Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Teenused
Kullo
Huviringid
Kullo
Muudatused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Õnnitleme

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 30.09.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.00
-
11.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-14
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.45
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (7-12 a) Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.15
-
15.00 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfed˛o 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.45
-
15.30 KT Stuudio rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
17.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
16.30 Teatristuudio (9-11 a) Lennart Peep
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.40 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
24-02
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova
14-06
15.30
-
15.55 KT Stuudio rühm L2 Mirjam Murel-Punder
3K
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
17.15 KT Stuudio rühm S3 Sandra Põld
15-0
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12-14 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-06
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 KT Stuudio rühm V1 Mirjam Murel-Punder
24-05
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
3K
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfed˛o 2. klass) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
18.15 KT Stuudio rühm S2 Minnamari Murel
24-02
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
25-06
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
2-05
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.15
-
18.00 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli-Aet Arras
2-06
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
17.15
-
18.00 KT Stuudio rühm V1 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
24-05
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.15
-
19.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm E1 Anneli Markov
3K
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.25 KT Stuudio rühm L4 Minnamari Murel
24-02
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 a) Triin Summatavet
31-06
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.45
-
19.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
18.45
-
20.15 KT Stuudio rühm T1 ja S1 Sandra Põld
15-0
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
19.30
-
20.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
Teisipäev 01.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Annika Talts (üldõpetus)
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
11.00 KT Stuudio rühm LH Sandra Põld
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
10.15
-
10.35 Kullo eelkool (4 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.45
-
11.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.30
-
14.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (eesti keel)
25-07
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
14.30
-
15.10 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (matemaatika)
25-07
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
14.40
-
15.50 KT Stuudio rühm L3 Anneli Markov
3K
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
17.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
17.15 Teatristuudio (12-14 a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
18.00 Fotograafia (noorem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
15.10
-
15.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (käeline tegevus)
25-04
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.20
-
16.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.20
-
16.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.40 KT Stuudio rühm T4 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.50
-
17.20 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
3K
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfed˛o 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 KT Stuudio rühm S3 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.00
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.10
-
16.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.55 KT Stuudio rühm T3 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
17.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.00
-
17.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm E3 Anneli Markov
3K
17.30
-
19.00 KT Stuudio rühm S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.30
-
19.45 Teatristuudio (15-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko
2-05
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.50
-
18.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
19.30 KT Stuudio Hiphopi valik noored Kätlin Kuldmaa
24-02
18.20
-
19.05 KT Stuudio rühm E2 Anneli Markov
3K
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko
2-05
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-05
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.40
-
19.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
20.30 KT Stuudio rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
19.00
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.30
-
20.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
Kolmapäev 02.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.15
-
09.55 Kullo eelkool (5 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
10.00
-
10.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
2-16
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
10.35
-
11.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.20
-
12.00 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
2-16
12.30
-
13.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12-14 a) Triin Summatavet
31-06
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.45
-
14.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
13.45
-
14.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.25
-
14.55 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
14.25
-
14.55 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Raduga ettevalmistuskoor (2. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.35
-
15.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.55 KT Stuudio rühm L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.00
-
15.40 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.00
-
16.30 Teatristuudio (9-11 a) Lennart Peep
24-05
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.30 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
15-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.25
-
16.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfed˛o A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.35
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
2-15
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (7-12 a) Triin Summatavet
31-06
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 KT Stuudio rühm S3 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.00
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfed˛o B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
16.40 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
3K
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.30 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
15-0
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 KT Stuudio rühm V1 Minnamari Murel
3K
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
25-06
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
20.00 Fotograafia (vanem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
17.05
-
17.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (solfed˛o C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul (rühmatund) Meeliann Kosk
24-05
17.30
-
18.00 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm V1 Minnamari Murel
24-02
17.30
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
2-05
17.30
-
19.00 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
15-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.50
-
18.25 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.50
-
18.25 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.55
-
18.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.00
-
18.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm E1 Anneli Markov
3K
18.00
-
20.00 Urantia
2-02
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.25 KT Stuudio rühm L4 Minnamari Murel
24-02
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 a) Triin Summatavet
31-06
18.25
-
19.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.45
-
19.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
20.30 KT Stuudio rühm S1 Sandra Põld
15-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
Neljapäev 03.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) II rühm Annika Talts (üldõpetus)
25-06
09.30
-
11.00 KT Stuudio rühm LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.55
-
11.25 Kullo eelkool (4 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
11.50 Kullo eelkool (4 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) V rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.15
-
14.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
14.05
-
14.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-06
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.50 KT Stuudio rühm L3 Anneli Markov
15-0
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
14.45
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.55
-
15.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 Teatristuudio (12-14 a) Kerli Rannala
24-05
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.40 KT Stuudio Hiphopi valik lapsed Sandra Põld
24-02
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova
14-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.15
-
17.30 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.40 KT Stuudio rühm T4 Kätlin Kuldmaa
3K
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
1-19
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.45
-
16.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.50
-
16.45 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
15-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.00
-
16.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solfed˛o 9-10 klass) Jekaterina Pasjutina
14-05
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.35
-
17.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.45
-
17.20 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
3K
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.55 KT Stuudio rühm T3 Kätlin Kuldmaa
15-0
16.45
-
18.00 KT Stuudio soolod/duod Sandra Põld
24-02
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.00
-
18.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-14
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.25
-
18.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm E3 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.30
-
19.45 Teatristuudio (15-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko
2-05
17.40
-
18.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1 rühm) Tatjana Valikova, Jekaterina Pasjutina
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.45
-
20.00 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
18.00
-
18.15 KT Stuudio soolod/duod Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
18.00
-
19.30 KT Stuudio rühm T1 Kätlin Kuldmaa
24-02
18.15
-
19.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.15
-
19.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.15
-
19.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.15
-
19.45 KT Stuudio rühm S2+S1 15-0
15-0
18.20
-
19.05 KT Stuudio rühm E2 Anneli Markov
3K
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko
2-05
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
20.45 Meriko koor
12-05
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.30
-
20.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
Reede 04.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
14.20
-
15.05 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
15.10
-
15.55 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester orkestritund Tanel Koho
24-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.30
-
18.00 KT Stuudio Jazzi valik Mirjam Murel-Punder
15-0
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Jekaterina Pasjutina
14-06
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
Laupäev 05.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-0
10.00
-
10.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfed˛o D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.45
-
11.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfed˛o 3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.00
-
16.00 ants soosõrv
2-02
11.30
-
12.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
11.30
-
12.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.45
-
12.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
12.00
-
13.30 Teatriring Kerli Rannala
24-02
12.15
-
13.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.15
-
14.00 Üldtööaeg Meeliann Kosk
24-05
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
13.00
-
13.45 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-0
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.10
-
13.55 Lapsevanemate vastuvõtt Ülle Luts
14.00
-
14.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.45
-
15.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
17.30
-
19.30 KT õpilaste proov, Evelyn ja Miriam
15-0
Pühapäev 06.10.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 Lapsevanemate vastuvõtt Ülle Luts
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.30
-
16.00 KT õpilaste proov,Liisi-Lotte
15-0
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
Oktoober 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
 
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
21.10.2019 Kullo flöödiringi kontsert-tund.

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass