Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused
Kullo
Huviringid
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Muudatused

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 03.06.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
13.00
-
14.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
16.30
-
18.45 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
17.00
-
17.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood I rühm Piret Ojamaa
31-07
17.30
-
18.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
Teisipäev 04.06.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood II rühm Piret Ojamaa
31-07
Kolmapäev 05.06.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
17.00
-
17.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood III rühm Piret Ojamaa
31-07
17.30
-
18.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
Neljapäev 06.06.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.30
-
14.00 Anneli Uus
14-0
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.30
-
17.45 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
16.30
-
18.45 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
17.00
-
17.45 Aivar Oja
2-02
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood IV rühm Piret Ojamaa
31-07
Reede 07.06.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
Pühapäev 09.06.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
10.15
-
14.00 Õmblemine ja mood V rühm Piret Ojamaa
31-07
September 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
         
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
19.09.2019 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.-7.klasside pendelteatejooksu meistrivõistlused
24.09.2019 Mustamäe LO koolide 3.-5. klasside murdmaateatejooksu meistrivõistlused
02.10.2019 Kesklinna LO koolide 3.-5 klasside murdmaateatejooksu meistrivõistlused

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass