Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Huviringid
Kullo
Muudatused
Kullo
Teenused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Tööpakkumised

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 19.04.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.15 Tantsuansambel Sõleke Linnupojad Liina Eero, Juliana Juganson
13-0
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.25
-
15.10 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Ukulelering Tarvo Valm
2-15
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
14.30
-
15.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Liina Eero, Siiri Alango
13-0
14.40
-
15.25 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
14.45
-
15.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.45
-
15.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.55 KT Stuudio Show 2 Triin Soo
15-0
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
16.30 Teatriring (9-12 a) Eliis Uudeküll
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
15.15
-
16.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
15.15
-
16.25 KT Stuudio Tänav 1 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.15
-
16.25 KT Stuudio Show 4 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova, Kirill Lissijenko
14-06
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.30
-
16.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
21-05
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
16.00
-
16.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
17.30 KT Stuudio Esindus 1 Gertrud Kuusmaa
15-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.10
-
16.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass 2. rühm) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
18.00 KT Stuudio Mirjam Murel-Punder
2-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio Esindus 2 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio Show 6 Triin Soo
3K_saal
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
19.00 Teatriring (12-15 a) Eliis Uudeküll
24-05
16.50
-
17.35 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
16.55
-
17.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.00
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke Sigelgad Liina Eero, Siiri Alango
13-10
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST2 kl Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
17.45
-
18.30 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.45
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.55
-
18.40 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
18.45 KT Stuudio KT 5 Triin Soo
2-05
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
19.10 KT Stuudio Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
19.30 KT Stuudio Esindus 3 Mirjam Murel-Punder
15-0
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.00
-
20.15 KT Stuudio Esindus 4 Gertrud Kuusmaa
24-02
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.10
-
19.40 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
18.15
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tibukesed Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
21-05
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
18.20
-
19.05 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.35
-
19.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.45
-
19.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VII 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10.-11. kl) Ülle Sander
12-05
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
Teisipäev 20.04.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.10
-
09.40 Tantsuansambel Sõleke Hommikune Kristina Sorgus
13-0
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Reelika Koosma (üldõpetus)
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.55 KT Stuudio Kombo 1 Sandra Põld
3K_saal
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.15
-
10.35 Kullo eelkool (4 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.20
-
11.05 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.45
-
11.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
18.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.35
-
14.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (eesti keel)
25-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.05
-
14.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.15
-
16.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.20
-
15.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.20
-
15.30 KT Stuudio Show 1 Anneli Markov
24-02
14.25
-
15.10 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.10 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.30
-
15.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.45 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
14.45
-
15.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-0
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.00
-
17.15 Teatristuudio (11-13a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
18.00 Fotograafia Ernest Bondarenko
35-06
15.10
-
15.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (käeline tegevus)
25-04
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.10
-
15.55 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.15
-
16.00 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
15.30
-
16.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.30 KT Stuudio Show 3 Anneli Markov
24-02
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.45
-
16.55 KT Stuudio Tänav 2 Karli Haava
3K_saal
15.45
-
17.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.55
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-12
16.00
-
16.45 Ukulelering Tarvo Valm
2-15
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
17.30 KT Stuudio Esindus 1 Sandra Põld
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 kl Ingrid Elsa Mugu
13-10
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.00
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.40 KT Stuudio Show 5 Anneli Markov
24-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
19.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.50
-
17.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.55
-
17.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
17.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
18.30 KT Stuudio Tänava valik Karli Haava
3K_saal
17.00
-
19.15 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
17.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
17.30
-
19.00 KT Stuudio Tänav 4 Sandra Põld
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mesimummid Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tiigrikutsud Ingrid Elsa Mugu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.45 Teatristuudio (14-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.45
-
18.30 KT Stuudio KT 4 Anneli Markov
24-02
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Folkstuudio Piibar (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.45
-
18.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.50
-
18.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-14
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-07
18.30
-
19.15 KT Stuudio KT 6 Anneli Markov
24-02
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
18.30
-
19.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
20.00 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 KT Stuudio Streetjazz Esindus 3/4 Sandra Põld
15-0
19.00
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.35
-
20.20 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.50
-
20.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.35
-
21.20 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
Kolmapäev 21.04.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) V rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.15
-
09.55 Kullo eelkool (5 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristel Kurahashi (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.00
-
10.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristel Kurahashi (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.30
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) V rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.35
-
11.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristel Kurahashi (matemaatika)
25-07
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.20
-
12.00 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
11.30
-
12.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristel Kurahashi (käeline tegevus)
25-07
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.15
-
13.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
13.00
-
13.30 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.35
-
14.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.45
-
14.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
14.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor solf 2. klass Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.55 KT Stuudio Show 2 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Teatristuudio (11-13 a) Kerli Rannala
24-05
15.05
-
15.45 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
15.05
-
15.45 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Kristel Kurahashi (matemaatika)
25-07
15.15
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-07
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.25 KT Stuudio Tänav 1 Kätlin Kuldmaa
15-0
15.15
-
16.25 KT Stuudio Show 4 Sandra Põld
24-02
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor Tatjana Valikova
2-06
15.25
-
16.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 9. klass) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Kristel Kurahashi (käeline tegevus)
25-07
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.45
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
21-05
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 KT Stuudio Esindus 1 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
16.00
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
18.00 KT Stuudio Esindus 2 Sandra Põld
15-0
16.30
-
18.00 KT Stuudio Kombo 2 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.05
-
17.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.10
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.15
-
17.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel 10. kl) Ingrid Kõrvits
12-04
17.15
-
18.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.25
-
18.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke Sigelgad Liina Eero, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 KT Stuudio Show 7 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Jaanika Liiu, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (14-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.50
-
18.25 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.50
-
18.35 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.55
-
18.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
18.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.00
-
18.45 KT Stuudio KT 5 Triin Soo
2-05
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.00
-
18.45 KT Stuudio soolo/duo Esindus 2/4 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.00
-
19.10 KT Stuudio Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
24-02
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.10
-
19.40 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
18.10
-
19.40 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
18.15
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tibukesed Liina Eero, Siiri Alango
13-10
18.15
-
19.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
18.15
-
20.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
21-05
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.35
-
19.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
18.45
-
19.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
20.15 KT Stuudio Esindus 4 Sandra Põld
15-0
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
18.50
-
19.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Jaanika Liiu
13-0
19.00
-
20.30 KT Stuudio Esindus 3 Gertrud Kuusmaa
3K_saal
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Ellerheina lastekoor triod Anneli Mäeots
12-07
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.35
-
20.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.40
-
20.25 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-08
Neljapäev 22.04.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
09.30
-
10.15 Tantsuansambel Sõleke Linnupojad Liina Eero, Siiri Alango
13-0
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1. ja 2. kl) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
09.45
-
10.55 KT Stuudio Kombo 1 Anneli Markov
3K_saal
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.20
-
11.05 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (liikumine 1. ja 2. kl) Liina Eero
13-10
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Triin Soo (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Triin Soo (liikumine)
24-02
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Triin Soo (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.55
-
14.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
14.20
-
15.30 KT Stuudio Show 1 Anneli Markov
24-02
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1+V Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.45 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-14
15.00
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (liikumine 2. kl) Liina Eero
2-15
15.00
-
16.30 KT Stuudio Tänava valik Sandra Põld
3K_saal
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
16.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
17.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-07
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
1-19
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
18.30 Video- ja fotoring Elo Strauss
35-06
15.45
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. järeleaitamine) Anneli Mäeots
12-06
15.45
-
16.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-14
15.45
-
16.30 Ellerheina mudilaskoor (liikumine 1. kl) Liina Eero
2-15
15.45
-
16.55 KT Stuudio Tänav 2 Karli Haava
15-0
15.45
-
18.00 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-06
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 kl Jaanika Liiu
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Kristina Sorgus, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor solf Galina Morozova-Iljenko
14-05
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.15
-
17.45 KT Stuudio Show 6 Anneli Markov
24-02
16.20
-
17.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-14
16.30
-
17.15 Ellerheina mudilaskoor (liikumine 3. ja 4. kl) Liina Eero
2-15
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio Esindus 2 Sandra Põld
3K_saal
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova
14-06
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor hääleseade Galina Morozova-Iljenko
14-05
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
18.30 KT Stuudio Tänav 4 Karli Haava
15-0
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
19.15 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
17.10
-
17.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-14
17.15
-
18.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass) Anneli Mäeots
12-06
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
17.30
-
18.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tiigrikutsud Ingrid Elsa Mugu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mesimummid Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.45
-
18.30 KT Stuudio KT 4 Anneli Markov
24-02
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.00
-
18.45 KT Stuudio Soolo/duo Esindus 2 Sandra Põld
3K_saal
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.15
-
19.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.15
-
20.30 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko
2-05
18.30
-
19.15 KT Stuudio KT 6 Anneli Markov
24-02
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
20.00 KT Stuudio Tänava valik Esindus 3/4 Karli Haava
15-0
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
20.15 KT Stuudio Show 7 Sandra Põld
3K_saal
18.50
-
19.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ingrid Elsa Mugu
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.45
-
20.30 Ellerheina lastekoor (relatiivne solf) Anneli Mäeots
12-06
Reede 23.04.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.10
-
09.40 Tantsuansambel Sõleke H Kristina Sorgus
13-0
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
13.00
-
13.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.35
-
15.05 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
13.45
-
14.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.00
-
16.15 KT Stuudio Show 3 Anneli Markov
15-0
15.00
-
16.30 Teatriring (9-12 a) Eliis Uudeküll
24-05
15.00
-
16.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett IV 9. klass II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.45 Raduga kontsertkoor (häälseseade) Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Tanel Koho
2-06
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
16.00
-
17.30 KT Stuudio Kombo 2 Triin Soo
3K_saal
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.15
-
17.25 KT Stuudio Show 5 Anneli Markov
15-0
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12 ja 14 aastat) Triin Summatavet
31-06
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12 ja 14 aastat) Triin Summatavet
21-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke K1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.30
-
18.00 KT Stuudio Jazzivalik Minnamari Murel
24-02
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
16.45
-
19.00 Teatriring (12-15 a) Eliis Uudeküll
24-05
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
17.20
-
18.05 Raduga kontsertkoor (ans., 7. kl) Jelena Orlova
14-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST2 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.45
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-0
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf 9. kl) Ülle Sander
12-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel 9. kl) Ingrid Kõrvits
12-0
18.30
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
18.30
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Ülle Sander
12-06
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.45
-
20.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
20.15
-
21.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.30
-
21.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
Laupäev 24.04.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-0
09.30
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
12-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.00
-
10.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfedžo 3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.15
-
12.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.45
-
12.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (A+B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.45
-
13.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-07
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.00
-
12.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
12.00
-
12.45 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-02
12.00
-
12.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (solf 11-12 kl) Julia Kozlova
14-05
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
12.30
-
14.00 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
2-14
12.30
-
14.00 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
12.45
-
13.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.30
-
14.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
13.30
-
14.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
15.30 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
Pühapäev 25.04.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.15
-
11.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (kunstiõpetus)
2-16
12.00
-
13.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ingrid Elsa Mugu
13-0
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.40
-
13.25 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (muusika ja liikumine)
2-15
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
13.30
-
15.00 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ingrid Elsa Mugu
13-0
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.30
-
17.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
17.00
-
18.30 KT Stuudio KT-T Sandra Põld, Anneli Markov
15-0
Detsember 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
           
5
8
12
23
24
25
27
28
29
30
31
       
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
15.05.2021 Laulustuudio Sinilill õpilased osalevad Nõmme Kevadekuulutaja võistlusel
04.06.2021 Sõleke osaleb IV Meeste tantsupeol
12.06.2021 Tütarlastekoor Ellerhein osaleb kontserdil Laulupäev 2021 "Kodulootus"
30.06.2021 Sõleke osaleb Kalevi võimlemispeol
21.07.2021 Tütarlastekoor Ellerhein Karepa laagris

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass