Õpetaja Galja Jõgi õpilaste kontsert ja jõulupidu Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
26.12.2015 10.45 Tallinn Open rendžus ja gomokus Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
26.12.2015 13.00 Flöödiansambel esineb jõulukontserdil. Vabaduse väljak , Tallinn , Vabaduse väljak
30.12.2015 00.00 Maaliringi õpilaste kohtumine kunstnik Aili Vahtrapuuga tema maalinäitusel "Sinised pühapäevapildid". Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
Jaanuar 2015
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
     
1
4
5
6
7
8
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
30
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
10.12.2019 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Jõulupidu (õp Annika talts)
10.12.2019 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Jõulupidu (õp Annika Talts)
10.12.2019 Mudilaskoori Ellerhein heategevuslik kontsert Tabasalu Pihlakodus
11.12.2019 Kullo eelkooli 5-aastaste rühma Jõulupidu (õp Annika talts)
11.12.2019 O.Marenkova klaveriõpilaste Jõulukontsert

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass