Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused
Kullo
Huviringid
Kullo
Tööpakkumised

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 14.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.00
-
11.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-14
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.45
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (7-12 a) Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.15
-
15.00 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 KT Stuudio rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
17.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
16.30 Teatristuudio (9-11 a) Lennart Peep
24-05
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.40 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
24-02
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova
14-06
15.30
-
15.55 KT Stuudio rühm L2 Mirjam Murel-Punder
3K
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-07
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.45
-
17.15 KT Stuudio rühm S3 Sandra Põld
15-0
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12-14 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass 2. rühm) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-07
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-06
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 KT Stuudio rühm V1 Mirjam Murel-Punder
24-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
16.30
-
18.00 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
3K
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 2. klass) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.45
-
18.15 KT Stuudio rühm S2 Minnamari Murel
24-02
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
2-05
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
25-06
17.00
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
24-05
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 KT Stuudio rühm V1 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.15
-
18.00 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli-Aet Arras
2-06
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.15
-
19.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ettevalmistusrühm Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm E1 Anneli Markov
3K
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.00
-
18.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
18.00
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tibud Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.25 KT Stuudio rühm L4 Minnamari Murel
24-02
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 a) Triin Summatavet
31-06
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.45
-
19.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
18.45
-
20.15 KT Stuudio rühm T1 ja S1 Sandra Põld
15-0
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VII 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.30
-
20.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 9. klass) Triin Sarap
12-05
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
Teisipäev 15.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Annika Talts (üldõpetus)
25-06
09.30
-
11.00 KT Stuudio rühm LH Sandra Põld
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
10.15
-
10.35 Kullo eelkool (4 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.45
-
11.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (eesti keel)
25-07
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.30
-
15.10 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (matemaatika)
25-07
14.30
-
15.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
14.40
-
15.50 KT Stuudio rühm L3 Anneli Markov
3K
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel I, 5. ja 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.45
-
17.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
17.15 Teatristuudio (12-14 a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
18.00 Fotograafia (noorem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
15.10
-
15.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (käeline tegevus)
25-04
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.20
-
16.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.20
-
16.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.40 KT Stuudio rühm T4 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
19.00 Ellerheina lastekoor
35-05
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.50
-
17.20 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
3K
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 KT Stuudio rühm S3 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.00
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.10
-
16.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.55 KT Stuudio rühm T3 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
17.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.15
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm E3 Anneli Markov
3K
17.30
-
19.00 KT Stuudio rühm S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (15-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko
2-05
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
18.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.50
-
18.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
19.30 KT Stuudio Hiphopi valik noored Kätlin Kuldmaa
24-02
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.20
-
19.05 KT Stuudio rühm E2 Anneli Markov
3K
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko
2-05
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-05
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
20.00 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.00 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-14
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.40
-
19.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (ansambel II, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
20.30 KT Stuudio rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindusrühm Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.30
-
20.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
Kolmapäev 16.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Tantsuansambel Sõleke hommikune rühm Kristina Sorgus, Jekaterina Tšernõševa
13-0
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.15
-
09.55 Kullo eelkool (5 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.00
-
10.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
2-16
10.30
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
10.35
-
11.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.20
-
12.00 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
2-16
12.30
-
13.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12-14 a) Triin Summatavet
31-06
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.45
-
14.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.25
-
14.55 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
14.25
-
14.55 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
14.30
-
15.15 Raduga ettevalmistuskoor (2. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-0
14.35
-
15.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.55 KT Stuudio rühm L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
14.45
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.00
-
15.40 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (B koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.00
-
16.30 Teatristuudio (9-11 a) Lennart Peep
24-05
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.30 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
15-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.25
-
16.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.35
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
2-15
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (7-12 a) Triin Summatavet
31-06
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
17.30 KT Stuudio rühm S3 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke KL PK2 Ingrid Elsa Mugu
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
16.40 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
3K
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 12. klass) Ülle Sander
12-06
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.30 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
15-0
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.40
-
17.25 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.45
-
17.30 KT Stuudio rühm V1 Minnamari Murel
3K
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
25-06
17.00
-
20.00 Fotograafia (vanem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.05
-
17.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul (rühmatund) Meeliann Kosk
24-05
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.25
-
18.10 Ellerheina tütarlastekoor (oktett III 9. klass I rühm) Ingrid Kõrvits
12-04
17.25
-
18.10 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass) Triin Sarap
12-05
17.25
-
18.10 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.30
-
18.00 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm V1 Minnamari Murel
24-02
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
2-05
17.30
-
19.00 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ettevalmistusrühm Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.30 KT Stuudio koosolek, Mirjam
14-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.50
-
18.25 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.50
-
18.35 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.55
-
18.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm E1 Anneli Markov
3K
18.00
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tibud Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.25 KT Stuudio rühm L4 Minnamari Murel
24-02
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (B koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
18.15
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 a) Triin Summatavet
31-06
18.25
-
19.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.30
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (A koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.45
-
19.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
20.30 KT Stuudio rühm S1 Sandra Põld
15-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena Mariana Reimann
13-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10. klass) Triin Sarap
12-05
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
Neljapäev 17.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) II rühm Annika Talts (üldõpetus)
25-06
09.30
-
11.00 KT Stuudio rühm LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.55
-
11.25 Kullo eelkool (4 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
11.50 Kullo eelkool (4 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) V rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.05
-
14.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.30
-
15.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.50 KT Stuudio rühm L3 Anneli Markov
15-0
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
14.45
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.55
-
15.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
17.15 Teatristuudio (12-14 a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.40 KT Stuudio Hiphopi valik lapsed Sandra Põld
24-02
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova
14-06
15.15
-
16.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.15
-
17.30 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.30
-
16.40 KT Stuudio rühm T4 Kätlin Kuldmaa
3K
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
1-19
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.45
-
16.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.50
-
16.45 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
15-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solfedžo 9-10 klass) Jekaterina Pasjutina
14-05
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.35
-
17.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.45
-
17.20 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
3K
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.55 KT Stuudio rühm T3 Kätlin Kuldmaa
15-0
16.45
-
18.00 KT Stuudio soolod/duod Sandra Põld
24-02
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
18.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-14
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.25
-
18.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm E3 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST2 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.45 Teatristuudio (15-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko
2-05
17.40
-
18.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1 rühm) Tatjana Valikova, Jekaterina Pasjutina
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.45
-
20.00 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
18.00
-
18.15 KT Stuudio soolod/duod Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
18.00
-
19.30 KT Stuudio rühm T1 Kätlin Kuldmaa
24-02
18.15
-
19.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.15
-
19.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.15
-
19.45 KT Stuudio rühm S2+S1 15-0
15-0
18.15
-
19.45 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.20
-
19.05 KT Stuudio rühm E2 Anneli Markov
3K
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko
2-05
18.30
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
18.45
-
19.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.45
-
20.45 Meriko koor
12-05
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
19.00
-
19.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindusrühm Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
19.30
-
20.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
19.30
-
20.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
Reede 18.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.15
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke H Kristina Sorgus
13-0
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
15.30 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.20
-
15.05 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.30
-
15.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-0
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
15.10
-
15.55 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett IV 9. klass II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester orkestritund Tanel Koho
24-05
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor Jekaterina Pasjutina
14-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 KL Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Ingrid Elsa Mugu, Jekaterina Tšernõševa
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-06
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio Jazzi valik Mirjam Murel-Punder
15-0
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
17.20
-
18.05 Raduga kontsertkoor (ans., 7. kl) Jelena Orlova
14-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Ingrid Elsa Mugu
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Triin Sarap
12-05
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Jekaterina Pasjutina
14-06
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-0
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass 1. rühm) Triin Sarap
12-05
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-0
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett V 10. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Triin Sarap
12-05
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
Laupäev 19.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-0
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.00
-
10.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
10.15
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.45
-
11.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfedžo 3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.30
-
12.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
11.30
-
15.00 KT omaloomingi proov, õpilased
15-0
11.45
-
12.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.45
-
12.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.45
-
12.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.15
-
13.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.15
-
14.00 Üldtööaeg Meeliann Kosk
24-05
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (solf 11-12 kl) Julia Kozlova
14-05
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.00
-
13.45 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-0
13.10
-
13.55 Lapsevanemate vastuvõtt Ülle Luts
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.30
-
13.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
14.00
-
14.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.15
-
15.00 Raduga kontsertkoor (häälseseade)
12-07
14.45
-
15.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
Pühapäev 20.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 Lapsevanemate vastuvõtt Ülle Luts
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
10.15
-
11.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
11.00
-
19.00 KT omaloomingu proovid, õpilased
15-0
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
12.00
-
13.30 Tantsuansambel Sõleke (esindusrühm) Ene Jakobson
13-0
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.30
-
15.00 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Ene Jakobson
13-0
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
Juuli 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
1
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
21.10.2019 Kullo flöödiringi kontsert-tund.

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass