Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Kullo Huviringid
Kullo
Kullo Ajutised muudatused õppetöös
Kullo
Kullo Koolikohustuslik ujumine
Kullo
Kullo Õppeaasta prioriteedid
Kullo
Kullo Saavutused
Kullo
Kullo Õppetasud
Kullo
Kullo Huviringi registreerimine
Kullo
Kullo Huviringist loobumine
Kullo
Kullo KKK
Kullo
Kullo
Huviringid
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused
Kullo
Muudatused
Kullo
Tööpakkumised

Saavutused

Print
 
 
 
 
 
2013
Kullo direktor Raul Tomberg - Tallinna aasta haridusasutuse juht 2013

2013
Kullo flöödiringi ansambel - I diplom ja peaauhind Raimond Valgre 100. sünniaastapäevale pühendatud konkursilt 
Kullo flöödiringi ansambel - diplom laste puhkpillimuusikafestivalil „Võluhelid 2013“
 
2014
Evelina Grunin - I astme diplom ( individuaalarvestuses) IV Laste Puhkpillimuusika Festivalil "Võluhelid 2014" Tallinnas
Hanna Toots - I astme diplom ( individuaalarvestuses) IV Laste Puhkpillimuusika Festivalil "Võluhelid 2014" Tallinnas
Ansambel koosseisus: Kristjan Maripuu, Evelina Grunin, Erik Joonatan Tepp, Hanna Toots, Aleksander Luik, Caius Miller, Gennadi Ievlev, Liisa-Maria Lusti, Miia Tooming, Jaana-Maria Fros, Elle Suuroja, Paul Oskar Tomberg, Mihkel Ränk, Karina Oskilko,Lisette Orav - I astme diplom (ansamblite arvestuses) IV Laste Puhkpillimuusika Festivalil "Võluhelid 2014" Tallinnas
Ansambel koosseisus: Kristjan Maripuu, Evelina Grunin, Erik Joonatan Tepp, Hanna Toots, Aleksander Luik, Caius Miller, Gennadi Ievlev - II astme diplom (ansamblite arvestuses) IV Laste Puhkpillimuusika Festivalil "Võluhelid 2014" Tallinnas
Ansambel koosseisus Maris Koppel, Evelina Grunin, Thorvald Miller, Artur Ingas, Liisa-Maria Lusti, Miia Tooming, Jaana-Maria Fros, Elle Suuroja, Paul Oskar Tomberg, Mihkel Ränk, Karina Oskilko; Ellen Roper - IIII astme diplom (ansamblite arvestuses) IV Laste Puhkpillimuusika Festivalil "Võluhelid 2014" Tallinnas.
 
 
2013
Tiago Golub - II hoht ja IV koht Robotex 2013 raames toimunud fotokonkursil " Where brains and metal meet..."
õpetaja Ernest Bondarenko - Tallinna Innovaatiline õpetaja 2013
 
 
 
2012
Joonas Väljataga püüdis 30.12.2012 Kaisma järvel välja rekordhaugi kaaluga 9,26kg
 
2013
Johannes Aab - I koht (üldarvestuse 6 koht) talikalapüügivõistlustelt „Paunküla karikas“ 26.01.2013
Martin Arm - II koht talikalapüügivõistlustelt „Paunküla karikas“ 26.01.2013
Georg Semenovski - III koht talikalapüügivõistlustelt „Paunküla karikas“ 26.01.2013
Kullo kalastusringi I võistkond (Keio Kase, Georg Semenovski, Johannes Aab, Martin Arm) - I koht (noorte klassi meeskondlikus arvestuses) talikalapüügivõistlustelt „Paunküla karikas“ 26.01.2013
Kullo kalastusringi II võistkond (Sten Sommer, Sander Johann Salu, Samuli Martin) - II koht (noorte klassi meeskondlikus arvestuses) talikalapüügivõistlustelt „Paunküla karikas“ 26.01.2013 Õpetaja Harri Nurk - III koha (meeste arvestuses) talikalapüügivõistlustelt „Paunküla karikas“ 26.01.2013
Johannes Aab - I koht kalastusvõistlustelt "Voka Kala 2013" (jääaluses püügis) 09.02.2013
Georg Semenovski - II koht kalastusvõistlustelt "Voka Kala 2013" (jääaluses püügis) 09.02.2013
Sten Sommer - III koht kalastusvõistlustelt "Voka Kala 2013" (jääaluses püügis) 09 02.2013
Georg Semenovski - I koht talipüügivõistlustelt "Voore Triibu 2013", 17.02.2013
Kullo kalastusringi võistkond (kosseisus Aare Silm, Oliver Lavits, Olger Õunapuu, Andreas Hendry Talve, Sander Johann Salu) -peavõit Pärnu Jääfestivali raames toimunud laste kalastusvõistlustelt 17.02.2013.
Johannes Aab - I koht (kuni 12-aastaste laste arvestuses) kalapüügivõistlustelt "Kuldkalake 2013", mis toimusid Viljandi järvel 18.02.1013
Oliver Lavits - II koht (kuni 12-aastaste lastearvestuses) kalapüügivõistlustelt "Kuldkalake 2013", mis toimusid Viljandi järvel 18.02.1013
Johannes Aab - II koht talipüügivõistlustelt “Maardu Ahven 2013” Maardus 03.03.2013.
Georg Semenovski - III koht talipüügivõistlustelt “Maardu Ahven 2013” Maardus 03.03.2013.
Georg Semenovski - I koht Eesti spordiseltsi "Kalev" lahtistelt meistrivõistlustelt talipüügis (Paunküla II etapp), 23.02.2013
Sten Sommer - II koht Eesti spordiseltsi "Kalev" lahtistelt meistrivõistlustelt talipüügis (Paunküla II etapp), 23.02.2013
Johannes Aab - III koht Eesti spordiseltsi "Kalev" lahtistelt meistrivõistlustelt talipüügis (Paunküla II etapp), 23.02.2013
Kullo kalastusringi I võistkond (koosseisus Georg Semenovski, Johannes Aab,Martin Arm ja Sten Sommer) - I koht võistkondlikus arvestuses noorteklassis Eesti spordiseltsi "Kalev" lahtistelt meistrivõistlustelt talipüügis (Paunküla II etapp), 23.02.2013
Kullo kalastusringi II võistkond (koosseisus Andreas Hendry Talvet, Aare Silm, Andreas Schasmin) - II koht võistkondlikus arvestuses noorteklassis Eesti spordiseltsi "Kalev" lahtistelt meistrivõistlustelt talipüügis (Paunküla II etapp), 23.02.2013 
Georg Semenovski - Eesti noortemeister 2013 
Keio Kase - III koht Eesti meistrivõistlustelt talikalastuses, mis toimusid Võistre järvel 02.03.2013
Kullo kasturingi võistkond - III koht meeskondlikus üldarvestuses Eesti meistriivõistlustelt talikalastuses, mis toimusid Võistre järvel 02.03.2013
Oliver Lavits - I koht talipüügivõistlustelt “Uljaste Triibu 2013”, mis toimus 10.03.2013
Oliver Lavits - peaauhind suuruma kiisa väljapüügi eest talipüügivõistlustelt “Uljaste Triibu 2013”, mis toimus 10.03.2013
Johannes Aab - II koht talipüügivõistlustelt “Uljaste Triibu 2013”, mis toimus 10.03.2013
Sten Sommer - III koht talipüügivõistlustelt “Uljaste Triibu 2013”, mis toimus 10.03.2013
Johannes Aab - I koht talipüügivõistluselt “Loosalu Ahven 2013”, mis toimus 16.03.2013
Georg Semenovski - II koht talipüügivõistluselt “Loosalu Ahven 2013”, mis toimus 16.03.2013
Johannes Aab - I koht talipüügivõistluselt " Paunküla Karikas - III etapp", mis toimus 23.03.2013
Joonas Väljataga - II koht talipüügivõistluselt " Paunküla Karikas - III etapp", mis toimus 23.03.2013
Georg Semenovski - III koht talipüügivõistluselt " Paunküla Karikas - III etapp", mis toimus 23.03.2013
Johannes Aab - I koht talipüügivõistlustelt " Paunküla Karikas 2013", kolme etapi kokkuvõttes
Georg Semenovski - II koht talipüügivõistlustelt " Paunküla Karikas 2013", kolme etapi kokkuvõttes
Martin Arm - III koht talipüügivõistlustelt " Paunküla Karikas 2013", kolme etapi kokkuvõttes
Sten Sommer - IV koht talipüügivõistlustelt " Paunküla Karikas 2013", kome etapi kokkuvõttes 
Aare Silm - V koht talipüügivõistlustelt " Paunküla Karikas 2013", kolme etapi kokkuvõttes
Kullo kasltusringi I meeskod - I koht (meeskondlikus noorte arvestuses) talipüügivõistlustelt " Paunküla Karikas 2013", kolme etapi kokkuvõttes
Kullo kalastusringi II meeskond - II koht (meeskondlikus noorte arvestuses) talipüügivõistlustelt " Paunküla Karikas 2013", kolme etapi kokkuvõttes
Johannes Aab - I koht talipüügivõistluselt Pühajärvel 30.03.2013
Georg Semenovski - II koht talipüügivõistluselt Pühajärvel 30.03.2013
Joonas Väljataga - III koht talipüügivõistluselt Pühajärvel 30.03.2013
Oliver Lavits - I koht talihooaja lõpuvõistlusel "Kadrina triibu 2013", mis toimus 6. aprillil 2013.a. Kadrina paisjärvel.
Georg Semenovski – II koht talihooaja lõpuvõistlusel "Kadrina triibu 2013", mis toimus 6. aprillil 2013.a. Kadrina paisjärvel.
Sten Sommer– III koht talihooaja lõpuvõistlusel "Kadrina triibu 2013", mis toimus 6. aprillil 2013.a. Kadrina paisjärvel.
Georg Semenovski ja Johannes Aab - 2013. aasta Eesti parimad talikalastajad noortearvestuses (võrdse punktisummaga)
 
2014
Anton Theo Girlin - I koht spinningupüügivõistlustel Suure-Jaani paisjärvel 24.05.2014
Oliver Lavits - II koht spinningupüügivõistlustel Suure-Jaani paisjärvel 24.05.2014
Martin Arm - III koht spinningupüügivõistlustel Suure-Jaani paisjärvel 24.05.2014
Johannes Aab - I koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla Karikas 2014” 01.03.2014
Oliver Lavits - II koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla Karikas 2014” 01.03.2014
Aare Silm - III koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla Karikas 2014” 01.03.2014
Joonas Väljataga, Johannes Aab, Georg Semenovski, Sten Sommer - meeskondliku arvestuse I koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla Karikas 2014” 01.03.2014 
Oliver Lavits, Aare Silm, Ralf Tõra, Andreas Schasmin - meeskondliku arvestuse II koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla Karikas 2014” 01.03.2014
Keio Kase, Johannes Aab, Georg Semenovski, Joonas Väljataga, Oliver Lavits - meeskondliku arvestuse I koht Eesti meistrivõistlustel talipüügis 02.03.2014 
Joonas Väljataga - II koht Eesti meistrivõistlustel talipüügis 02.03.2014
Keio Kase - III koht Eesti meistrivõistlustel talipüügis 02.03.2014
Johannes Aab - II koha talikalapüügivõistlustel “Kasepää Kala 2014” 08.03.2014.
Keio Kase - II koht talikalapüügivõistlusel “Maardu Ahven 2014” 22.02.2014
Andreas Scasmin - noorim osaleja talikalapüügivõistlusel “Maardu Ahven 2014” 22.02.2014
Georg Semenovski - I koht Rapla maakonna lahtistel meistrivõistlustel Kaisma järvel 23.02.2014
Johannes Aab - II koht Rapla maakonna lahtistel meistrivõistlustel Kaisma järvel 23.02.2014
Sten Sommer - III koht Rapla maakonna lahtistel meistrivõistlustel Kaisma järvel 23.02.2014
Joonas Väljataga - I koht talikalapüügivõistlustel “Võrtsijärve Karikas 2014” 01.02.2014
Georg Semenovski - II koht talikalapüügivõistlustel “Võrtsijärve Karikas 2014” 01.02.2014
Joonas Väljataga - I koht talikalapüügivõistlusel “Voka Kala 2014” 08.02.2014
Georg Semenovski - II koht talikalapüügivõistlusel “Voka Kala 2014” 08.02.2014
Keio Kase - III koht talikalapüügivõistlusel “Voka Kala 2014” 08.02.2014
Georg Semenovski, Johannes Aab,Keio Kase,Sten Sommer - meeskondliku arvestuse I koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla Karikas 2014 - I”, 25.01.2014 
Aare Silm, Joonas Väljataga, Oliver Lavits, Ralf Tõra - meeskondliku arvestuse II koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla Karikas 2014 - II”, 25.01.2014.
õpetaja Harri Nurk - III koha talikalapüügivõistlustel “Paunküla Karikas 2014 II”, 25.01.2014.
 
2015
Johannes Aab - I koht Eesti spordiseltsi “Kalev” lahtistel meistrivõistlustel 24.02.2015 Paunkülas
Martin Arm - II koht Eesti spordiseltsi “Kalev” lahtistel meistrivõistlustel 24.02.2015 Paunkülas 
Sten Sommer - III koht Eesti spordiseltsi “Kalev” lahtistel meistrivõistlustel 24.02.2015 Paunkülas 
Johannes Aab - III koht talikalapüügivõistlusel “Maardu Ahven 2015” 22.02.2015 Maardus
õpetaja Harri Nurk – I koht täiskasvanute klassisI talikalapüügivõistlusel “Maardu Ahven 2015” 22.02.2015 Maardus 
Martin Arm - I koht Rapla maakonna lahtistel meistrivõistlustel Kaisma järvel 21.02.2015
Johannes Aab - II koht Rapla maakonna lahtistel meistrivõistlustel Kaisma järvel 21.02.2015
Aare Silm - III koht Rapla maakonna lahtistel meistrivõistlustel Kaisma järvel 21.02.2015
Johannes Aab - I koht Eesti meistrivõistlustel talipüügis 28.02 – 01.03. 2015 Võrtsjärvel
Aare Silm - II koht Eesti meistrivõistlustel talipüügis 28.02 – 01.03. 2015 Võrtsjärvel
Martin Arm - III koht Eesti meistrivõistlustel talipüügis 28.02 – 01.03. 2015 Võrtsjärvel
Martin Arm - I koht talikalapüügivõistlustel “Võrtsijärve Karikas 2015” 07.02.2015
Johannes Aab - II koht talikalapüügivõistlustel “Võrtsijärve Karikas 2015” 07.02.2015
Oliver Lavits - I koht talikalapüügivõistlustel “Tamula Talv” 17.01.2015
Aare Silm - II koht talikalapüügivõistlustel “Tamula Talv” 17.01.2015
Oliver Lavits - I koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla karikas I” 24.01.2015
Sten Sommer - II koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla karikas I” 24.01.2015
õpetaja Harri Nurk - III koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla karikas I” 24.01.2015
Aare Silm - I koht talikalapüügivõistlustel “Kasepää karikas 2015” 07.03.2015
Martin Arm - II koht talikalapüügivõistlustel “Kasepää karikas 2015” 07.03.2015
Aare Silm - I koht talikalapüügivõistlustel “Kasepää karikas 2015” 07.03.2015
Johannes Aab - I koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla karikas III” 08.03.2015
Mrtin Arm - II koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla karikas III” 08.03.2015
Aare Silm - III koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla karikas III” 08.03.2015
Johannes Aab - I koht talikalapüügivõistluste “Paunküla karikas ” kolme etapi kokkuvõttes
Sten Sommer - II koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla karikas” kolme etapi kokkuvõttes
Aare Silm - III koht talikalapüügivõistlustel “Paunküla karikas” kolme etapi kokkuvõttes
 

Tütarlastekoor Ellerhein
1977 I koht ja kuldmedal tütarlastekooride festival-konkursil Celjes, Jugoslaavias
1988 II koht naiskooride kategoorias Rahvusvahelisel Koorikonkursil “Tallinn´88”
1988 I koht Kathaumixw’ festivalil Powell Riveris, Kanadas
1990 I koht tütarlastekooride kategoorias Rahvusvahelisel Lastekooride festivalil Giessenis, Saksamaal
1990 I koht lastekooride kategoorias Rahvusvahelisel Koorikonkursil Tolosas, Hispaanias
1991 II koht naiskooride kategoorias Rahvusvahelisel Koorikonkursil “Tallinn´91”
1992 II ja III koht nais- ja meeskooride kategoorias Rahvusvahelisel Koorikonkursil Tolosas, Hispaanias
1993 Grand Prix Rahvusvahelisel Lastekooride Konkursil Nantes’is, Prantsusmaal
1993 III koht kõigi osavõtjate seas Rahvusvahelisel koorikonkursil “Florilege Vocal de Tours” Tours’is, Prantsusmaal
1994 II koht Rahvusvahelisel Koorikonkursil “Singing Youth 1994” Tokyos, Jaapanis (lindikonkurss)
1994 I koht naiskooride kategoorias ja I koht lastekooride kategoorias Rahvusvahelisel Koorikonkursil “Tallinn ´94”
1994 I ja II koht nais- ja meeskooride kategoorias Rahvusvahelisel Koorikonkursil “Guido d´Arezzo 1994” Arezzos, Itaalias
1995 Grand Prix ja I koht naiskooride kategoorias Rahvusvahelisel Koorifestivalil “Takarazuka ´95” Jaapanis 
1997 I koht tütarlastekooride kategoorias, I preemia folkloori-voorus ja dirigendi preemia II 
Rahvusvahelisel Laste ja Noorte Koorikonkursil Giessenis, Saksamaal
1997 Euroopa Grand Prix ja I koht lastekooride kategoorias XXIX Tolosa Rahvusvahelisel Koorikonkursil Hispaanias
1998 C. A. Seghizzi X Euroopa Suur Koorilaulu Auhind. Finalist viie maailma parima koori seas Gorizias, Itaalias
2000 I koht A-kategoorias Veljo Tormise 70.a. juubelile pühendatud Vabariiklikul Naiskooride Konkursil
2000 II koht lastekooride kategoorias Rahvusvahelisel Koorikonkursil Tolosas, Hispaanias
2001 I koht naiskooride kategoorias 7. Rahvusvahelisel Koorifestivalil “Tallinn 2001”
2003 I koht naiskooride kategoorias 8. Rahvusvahelisel Koorifestivalil “Tallinn 2003”
2004 Grammy auhind, heliplaadi Jean Sibelius “Cantatas” (Virgin Classics) eest, parim koorimuusika ettekanne. 
Dirigent Paavo Järvi; Tütarlastekoor “Ellerhein”, dirigent Tiia-Ester Loitme; Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Ants Soots; 
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
2004 II koht nais- ja meeskooride kategoorias ning audiplom folkloorikategoorias.
Rahvusvaheliselt Koorifestivalilt Ateenas, Kreekas.
2005 I koht neidudekooride A-kategoorias Eesti Naislaulu Seltsi 10. aastapäevale pühendatud naiskooride võistulaulmisel. 
Tiia - Ester Loitme - dirigendipreemia
2005 I koht nais- ja meeskooride kategoorias ning II koht folkloorikategoorias IV Ankara Rahvusvahelisel Koorikonkursil Türgis
2006 BBC Music Magazine auhind orkestrimuusika kategoorias Edvard Grieg’i „Peer Gynt” plaadi eest (Virgin Classics) 
Tütarlastekoor „Ellerhein”, RAM, ERSO Dirigent Paavo Järvi,koormeistrid Tiia-Ester Loitme ja Ants Soots.
2007 I koht mees- ja naiskooride kategoorias ja Eesti Raadio eripreemia Eesti parimale koorile rahvusvahelisel koorifestivalil 
“Tallinn 2007” 
2007 I koht noortekooride kategoorias EBU konkursil „Let the Peoples Sing“
2008 Aasta kontsertkoor 2007
2008 Grand Prix ja tiitel „Choir of the World at Kathaumixw“ XIII rahvusvaheliselt koorikonkursil „
Kathaumixw 2008“ Powell Riveris (Kanada)
2009 Grand Prix ja eripreemia kohustusliku laulu, Arvo Pärt „Peace Upon You, Jerusalem“,
parima esituse eest XI rahvusvaheliselt koorifestivalil „Tallinn 2009“
2012 Second Prize Gold Level (kuldmedal ja II koht kooride arvestuses) rahvusvahelisel koorikonkursil „Ave Verum“ Austrias Badenis 10.-13. mail 2012. Dirigendid Tiia-Ester Loitme ja Ingrid Kõrvits.
 
2013
II koht (noortekooride arvestuses) XIII rahvusvahelisel koorifestival „Tallinn 2013”
Tütarlastekoori dirigent Ingrid Kõrvits – dirigendipreemia XIII rahvusvahelisel koorifestival „Tallinn 2013”
II koht (rahvamuusika kategoorias) ja III koht (naiskooride kategoorias) 31. Cantonigrose rahvusvahelisel koorifestivalil 18.-21. juulini Kataloonias. Dirigent Ingrid Kõrvits.
 
2014
Grand Prix 53. rahvusvahelisel Euroopa karikasarja kuuluval Seghizzi koorikonkursil 16.-20. 07.2014 Itaalias.
2014 dirigent Ingrid Kõrvits pälvis Uno Järvela nimelised stipendiumi. 
2014 kontsertmeister Sten Heinoja võitis Eesti pianisteide konkursi. 
Lisaks pälvis ta Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri eripreemia, Eesti Kontserdi eripreemia ja Eesti Heliloojate Liidu eripreemia kohustusliku teose esitamise eest.
Samuti Lilian Semperi fondi ja Helmi Valtmani mälestusfondi stipendiumi.
 
Lastekoor Ellerhein
2013 - III koht (lastekooride kategoorias) rahvusvahelisel koorifestivalil "Tallinn 2013"
2015 – esikoht ja kulddiplom rahvusvahelisel koorifestivalil World Peace Choral Festivalil 22-25.07.2015 Viinis ( Austria), lisaks eripreemia parima kaasaegse teose esituse eest ning lastekoori ühte dirigenti, Teele Utt'i tunnustati parima noore dirigendi preemiaga. Dirigendid Anneli Mäeots ja Teele Utt.
 
 
 
Raduga mudilaskoor
2013
I koht rahvusvaheliselt koorifestivalilt "Gatzinskaja raduga-XVI" 28-30.märtsl 2013 Peterburis.
 
Raduga kanditaatkoor ja kontsetkoor
1990 - Tsaikovski 150. aastapäevale pühendatud kooride konkurss – I koht (Tallinn);
1992 - II Rahvusvaheline kooride konkurss “Alba Regia” – Kuulajate auhind (Ungari);
1993 - UNESCO egiidi all toimuv V Rahvusvaheline slaavi lastekooride assamblee – Diplom (Venemaa);
1994 - III Rahvusvaheline kooride konkurss “Alba Regia” – Diplom (Ungari);
1994 - III Rahvusvaheline kooride konkurss “Polyphony of Athens” – Pronksmedal (Kreeka).
1996 - IV Rahvusvaheline kooride konkurss “Alba Regia” – Diplom (Ungari);
1996 - I Vabariiklik kirikukooride festival (Eesti);
1997 - II Rahvusvaheline laste- ja noorsookooride konkurss “Intercultur” – Hõbediplom (Saksamaa);
1998 - V Rahvusvaheline kooride konkurss “Alba Regia” – Zürii suur diplom, Szekesfehervari linna linnavaltsuse aukiri (Ungari);
1999 - I Rahvusvaheline konkurss “Isola del Sole” – Hõbediplom (Itaalia);
1999 - Rahvusvaheline Puskini lütseumi festival „Sügis Tsarskoje Selos“– Diplom (Venemaa);
2001 - Rahvusvaheline kooride konkurss “Cäcilia Chortage” – II Preemia ja Hõbediplom kirikumuusika kategoorias (Saksamaa). 
2002 - I koht Rahvusvahelisel kooride festival “Concento” (Ungari);
2002 - III koht Rahvusvahelisel õigeusu kirikumuusika festival (Eesti);
2004 - I Rahvusvaheline kooride konkurss „Musica Mundi“ - Hõbediplom (Rootsi);
2005 - XXIV Rahvusvaheline kirikumuusika festival „Hajnowka“ (Poola);
2006 - Rahvusvaheline kirikumuusika festival “Cantemus” (Serbia);
2008.- Rahvusvaheline koorimuusika festival „Alta Pusteria“ (Itaalia);
2010.- XXI Rahvusvaheline kirikumuusika konkurss «Jõululaul» – I Preemia (Venemaa);
2010 - VI Rahvusvaheline kirikumuusika konkurss – Hõbediplom (Slovakkia);
2013 – Kontsertturnee Prantsusmaa linnades; 
2014 - Rahvusvaheline kirikumuusika festival „Jõuluvalgus“ (Prantsusmaa).
 
2013
Maryanna Elisabeth Tugay (õpetaja Veronica Khoretskaja) - diplom silmapaistva esinemise eest J.S.Bach nimelisel rahvusvahelisel muusikakonkursil 22. - 23.03.2013 Narvas.
2014
Daniil Kotilevits (õpetaja Veronica Khoretskaya) - laureaat III rahvusvahelisel laste vanamuusika festival-konkursil "Külas väikesel ooperil" 23-27.04.2014, Tallinnas.
Maryanna Elisabeth Tugay (õpetaja Veronica Khoretskaya) - laureaat III rahvusvahelisel laste vanamuusika festival-konkursil "Külas väikesel ooperil" 23-27.04.2014, Tallinnas.
Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste festival MIT/t/MU/u/S 01-02.02.2014, Tallinnas.
Klassika päeval pälvisid äramärkimise:
Laura Toiger (õpetaja Lilian Kapp) 
Katariina Nelli Tiisler (õpetaja Lilian Kapp)
Anastasia Ivleva (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Nicole Knut (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Maryanna Elisabeth Tugay (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Bogdan Seljanko (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Anastasia Sepilenko (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Daniil Kotilevits (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Ivan Vidajev (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Elina Kulakova (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Anette Helila (õpetaja Ellen Koik)
Sofia Sevtsuk (õpetaja Olga Marenkova) Anneli Klaas (õpetaja Olga Marenkova)
Monika Stjuff (õpetaja Olga Marenkova)
Martin Urgas (õpetaja Olga Marenkova)
Festivali raames toimunud konkurss "Lastest ja lastele" 
I koht /1 van.rühm/ - Anastasia Ivleva (õpetaja Veronica Khoretskaya)
I koht /1 van.rühm/ - Sofia Sevtsuk (õpetaja Olga Marenkova)
II koht /1 van.rühm - Katariina Nelli Tiisler (õpetaja Lilian Kapp) 
II koht /1 van.rühm/ - Nicole Knut (õpetaja Veronica Khoretskaya)
III koht /1 van.rühm/ - Maryanna Elisabeth Tugay(õpetaja Veronica Khoretskaya)
I koht /2 van.rühm/ - Bogdan Seljanko (õpetaja Veronica Khoretskaya)
I koht /2 van.rühm/ - Ivan Vidajev (õpetaja Veronica Khoretskaya)
I koht /2 van.rühm/ - Daniil Kotilevits (õpetaja Veronica Khoretskaya) 
II koht /2 van.rühm/ - Maria Sevtsuk (õpetaja Olga Marenkova)
III koht /2 van.rühm/ - Maria Sokolova (õpetaja Veronica Khoretskaya)
III koht /2 van.rühm/ - Kristiina Baljajeva (õpetaja Olga Marenkova)
III koht /2 van.rühm/ - Martin Urgas (õpetaja Olga Marenkova)
III koht /2.van.rühm/ - Frida Laigu (õpetaja Olga Marenkova)
III koht /3 van.rühm/ - Elina Salumäe (õpetaja Olga Marenkova)
Vaba stiili päeval pälvisid äramärkimise:
Elina Kulakova (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Kirke Holtsman (õpetaja Liliab Kapp)
Oliivia Oengo (õpetaja Liliab Kapp)
Glen-Ander Popovits (õpetaja Liliab Kapp)
Sofia Sevtsuk (õpetaja Olga Marenkova)
Elina Salumäe (õpetaja Olga Marenkova) 
Erik Johannes Hurt (õpetaja Ülle Heinsalu)
Ansamblite arvestuses tõsteti esile:
Anastasia Ivleva ja Nicole Knut (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Anastasia Ivleva ja Maryanna Elisabeth Tugay (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Maryanna Elisabeth Tugay ja Anastasia Sepilenko (õpetaja Veronica Khoretskaya) 
Bogdan Seljanko ja Daniil Kotilevits (õpetaja Veronica Khoretskaya) 
Anastasia Sepilenko ja Maria Sokolova (õpetaja Veronica Khoretskaya) 
Ivan Vidajev ja Daniil Kotilevits (õpetaja Veronica Khoretskaya) 
Elina Kulakova ja Anastasia Sepilenko (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Maria Sevtsuk ja õpetaja Olga Marenkova 
Sofia Sevtsuk ja Anneli Klaas (õpetaja Olga Marenkova)
Frida Laigu ja Elina Salumäe (õpetaja Olga Marenkova) 
Glen-Ander Popovits ja õpetaja Lilian Kapp
Katariina Nelli Tiisler ja Jasper Laur (õpetaja Liliab Kapp)
Joosep Tõnso ja Gunnar Salumäe (õpetaja Liliab Kapp)
Mirjam Kukkur ja õpetaja Ülle Heinsalu
Linda-Irene Jusson, Kevin Olli, Carmen Marjette Jaksen, Gretel Tiivel, Mirjam Kukkur, Anete Pukk, Erik Johannes Hurt, Elina Ovsijenko ja õpetaja Ülle Heinsalu.
 
2015
Elina Kulakova (õpetaja Veronika Khoretskaja ) – „Parim kontsertmeister“ I Rahvusvahelisel laste- ja noorte vokaali festival-konklursil Sõprus 11-14.02.2015 Tallinnas.
 
Daniil Kotlevits (õpetaja Veronika Khoretskaja ) -  II koht  üle-eestilisel noorte pianistide konkursil „Eesti kõla IV“ (15–16aastaste vanuserühm, A kategoorias), 3. - 6.12.2015 Tallinas.
Anastasia Ivleva (õpetaja Veronika Khoretskaja ) - zhürii eripreemia Karminski pala „Lemmikmäng“ esituse eest üle-eestilisel noorte pianistide konkursil „Eesti kõla IV“ (alla 10aastaste vanuserühm, A kategooria)  3. - 6.12.2015 Tallinas.
 

2012
Liisa Maria Vokk - auhind rahvusvaheliselt kunstikonkursil "Laps ja koer" Varssavis.
Kertu Ketlin Lepmets - võitja lastejoonistuste võistluselt "Näita meile kes on Vemu" Tallinnas
Kertu Ketlin Lepmets - autasu joonistusvõistluselt "Euroopa rikas loomariik" 2012. Joonistus avaldati ajakirjas Täheke (detsember 2012) ja osales näitusel Euroopa Liidu Majas 07.12.2012-30.03.2013.
Karlotta Lainväe - autasu joonistusvõistluselt "Euroopa rikas loomariik" 2012. 
Joonistus avaldati ajakirjas Täheke (detsember 2012) ja Euroopa Parlamendi Infobüroo kalendris ning samuti osales näitusel Euroopa Liidu majas 07.12.2012 - 30.03.2013.
 
 
2013
Nikita Salov - II koht klass EK-600 s laevamudelite võistlustel Valmieras
Aleksander Zveriako - III koht laevamudelite võistlustel Valmieras
Roman Kovtonjuk - IV koht laevamudelite võistlustel Valmieras
Maksim Pahomov - I koht klassis F2A laevamudelite võistlustel Valmieras
Nikita Kirienko - II koht klassis F2A laevamudelite võistlustel Valmieras
Aleksander Zveriako - V koht klassis F2A laevamudelite võistlustel Valmieras
Maksim Pahomov - I koht klassis F3-E laevamudelite võistlustel Valmieras
Nikita Pikkas - III koht klassis F3-E laevamudelite võistlustel Valmieras
I koht Maksim Pahomov - I koht klassis ECO-Mini laevamudelite võistlustel Valmieras
I koht Nikita Pikkas - I koht klassis ECO Mini Standard laevamudelite võistlustel Valmieras
II koht Maksim Pahomov - II koht klassis ECO Mini Standard laevamudelite võistlustel Valmieras
Nikita Pikkas - I koht Eesti noorte meitrivõistlustelt laevamudelismis klassis EK-600 , 23.03.2013
Aleksander Zverjako - II koht Eesti noorte meitrivõistlustelt laevamudelismis klassis EK-600, 23.03.2013
Nikita Salov - III koht Eesti noorte meitrivõistlustelt laevamudelismis klassis EK-600 , 23.03.2013
Nikita Kirijenko - I koht Eesti noorte meitrivõistlustelt laevamudelismis klassis EK-1250, 23.03.2013
Nikita Kirijenko - I koht Eesti noorte meitrivõistlustelt laevamudelismis klassis F2-J, 23.03.2013
Maksim Pahomov - III koht Eesti noorte meitrivõistlustelt laevamudelismis klassis F2-J, 23.03.2013
Maksim Pahomov - I koht Eesti noorte meitrivõistlustelt laevamudelismis klassis ECO-mini, 23.03.2013
Maksim Pahomov - I koht Eesti noorte meitrivõistlustelt laevamudelismis klassis ECO-mini-expert, 23.03.2013
Maksim Pahomov - I koht Eesti noorte meitrivõistlustelt laevamudelismis klassis ECO-standard, 23.03.2013
 
2015
Eva Nora Notton (õpetaja Elve erm) jõudis „Laulukaruselli“ finaalkontserdile, mis toimus 22. märtsil 2015 . 
Finaalkontserdil said võimaluse esineda 12 paremat noort lauljat üle Eest ( igast vanuserühmast neli paremat).
Laulukaruselli  eelvoorudest  jõudsid 96 parima  laulja  hulka  ja esinesid televisioonis Meribel Ebber ja Maria Elise Kaljuvere.
Kokku osales  „Laulukarusellil“ 96 noort lauljat.  Esineti kolmes vanuserühmas ja zhürii valis iga saate tosinast lauljast välja vanuserühma parima.
 
 
 
2012
Anette Panina - I koht rahvusvaheliselt kunstikonkursilt "Maa värvid 2012" Tallinnas.
Laura Merendi - laureaat rahvusvahelisel kunstikonkursil "Maa värvid 2012" Tallinnas.
Karola Kaugema - II koht rahvusvaheliselt kunstikonkursilt "Maa värvid 2012" Tallinnas.
Bibi-Ann Kahk - diplom rahvusvaheliselt kunstikonkursilt "Laps ja koer" Varssavis.
Agnes Veski - diplom rahvusvaheliselt kunstikonkursilt "Laps ja koer" Varssavis.
Bibi-Ann Kahk - I koht rahvusvaheliselt etnograafiakonkursilt "Rahvariided ja tants" Sloveenias.
2014
Oliver Salben - III koht (IV klasside arvestuses) Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse joonistuskonkursil Suureks saades teen suuri tegusid 
Laura Toom - zhürii äramärkiimine Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse joonistuskonkursil Suureks saades teen suuri tegusid.
 
2012
Tuuli Tiivel - 2012 maailmameister rendzus (kuni 12.aastaste tütarlaste arvestuses) Suzdalis, Venemaa august 2012
Erko Olumets - II koht rendzu maailmameistrivõistlustelt (kuni 12.a poiste arvestuses) Suzdalis, Venemaa august 2012
Martin Hõbemägi - II koht rendzu maailmameistrivõistlustelt (13-17 a. poiste arvestuses) Suzdalis, Venemaa aug. 2012
Argo Lillemaa - III koht rendzu maailmameistrivõistlustelt (kuni 13-17 a. poiste arvestuses) Suzdalis, Venemaa aug.2012 
 
2013
Erko Olumets ja Martin Hõbemägi - V koht Eesti meistrivõistlustelt bridzis, märts 2012
Martin Hõbemägi - I koht rendzu Euroopa meistrivõistlustelt (13-17 a. poiste arvestuses), Suure-Jaani juuli 2013
Kuno Kolk - II koht rendzu Euroopa meistrivõistlustelt (13-17 a. poiste arvestuses) Suure-Jaani juuli 2013
Martin Hõbemägi, 11.koht rendzu MM-lt, august 2013, Tallinn
Martin Hõbemägi - 5.koht MSO-l (Mind Sport Olympiad) ja parim Juuniori titel. London august 2013
Mõttemängude ringi vilistlane Tunnet Taimla - maailmameister rendzus august 2013, Tallinn
 
2014
Martin Hõbemägi, Ants Soosõrv( Kullo õpetaja), Tunnet Taimla (Kullo vilistlane), Ando Meritee (Kullo vilistlane), Johann Lents (Kullo vilistlane)- maailmameistrid võistkondlus rendzus 27.04 - 3.05. 2014 Taipes, Taiwanil.Ants Soosõrv - Euroopa meister rendzus, 25.06.-2.07.2014 Tallinnas
Martin Hõbemägi II koht, 25.06.-2.07.2014 Tallinnas
Johann Lents 5., Villem Mesila 6.; 25.06.-2.07. Tallinnas
Martin Hõbemägi - juunioride maailmameister, Suure-Jaanis, 7.-3.08.2014
Argo Lillemaa ja Markus Ikla 4. koht noorte maailmameistrivõistlustel, Suure-Jaanis, 7.-3.08.2014
 
2015
Martin Hõbemägi juunioride Euroopa meister, Istanbulis, 30.04.-6.05.2015
Georg-Romet Topkin noorte Euroopa meister, Istanbulis, 30.04.-6.05.2015
Markus Ikla 2. koht, Kuno Kolk ja Sander Piik 3. koht noorte EM-l, Istanbulis, 30.04.-6.05.2015
 
Robotiehitus (õpetaja Mait Murumäe)
2015
Mikk Kruusalu -  I koht võistluste Robotex 2015 võistlusklassis Veeralli
 
 
2012
õpetaja Liina Lillipuu - II koht tantsuga „Tiiu talu tütrekene“ üle-eestiliselt uute tantsude konkursilt (lastetantsude kategoorias algkooli rühmadele) 03.11.2012 Tallinnas
õpetaja Helena-Mariana Reimann - III koht tantsuga „Leivalõhnaline“ uute tantsude konkursilt (lastetantsude kategoorias algkooli rühmadele) 03.11.2012 Tallinnas
õpetaja Ene Jakobson - I koht tantsuga „Hansu-Grete 5 tuuri“ uute tantsude konkursilt (lastetantsude kategoorias põhikooli rühmadele) 03.11.2012 Tallinnas
õpetaja Helena - Mariana Reimann - II koht tantsuga "Tulge kaasa" uute tantsude konkursilt (lastetantsude kategoorias algkoolirühmade) 03.11.2012 Tallinnas
õpetaja Ülle Fersel - eripreemia tantsuga „Knihvi polka“ uute tantsude konkursilt (lastetantsude kategoorias põhikooli rühmadele) 03.11.2012 Tallinnas 
õpetaja Helena-Mariana Reimann - II koht tantsuga „Väravamäng“ uute tantsude konkursilt (segarühmade kategoorias) 03.11.2012 Tallinnas
õpetaja Ene Jakobson - eripreemia soolotantsu eest „Minu pintsakas“ uute tantsude konkursilt (segarühmade kategoorias) 03.11.2012 Tallinnas
õpetaja Helena-Mariana Reimann - eripreemia poiste koreograafia eest tantsus „Vaba hing“ uute tantsude konkursilt (segarühmade kategoorias) 03.11.2012 Tallinnas
I koht rahvusvaheliselt laste talentide konkursilt Riias 24.11.2012
II koht rahvusvaheliselt talentide konkursilt Riias 24.11.2012
 
2013
tantsuansambli Sõleke peaballettmeister Ene Jakobson - Mait Agu nimelise vilistlasstipendium, 25.10.2013 Tallinnas
 
2014
tantsuansambli Sõleke peaballettmeister Ene Jakobson – Eesti Vabariigi Valgetähe teenetemärk, 23.02.2014 Pärnus
Esindusrühm (õpetaja Helena-Mariana Reimann) - peapreemia „ Interfolk in Russia 2014 Grand Prix´i“ ja I koht (folkloori koreograafia kategoorias) VII rahvusvahelisel folkloorifestivalil „INTERFOLK in Russia 2014“, 14 – 19.11.2014 St. Peterburgis Venemaal.
 
2015
õpetaja Liina Eero - III koht tantsuga „Koolitee“ uute tantsude konkursilt (lastetantsude kategoorias põhikooli noorema astme arvestuses)  15.11.2015 Tallinnas
õpetaja Liina Eero - eripreemia tantsuga „Laupäeval Isaga" uute tantsude konkursilt 15.11.2015 Tallinnas
õpetaja Helena - Mariana Reimann - III koht tantsuga "Minu velled" uute tantsude konkursilt (põhikooli vanema astme arvestuses) 15.11.2015 Tallinnas
õpetaja Helena-Mariana Reimann - eripreemia tantsuga „Õnnevalss“ uute tantsude konkursilt (segarühmade arvestuses) 15.11.2015 Tallinnas
 
2013
II koht – lavastusega “Kõnelused” (õpetaja ja lavastaja Anne Veesaar) kategoorias "Parim lavastus põhikooli vanuseastmes", Saue Gümnaasiumi I Teatrifestivalil 20.05.2013 Sauel.

 

November 2017
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
   
1
2
7
9
12
14
20
22
24
26
   
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
21.11.2017 Nõmme LO koolide 4.-5 klasside tütarlaste rahvastepalli turniir
23.11.2017 Haabersti LO koolide 3.-5. klasside kombineeritud teatevõistluste meistrivõistlused
25.11.2017 Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
25.11.2017 Neidudekooride advendikontsert “Jõulupuudutus” Jaani kirikus
25.11.2017 Tütarlastekoor Ellerhein neidudekooride advendikontsert “Jõulupuudutus” Jaani kirikus

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass