Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Huviringid
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Muudatused
Kullo
Teenused
Kullo
Õnnitleme

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 29.11.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.45
-
15.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
17.45 KT Stuudio
2-05
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
14.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-12
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.15
-
15.00 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.25
-
15.10 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.40 KT Stuudio, rühm Show 1 Anneli Markov
24-02
14.45
-
15.30 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-12
14.45
-
15.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
16.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm K1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
15.00
-
16.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm N Liina Eero, Siiri Alango
13-0
15.00
-
16.30 Teatriring (9-12 a) Eliis Uudeküll
24-05
15.00
-
17.15 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 9. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.25 KT Stuudio, rühm Show 2 Minnamari Murel
15-0
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-06
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
15.30
-
16.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-12
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
17.00 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.35
-
16.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.45
-
16.55 KT Stuudio, rühm Show 3 Anneli Markov
24-02
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Ukulelering Tarvo Valm
2-15
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-12
16.25
-
17.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK2 Liina Eero, Siiri Alango
13-0
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Show 4 Sandra Põld
3K_saal
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Minnamari Murel
15-0
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
19.00 Teatriring (12-15 a) Eliis Uudeküll
24-05
16.55
-
17.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-12
17.00
-
18.10 KT Stuudio, rühm Show 5 Anneli Markov
24-02
17.00
-
19.15 Mõttemängud Aki Kadulin
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
17.15
-
19.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.15
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.00 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
17.30
-
20.30 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.45
-
18.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm Sipelgad Liina Eero, Siiri Alango
2-05
18.00
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm Tibud Kristina Sorgus, Jekaterina Tšernõševa
13-10
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
18.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Kt Stuudio, rühm KT 5 Triin Soo
15-0
18.00
-
19.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm Tiigrikutsud Jaanika Liiu, Raivo Ranne
11-0
18.00
-
19.30 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Sandra Põld
3K_saal
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.00
-
20.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST2 Helena-Mariana Reimann, Kristina Sorgus
13-0
18.05
-
18.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT 6 Anneli Markov
24-02
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.35
-
19.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.45
-
19.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.45
-
19.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.55
-
19.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.30
-
20.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
21.00 KT Stuudio, Streetjazz/Jazz Sandra Põld
3K_saal
19.30
-
21.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Vilistlased Ene Jakobson
11-0
19.45
-
20.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
20.00
-
20.45 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11. klass) Ülle Sander
12-06
Teisipäev 30.11.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6a) II rühm Kerstin Lõzlova (liikumine)
24-02
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Reelika Koosma (üldõpetus)
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a) Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.55 KT Stuudio, rühm Show Hommik Anneli Markov
3K_saal
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.35
-
10.55 Kullo eelkool (4 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
11.00
-
11.30 Kullo eelkool (4 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
3K_saal
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.30 Kullo eelkool (5 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.10
-
13.55 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
18.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.35
-
14.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (eesti keel)
25-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
14.00
-
17.00 KT Stuudio
2-15
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
14.15
-
16.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.20
-
15.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.25
-
15.10 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
14.30
-
15.15 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kerstin Lõzlova (liikumine)
24-02
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (käeline tegevus)
25-04
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-0
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.00
-
16.10 KT Stuudio, rühm Tänav 1 Sandra Põld
3K_saal
15.00
-
17.15 Teatristuudio (11-13a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
18.00 Foto- ja videoring Ernest Bondarenko
35-06
15.05
-
15.50 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
15.15
-
16.00 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.30
-
16.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
15.30
-
17.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm K2 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
15.30
-
17.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK1 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.35
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Kerstin Lõzlova (liikumine)
24-02
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
17.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-07
16.00
-
18.15 Mõttemängud Aki Kadulin
25-02
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpetus Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.25 KT Stuudio, rühm Tänav 2 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
16.15
-
17.45 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Sandra Põld
15-0
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Show 6 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.30
-
18.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.35
-
17.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.30 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4a) Merit Männiste
2-06
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
16.55
-
17.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.00
-
17.45 KT Stuudio, rühm KT 3 Anneli Markov
2-15
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Sofia Khvichia
14-0
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.00
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
17.20
-
18.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.30
-
18.15 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
17.30
-
18.40 KT Stuudio, rühm Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
17.30
-
19.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (14-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.30
-
20.30 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5a) Merit Männiste
2-06
17.45
-
18.30 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Folkstuudio Piibar (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Sofia Khvichia
14-0
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
19.15 KT Stuudio, rühm Tänav 4 Sandra Põld
15-0
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Jekaterina Hakk, Elina Kulakova
17.45
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm Mesimummid Kristina Sorgus, Juliana Juganson
13-10
17.45
-
20.00 KT Stuudio
2-15
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 KT Stuudio, rühm KT 4 Anneli Markov
24-02
18.05
-
18.50 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6a) Merit Männiste
2-06
18.30
-
19.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Sofia Khvichia
14-0
18.30
-
20.00 Loodus- ja keskkonnaõpe Leelo-Maarja Reitalu
1-19
18.30
-
20.00 KT Stuudio
2-05
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
20.15 KT Stuudio, Klassika Mirjam Murel-Punder
3K_saal
19.00
-
20.30 KT Stuudio, rühm KT-T1 Anneli Markov
24-02
19.00
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.15
-
20.45 KT Stuudio, rühm Show 7 Sandra Põld
15-0
19.15
-
20.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus 1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.15
-
20.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus 2 Kristina Sorgus, Juliana Juganson
11-0
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.35
-
21.20 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
Kolmapäev 01.12.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) V rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
09.15
-
09.55 Kullo eelkool (5 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristel Kurahashi (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.00
-
10.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristel Kurahashi (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.30
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) V rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.35
-
11.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristel Kurahashi (matemaatika)
25-07
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.20
-
12.00 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
11.30
-
12.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristel Kurahashi (käeline tegevus)
25-07
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.15
-
13.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.45
-
15.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.00
-
13.30 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
17.00 KT Stuudio
2-15
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
14.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.35
-
14.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.45
-
14.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor solf 2. klass Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.40 KT Stuudio, rühm Show 1 Anneli Markov
24-02
14.40
-
15.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
14.45
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
16.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm K1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
15.00
-
16.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm N Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
15.00
-
17.15 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.00
-
17.15 Teatristuudio (11-13 a) Kerli Rannala
24-05
15.05
-
15.45 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Kristel Kurahashi (matemaatika)
25-07
15.05
-
15.45 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
15.15
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-07
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Galina Morozova-Iljenko
2-06
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
15.15
-
16.25 KT Stuudio, rühm Show 2 Minnamari Murel
3K_saal
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
15.20
-
16.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.25
-
16.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
17.00 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina, Sofia Khvichia
14-06
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Kristel Kurahashi (käeline tegevus)
25-07
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.55 KT Stuudio, rühm Show 3 Anneli Markov
24-02
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Galina Morozova-Iljenko
2-06
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 8. klass II rühm) Ülle Sander
12-06
16.00
-
16.45 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.10
-
16.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.10
-
16.55 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Show 6 Sandra Põld
15-0
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Minnamari Murel
3K_saal
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm K2 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.30
-
19.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 10. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.55
-
17.40 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.00
-
17.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
18.10 KT Stuudio, rühm Show 5 Anneli Markov
24-02
17.00
-
20.00 Foto- ja videoring Ernest Bondarenko
35-06
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.15
-
17.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor I Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.15
-
19.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.15
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor I (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.30
-
19.00 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.45 Teatristuudio (14-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
17.30
-
20.30 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.40
-
18.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.45
-
18.30 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.50
-
18.35 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.50
-
18.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.00
-
18.45 KT Stuudio, rühm KT 5 Triin Soo
3K_saal
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm Tibud Kristina Sorgus, Jekaterina Tšernõševa
13-10
18.00
-
19.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm Tiigrikutsud Jaanika Liiu, Raivo Ranne
11-0
18.00
-
19.30 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
20.00 KT Stuudio
2-05
18.00
-
20.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango, Kristina Sorgus
13-0
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT 6 Anneli Markov
24-02
18.15
-
19.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
18.25
-
19.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
18.30
-
19.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor II (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.30
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor II Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.35
-
19.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.40
-
19.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.00
-
19.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Ellerheina lastekoor triod Anneli Mäeots
12-07
19.30
-
20.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.30
-
21.00 KT Stuudio, rühm Esindus 4 Sandra Põld
15-0
19.30
-
21.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Vilistlased Helena-Mariana Reimann
11-0
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel) Ingrid Kõrvits
12-0
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 10. klass II rühm) Ülle Sander
12-06
Neljapäev 02.12.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kerstin Lõzlova (liikumine)
24-02
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a) Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1. ja 2. kl) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
09.45
-
10.55 KT Stuudio, rühm Show Hommik Anneli Markov
3K_saal
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
15.45 KT Stuudio
24-05
13.00
-
16.45 KT Stuudio
2-15
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.15
-
16.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Galina Morozova-Iljenko
14-06
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova
14-0
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
16.15 Raduga kandidaatkoor Natalja Kuzina
14-07
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.00
-
15.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
16.10 KT Stuudio, rühm Tänav 1 Kätlin Kuldmaa
15-0
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Galina Morozova-Iljenko, Galina Karpenko
14-06
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova
14-0
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
1-19
15.30
-
17.45 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. järeleaitamine) Anneli Mäeots
12-06
15.45
-
17.15 KT Stuudio, rühm Show 4 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 9. klass) Jekaterina Hakk
14-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Ukulelering Tarvo Valm
24-05
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK2 Liina Eero, Siiri Alango, Helena-Mariana Reimann
13-0
16.00
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova
14-0
16.15
-
17.25 KT Stuudio, rühm Tänav 2 Kätlin Kuldmaa
15-0
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.30
-
18.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 2. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Merit Männiste
2-06
16.45
-
17.30 Ukulelering Tarvo Valm
24-05
16.45
-
18.15 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Gertrud Kuusmaa
24-02
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Hakk
14-07
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
17.45 KT Stuudio, rühm KT 3 Kristel Kurahashi
2-15
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass) Anneli Mäeots
12-06
17.15
-
18.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Elina Kulakova
14-0
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm Sipelgad Liina Eero, Siiri Alango
24-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 KT Stuudio, rühm Show 7 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.00 KT Stuudio, rühm Tänav 4 Kätlin Kuldmaa, Karli Haava
15-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
20.30 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Merit Männiste
2-06
17.45
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm Mesimummid Kristina Sorgus, Juliana Juganson
13-10
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 KT Stuudio, rühm KT 4 Kristel Kurahashi
2-15
18.00
-
18.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-05
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Elina Kulakova
14-0
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Merit Männiste
2-06
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
20.00 KT Stuudio
24-05
18.30
-
20.00 KT Stuudio
2-05
18.30
-
20.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus 2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
18.30
-
20.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus 1 Greta Perolainen
11-0
18.30
-
20.45 KT Stuudio, rühm Esindus 4 Gertrud Kuusmaa
24-02
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-0
18.45
-
19.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
19.00
-
20.45 KT Stuudio, rühm Esindus 4 Gertrud Kuusmaa
15-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.45
-
20.30 Ellerheina lastekoor (relatiivne solf) Anneli Mäeots
12-06
Reede 03.12.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.00
-
19.00 KT Stuudio
2-05
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.55
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07.
14.00
-
14.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
14.30
-
19.00 KT Stuudio
2-15
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
14.45
-
15.30 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
16.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm N Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
15.00
-
16.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm K1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
15.00
-
16.30 Teatriring (9-12 a) Eliis Uudeküll
24-05
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 9. klass II rühm) Ülle Sander
12-06
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Raduga kontsertkoor (häälseseade) Jekaterina Hakk
14-0
15.30
-
17.45 Raduga kontsertkoor (ansambel) Natalja Kuzina
14-07
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solfedžo 5. klass) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
17.15 KT Stuudio, Tänav Kätlin Kuldmaa
15-0
16.00
-
16.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Tanel Koho
2-06
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solfedžo 6. klass) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio, Jazz Minnamari Murel
3K_saal
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK1 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm K2 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
16.45
-
19.00 Teatriring (12-15 a) Eliis Uudeküll
24-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
17.15
-
18.00 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.25 KT Stuudio, rühm Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
15-0
17.15
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07.
17.20
-
18.05 Raduga kontsertkoor (solfedžo 7. klass) Jelena Orlova
14-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Jekaterina Hakk, Elina Kulakova
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.00
-
18.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
18.00
-
19.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST2 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
20.45 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Ülle Sander
12-06
20.15
-
21.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Laupäev 04.12.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (1. ja 2. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
12-0
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (1. ja 2. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.00
-
10.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.45
-
11.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Sofia Khvichia
12-0
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-07
11.00
-
11.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
11.45 Raduga ettevalmistuskoor Galina Morozova-Iljenko, Julia Kozlova
14-0
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.45
-
12.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.45
-
12.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (A+B koor) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Sofia Khvichia
12-0
11.45
-
12.30 Raduga ettevalmistuskoor Julia Kozlova
14-0
12.00
-
12.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-07
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.15
-
13.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
12.15
-
13.00 Raduga kontsertkoor (solfedžo 11.-12. klass) Julia Kozlova
14-05
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Sofia Khvichia
12-0
12.30
-
13.15 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-02
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.00
-
13.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
13.00
-
14.30 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
2-14
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Sofia Khvichia
12-0
13.45
-
14.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.00
-
15.30 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
14.15
-
15.00 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Sofia Khvichia
12-0
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Sofia Khvichia
12-0
Pühapäev 05.12.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.00
-
14.00 mudilaskoor Ellerhein
12-0
10.15
-
11.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (kunstiõpetus)
2-16
12.00
-
15.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus 1 ja 2 Greta Perolainen, Kristina Sorgus, Juliana Juganson
13-0
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.40
-
13.25 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (muusika ja liikumine)
2-15
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
16.00
-
17.30 KT Stuudio, Soolo/duo Sandra Põld
3K_saal
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.30
-
17.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
17.30
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT-T2 Anneli Markov, Sandra Põld
3K_saal
November 2021
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
1
3
7
8
9
11
13
15
16
22
23
25
26
27
28
       
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
01.12.2021 Keraamikaringi aastavahetuse eelne näitus-Jõulud tulevad.
04.12.2021 Tantsuansambel Sõleke PK2 rühm esineb ERRsi aastapäeval
05.12.2021 Tütarlastekoori Ellerhein kontsert koos ansabliga Vox Clamantis "Palju õnne, Ellerhein ja Vox Clamantis!"
11.12.2021 Piibarid astuvad ette Tallinna Looduskaitse Seltsi jõulupeol
12.12.2021 Tallinna Huvikeskus Kullo kooristuudio Raduga talvekontsert

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass