Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Huviringid
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused
Kullo
HARJUMAA LASTE LAULU- JA TANTSUPIDU

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 23.01.2023
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.00
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.00
-
11.30 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) Elve Erm
25-06
12.00
-
12.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
15.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.45
-
14.30 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Autoring Voldemar Borkman
Hipodroomi autoplats
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass I grupp) Arina Šavlis
14-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.55 KT Stuudio, rühm Show 2 Anneli Markov
24-02
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
15.00
-
15.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.05
-
15.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Autoring Voldemar Borkman
Hipodroomi autoplats
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Galina Morozova-Iljenko, Galina Karpenko
14-06
15.15
-
17.30 Lennumudelism (algajad) Mait Murumäe
15-07
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
17.00 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.30
-
17.00 KT Stuudio, rühm Show 4 Minnamari Murel
3K_saal
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
15.35
-
16.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK1 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
15.45
-
17.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm V Reelike Tükk, Siiri Alango
24-05
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.55
-
16.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Autoring Voldemar Borkman
Hipodroomi autoplats
16.00
-
17.10 KT Stuudio, rühm Show 5 Anneli Markov
24-02
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.25
-
17.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Show 8 Miriam Plaamus
15-0
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK1 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
16.30
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST1 Helena-Mariana Reimann
13-0
16.30
-
18.45 Käsitööarmastajate huviring (edasijõudnud) Margarita Tamm
21-04
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Autoring Voldemar Borkman
Hipodroomi autoplats
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass II grupp) Arina Šavlis
14-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
18.15 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Minnamari Murel
3K_saal
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
20.45 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.15
-
18.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.15
-
18.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.45 KT Stuudio, rühm Show 7 Evelyn Unt
24-02
17.30
-
18.15 Autoring Voldemar Borkman
Hipodroomi autoplats
17.30
-
18.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
17.30
-
18.15 KT Stuudio, rühm KT 5 Anneli Markov
24-05
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Pilliõpe II-III tase (3-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.00
-
18.45 Djembering Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.00
-
19.30 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Mirjam Murel-Punder
15-0
18.00
-
19.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm Beebid Reelike Tükk
11-0
18.00
-
19.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm Mesimummid Pilleriin Raidma, Siiri Alango
13-10
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.00
-
21.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
18.05
-
18.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.05
-
18.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT 6 Anneli Markov
24-05
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
18.15
-
19.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Karl-Hendrik Onton
01-12
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm TL 4 Kristel Kurahashi
2-15
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
20.15 KT Stuudio, rühm Show 9 Minnamari Murel
3K_saal
18.45
-
21.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST2 Jaanika Liiu
13-0
18.50
-
19.35 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.55
-
19.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.15
-
21.00 Marten Sebastien Tamtik
01-12
19.30
-
20.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.30
-
20.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.30
-
21.00 KT Stuudio, rühm Esindus 4 Merilin Kruberg
15-0
19.30
-
21.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Vilistlased Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
11-0
19.45
-
20.30 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
20.00
-
20.45 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11. klass) Ülle Sander
12-06
20.15
-
21.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
Teisipäev 24.01.2023
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a) Galina Karpenko, Darja Andrejeva
2-05
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6a) II rühm Eve Eesmaa (liikumine)
24-02
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Reelika Koosma (üldõpetus)
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.50
-
11.25 Kullo eelkool (4 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eve Eesmaa (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
12.15
-
13.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
13.00
-
13.30 Kullo eelkool (5 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
15.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.30
-
18.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.35
-
14.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (eesti keel)
25-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eve Eesmaa (liikumine)
24-02
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
14.15
-
15.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
14.15
-
15.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.00 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.35
-
15.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eve Eesmaa (liikumine)
24-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.45
-
15.30 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (käeline tegevus)
25-07
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.00
-
15.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.00
-
15.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-0
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.00
-
18.00 Foto- ja videoring Ernest Bondarenko
35-06
15.05
-
15.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
15.25
-
16.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.25
-
16.10 Ukulelering Karl-Hendrik Onton
2-15
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
17.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm K Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
15.30
-
17.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm T Reelike Tükk, Siiri Alango
13-0
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.35
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Eve Eesmaa (liikumine)
24-05
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.45
-
16.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.45
-
16.30 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
15.45
-
17.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
17.15 KT Stuudio, rühm Show 6 Anneli Markov
15-0
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.55
-
16.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
17.10 KT Stuudio, rühm Tänav 2 Kertu Einman
3K_saal
16.00
-
17.30 Käsitööarmastajate huviring (algajad) Margarita Tamm
21-04
16.00
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-07
16.00
-
18.15 Lennumudelism (edasijõudnud) Marko Roolaid
15-07
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.15
-
17.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.30
-
17.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 Loodusring Eda Hallmägi
25-09
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.30
-
18.45 Teatriring Mihkel Kohava
24-05
16.40
-
17.25 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Darja Andrejeva
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (3-4 a) Mari Kalling
2-06
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
17.00
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST1 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.00
-
20.45 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.15
-
18.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.15
-
18.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.30 KT Stuudio, rühm Tänav 3 Kertu Einman
3K_saal
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.30
-
18.15 KT Stuudio, rühm TL 3 Anneli Markov
24-02
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm Sipelgad Reelike Tükk, Juliana Juganson
13-10
17.30
-
18.15 KT Stuudio, rühm TL 3 Anneli Markov
3K_väikeklass
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.30
-
18.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.30
-
19.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Merit Männiste
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (4-6 a) Galina Karpenko, Darja Andrejeva
2-05
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Folkstuudio Piibar (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
18.00
-
18.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
18.00
-
18.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
18.00
-
20.15 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm TL 5 Anneli Markov
24-02
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Merit Männiste
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Darja Andrejeva
2-05
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
18.30
-
19.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm Tibud Reelike Tükk, Juliana Juganson
13-10
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
18.45
-
19.30 Trummiõpe Joosep Voolmaa
01-15
18.45
-
19.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.00
-
20.30 KT Stuudio, rühm KT-T Anneli Markov
24-02
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
19.15
-
20.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus Helena-Mariana Reimann, Juliana Juganson
13-0
19.30
-
20.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
20.35
-
21.20 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
Kolmapäev 25.01.2023
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (eesti keel)
25-07
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) II rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
1-19
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
15-0
09.45
-
10.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.00
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.20
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.00
-
11.30 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) Elve Erm
25-06
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) V rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
12.00
-
12.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
12.00
-
12.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.45
-
13.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (5 a) III rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.30
-
15.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.45
-
14.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
14.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
14.25
-
15.10 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo, 2. klass I grupp) Arina Šavlis
14-05
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Galina Morozova-Iljenko, Julia Kozlova
14-0
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
14.45
-
15.30 KT Stuudio, rühm Show 2 Anneli Markov
15-0
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.55 KT Stuudio, rühm Show 2 Anneli Markov
24-02
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
15.00
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.05
-
15.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (I rühm) Julia Kozlova
14-08
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 8. klass II rühm) Ülle Sander
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-07
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (I rühm) Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
15.15
-
17.30 Lennumudelism (algajad) Mait Murumäe
15-07
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
15.30
-
16.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
17.00 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.30
-
17.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm K Jaanika Liiu
11-0
15.30
-
17.00 KT Stuudio, rühm Show 4 Minnamari Murel
15-0
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
15.30
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-06
15.30
-
20.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
15.45
-
16.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
15.45
-
17.15 KT Stuudio, rühm Show 6 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (II rühm) Julia Kozlova
14-08
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 9. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
16.00
-
16.45 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (II rühm) Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.00
-
17.10 KT Stuudio, rühm Show 5 Anneli Markov
24-02
16.05
-
16.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.15
-
17.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 10. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (III rühm) Galina Morozova-Iljenko, Julia Kozlova
14-0
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.55
-
17.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Minnamari Murel
15-0
17.00
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK2 Jaanika Liiu
11-0
17.00
-
20.45 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
17.15
-
18.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK1 Pilleriin Raidma, Siiri Alango
13-0
17.15
-
18.45 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
17.15
-
18.45 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Herta Soro
24-02
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.30
-
18.15 KT Stuudio, rühm KT 5 Anneli Markov
24-05
17.30
-
18.45 Ellerheina tütarlastekoor I Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.30
-
18.45 Ellerheina tütarlastekoor I (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.45
-
18.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.00
-
18.45 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
21.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm TL 4 Anneli Markov
24-05
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 KT Stuudio, impro Minnamari Murel
15-0
18.45
-
19.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
18.45
-
19.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.45
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.45
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.45
-
20.15 KT Stuudio, street jazz Herta Soro
24-02
18.45
-
20.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST2 Pilleriin Raidma, Siiri Alango
13-0
18.50
-
19.35 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Ellerheina lastekoor triod Anneli Mäeots
12-07
19.30
-
20.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.30
-
20.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.30
-
21.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Vilistlased Ene Jakobson
11-0
20.00
-
20.45 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 10. klass II rühm) Ülle Sander
12-06
20.15
-
21.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
Neljapäev 26.01.2023
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a) Galina Karpenko, Darja Andrejeva
2-05
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
1-19
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) II rühm Reelika Koosma (üldõpetus)
25-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1. ja 2. kl) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.50
-
11.25 Kullo eelkool (4 a) II rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) IX rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
15.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) IX rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.20 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) IX rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Julia Krehova
14-0
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.45
-
16.15 Raduga kandidaatkoor Natalja Kuzina
14-07
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm T Reelike Tükk, Pilleriin Raidma, Siiri Alango
13-0
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Galina Morozova-Iljenko, Galina Karpenko
14-06
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) IX rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Julia Krehova
14-0
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
15.30
-
16.40 KT Stuudio, rühm Show 3 Anneli Markov
24-02
15.30
-
17.45 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.45
-
16.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. järeleaitamine) Anneli Mäeots
12-06
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
17.30 KT Stuudio, street valik, rühmad S4+S6 Liisi-Lotte Kinks
15-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm V Reelike Tükk, Juliana Juganson
13-10
16.00
-
18.15 Lennumudelism (edasijõudnud) Marko Roolaid
15-07
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Julia Krehova
14-0
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (solfedžo 9. klass) Elina Kulakova
14-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
17.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.40 KT Stuudio, rühm Tänav 2 Herta Soro
3K_saal
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK1 Jaanika Liiu
11-0
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 Loodusring Eda Hallmägi
1-19
16.30
-
18.45 Käsitööarmastajate huviring (edasijõudnud) Margarita Tamm
21-04
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Darja Andrejeva
2-05
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Galina Morozova-Iljenko
14-06
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (3-4 a) Mari Kalling
2-06
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.45
-
18.15 KT Stuudio, rühm Show 7 Anneli Markov
24-02
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Kulakova
14-07
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
18.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass) Anneli Mäeots
12-06
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Karl-Hendrik Onton
01-12
17.30
-
18.15 KT Stuudio, rühm TL 3 Kristel Kurahashi
2-15
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm Sipelgad Reelike Tükk, Juliana Juganson
13-10
17.30
-
19.00 KT Stuudio, rühm Esindus 1 ja Esindus 2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (4-6 a) Galina Karpenko, Darja Andrejeva
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Merit Männiste
2-06
17.40
-
18.50 KT Stuudio, rühm Tänav 3 Herta Soro
3K_saal
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-05
18.00
-
18.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.00
-
19.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm Mesimummid Pilleriin Raidma, Siiri Alango
11-0
18.00
-
20.15 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm TL 5 Kristel Kurahashi
2-15
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Merit Männiste
2-06
18.25
-
19.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Karl-Hendrik Onton
01-12
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Darja Andrejeva
2-05
18.30
-
19.15 KT Stuudio, rühm KT 6 Anneli Markov
24-02
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.30
-
19.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.30
-
20.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Tibud Reelike Tükk, Juliana Juganson
13-10
18.30
-
20.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus Helena-Mariana Reimann
13-0
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
18.45
-
19.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
20.30 KT Stuudio, rühm Show 9 Merilin Kruberg
15-0
19.15
-
20.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
19.15
-
20.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
19.30
-
20.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.45
-
20.30 Ellerheina lastekoor (relatiivne solf) Anneli Mäeots
12-06
20.15
-
21.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
Reede 27.01.2023
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
15-0
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
1-19
09.45
-
10.55 KT Stuudio, rühm Show hommik Anneli Markov
3K_saal
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.15
-
13.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.15
-
13.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.00
-
14.45 Laulustuudio Helisev hääl Gerli Aet Arras
Kuninga 6
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.45
-
15.30 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
14.45
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Ukulelering Karl-Hendrik Onton
2-15
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
16.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm K Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
15.10
-
15.55 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 9. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
15.30
-
17.45 Raduga kontsertkoor (häälseseade) Elina Kulakova
14-0
15.30
-
17.45 Raduga kontsertkoor (ansambel) Natalja Kuzina
14-07
15.40
-
16.25 Laulustuudio Helisev hääl Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solfedžo 5. klass) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Tanel Koho
2-06
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Karl-Hendrik Onton
01-12
16.00
-
17.30 Käsitööarmastajate huviring (algajad) Margarita Tamm
21-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm T Pilleriin Raidma
13-0
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.00
-
20.00 Julia Krehova
14-04
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solfedžo 6. klass) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.30
-
18.45 Teatriring Mihkel Kohava
24-05
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Ukulelering Karl-Hendrik Onton
2-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (solfedžo 7. klass) Jelena Orlova
14-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST2 Pilleriin Raidma
13-0
17.30
-
21.00 Marten Sebastien Tamtik
01-12
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova
14-0
18.00
-
18.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.00
-
21.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
18.30
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
18.45
-
19.30 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.45
-
20.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
20.00
-
20.45 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Ülle Sander
12-06
Laupäev 28.01.2023
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (I, II ja III rühm) Galina Morozova-Iljenko, Julia Kozlova
12-0
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (I, II ja III rühm) Elina Kulakova
14-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.00
-
10.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
10.00
-
10.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.45
-
11.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Julia Kozlova
14-07
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfedžo, 2. klass II grupp) Arina Šavlis
14-05
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
12.30 Raduga ettevalmistuskoor Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova
14-0
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.45
-
12.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.45
-
12.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (A+B koor) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
12.00
-
12.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-07
12.15
-
13.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.15
-
13.00 Raduga kontsertkoor (solfedžo 10. klass) Elina Kulakova
14-05
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.15
-
14.45 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
14-0
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.15
-
15.00 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
14.30
-
15.15 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-02
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
Pühapäev 29.01.2023
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.00
-
13.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm N Vilistlased Greta Perolainen
13-0
10.15
-
11.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (kunstiõpetus)
2-16
12.00
-
14.00 KT Stuudio, akrobaatika Mirjam Murel-Punder
15-0
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.40
-
13.25 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (muusika ja liikumine)
2-15
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
15.00
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus Greta Perolainen, Juliana Juganson
13-0
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.30
-
17.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
17.30
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT-T2 Anneli Markov, Mirjam Mure-Punder
15-0
November 2022
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass