Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Huviringid
Kullo
Muudatused
Kullo
Teenused
Kullo
HARJUMAA LASTE LAULU- JA TANTSUPIDU

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 12.09.2022
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.45
-
10.55 KT Stuudio, rühm Show hommik Mirjam Murel-Punder
3K_saal
10.00
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.00
-
11.30 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) Elve Erm
25-06
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
13.30
-
15.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.45
-
14.30 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-12
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.25
-
15.10 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass I grupp) Arina Šavlis
14-05
14.45
-
15.30 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-12
14.45
-
15.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.55 KT Stuudio, rühm Show 2 Anneli Markov
24-02
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
17.15 Lennumudelism (algajad) Mait Murumäe
15-07
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 9. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.25 KT Stuudio, rühm Show 3 Sandra Põld
15-0
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-06
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
15.30
-
16.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-12
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
17.00 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.30
-
17.00 KT Stuudio, rühm Show 4 Minnamari Murel
3K_saal
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.35
-
16.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
17.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm V Liina Eero, Siiri Alango
24-05
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.00
-
17.10 KT Stuudio, rühm Show 5 Anneli Markov
24-02
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
17.30 Mõttemängud Aki Kadulin
25-02
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-12
16.25
-
17.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Show 8 Sandra Põld
15-0
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK1 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
16.30
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST1 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõseva
13-0
16.30
-
18.45 Käsitööarmastajate huviring (edasijõudnud) Margarita Tamm
21-04
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass II grupp) Arina Šavlis
14-05
16.55
-
17.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-12
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
18.15 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Minnamari Murel
3K_saal
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
20.45 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.15
-
18.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.15
-
18.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.45 KT Stuudio, rühm Show 7 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.15
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
17.30
-
18.15 KT Stuudio, rühm KT 5 Anneli Markov
24-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Pilliõpe II-III tase (3-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova
14-06
17.45
-
19.15 Loodusring Aki Kadulin
1-19
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.00
-
18.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
19.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm Mesimummid Pilleriin Raidma, Siiri Alango
13-10
18.00
-
19.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm Beebid Reelike Tükk
11-0
18.00
-
19.30 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.05
-
18.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
18.15
-
19.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Karl-Hendrik Onton
01-12
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT 6 Triin Soo
24-05
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm TL 4 Kristel Kurahashi
2-15
18.30
-
19.15 KT Stuudio, rühm KT 7 Minnamari Murel
3K_saal
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.45
-
19.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.45
-
20.15 KT Stuudio, rühm Show 9 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.45
-
21.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST2 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõseva
13-0
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.50
-
19.35 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.55
-
19.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
19.30
-
20.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
21.00 KT Stuudio, rühm Esindus 4 Sandra Põld
15-0
19.30
-
21.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Vilistlased Ene Jakobson, Siiri Alango
11-0
19.45
-
20.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.45
-
20.30 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
20.00
-
20.45 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11. klass) Ülle Sander
12-06
Teisipäev 13.09.2022
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6a) II rühm Eve Eesmaa (liikumine)
24-02
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Reelika Koosma (üldõpetus)
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a) Galina Karpenko
2-05
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.50
-
11.25 Kullo eelkool (4 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eve Eesmaa (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.30 Kullo eelkool (5 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
15.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.30
-
18.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.35
-
14.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (eesti keel)
25-07
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eve Eesmaa (liikumine)
24-02
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.15
-
15.25 KT Stuudio, rühm Show 1 Anneli Markov
3K_saal
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.25
-
15.10 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
15.15 Ukulelering Karl-Hendrik Onton
2-15
14.30
-
15.15 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eve Eesmaa (liikumine)
24-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.45
-
15.55 KT Stuudio, rühm Tänav 1 Miriam Plaamus
24-02
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (käeline tegevus)
25-07
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-0
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.00
-
18.00 Foto- ja videoring Ernest Bondarenko
35-06
15.15
-
16.00 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
15.25
-
16.10 Ukulelering Karl-Hendrik Onton
2-15
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
17.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm K Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
15.30
-
17.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm T Reelike Tükk, Siiri Alango
13-0
15.30
-
17.45 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.35
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Eve Eesmaa (liikumine)
24-05
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.45
-
16.30 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
17.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
17.15 KT Stuudio, rühm Show 6 Anneli Markov
15-0
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
17.10 KT Stuudio, rühm Tänav 2 Miriam Plaamus
24-02
16.00
-
17.30 Käsitööarmastajate huviring (algajad) Margarita Tamm
21-04
16.00
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-07
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.00
-
18.15 Lennumudelism (edasijõudnud) Marko Roolaid
15-07
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.30
-
18.00 Loodusring Eda Hallmägi
25-09
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Merit Männiste
2-06
16.45
-
17.30 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Arina Šavlis
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (3 a) Mari Kalling
2-15
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
16.55
-
17.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
17.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.00
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST1 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.00
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
20.45 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
17.15
-
18.25 KT Stuudio, rühm Tänav 3 Miriam Plaamus
24-02
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm Sipelgad Reelike Tükk, Juliana Juganson
13-10
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 KT Stuudio, rühm TL 3 Anneli Markov
3K_väikeklass
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.30
-
18.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
17.30
-
18.15 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.30
-
19.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Arina Šavlis
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Merit Männiste
2-06
17.45
-
18.30 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Folkstuudio Piibar (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
18.00
-
20.15 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm TL 5 Anneli Markov
3K_saal
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Merit Männiste
2-06
18.30
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm Tibud Reelike Tükk, Juliana Juganson
13-10
18.30
-
19.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
19.15
-
20.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.15
-
20.45 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus Helena-Mariana Reimann, Juliana Juganson
13-0
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.35
-
21.20 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
Kolmapäev 14.09.2022
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (eesti keel)
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) II rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
1-19
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
15-0
09.45
-
10.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.00
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.20
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.00
-
11.30 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) Elve Erm
25-06
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) V rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (5 a) III rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.30
-
15.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.45
-
14.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
14.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo, 2. klass I grupp) Arina Šavlis
14-05
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.55 KT Stuudio, rühm Show 2 Anneli Markov
24-02
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.05
-
15.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (I rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-07
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (I rühm) Galina Morozova-Iljenko
14-08
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
15.20
-
16.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
15.30
-
17.00 KT Stuudio, rühm Show 4 Minnamari Murel
15-0
15.30
-
17.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm K Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõseva
11-0
15.30
-
17.00 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.30
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-06
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
17.15 KT Stuudio, rühm Show 6 Sandra Põld
3K_saal
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (II rühm) Galina Morozova-Iljenko
14-08
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (II rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 8. klass II rühm) Ülle Sander
12-06
16.00
-
16.45 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.00
-
17.10 KT Stuudio, rühm Show 5 Anneli Markov
24-02
16.00
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK1 Pilleriin Raidma, Siiri Alango
13-0
16.00
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.10
-
16.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (III rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 10. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Minnamari Murel
15-0
17.00
-
19.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK2 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõseva
11-0
17.00
-
20.45 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor I Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.15
-
18.45 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Sandra Põld
3K_saal
17.15
-
18.45 KT Stuudio, rühm Show 8 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.15
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 KT Stuudio, rühm KT 5 Anneli Markov
24-05
17.30
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor I (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.50
-
18.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm TL 4 Anneli Markov
24-05
18.15
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST2 Pilleriin Raidma, Siiri Alango
13-0
18.30
-
19.15 KT Stuudio, impro Minnamari Murel
15-0
18.30
-
19.15 Trummiõpetus Joosep Voolmaa
01-15
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor II Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.30
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor II (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.40
-
19.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
18.45
-
19.30 KT Stuudio, impro Sandra Põld
3K_saal
18.45
-
19.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.50
-
19.35 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Ellerheina lastekoor triod Anneli Mäeots
12-07
19.30
-
20.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.30
-
21.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Vilistlased Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõseva
11-0
19.30
-
21.00 KT Stuudio, street jazz Sandra Põld
3K_saal
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel) Ingrid Kõrvits
12-0
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 10. klass II rühm) Ülle Sander
12-06
Neljapäev 15.09.2022
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) II rühm Reelika Koosma (üldõpetus)
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
1-19
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a) Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1. ja 2. kl) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.50
-
11.25 Kullo eelkool (4 a) II rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) IX rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
13.30
-
15.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) IX rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.25 KT Stuudio, rühm Show 1 Anneli Markov
3K_saal
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.20 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) IX rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Julia Krehova
14-0
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.55 KT Stuudio, rühm Tänav 1 Sandra Põld
15-0
14.45
-
16.15 Raduga kandidaatkoor Natalja Kuzina
14-07
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
17.15 Lennumudelism (algajad) Mait Murumäe
15-06
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Galina Morozova-Iljenko, Galina Karpenko
14-06
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Julia Krehova
14-0
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) IX rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Jaana Toome (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.40 KT Stuudio, rühm Show 3 Anneli Markov
3K_saal
15.30
-
17.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm T Reelike Tükk, Siiri Alango
13-0
15.30
-
17.45 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. järeleaitamine) Anneli Mäeots
12-06
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
17.10 KT Stuudio, rühm Tänav 2 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm V Liina Eero, Juliana Juganson
13-10
16.00
-
17.30 KT Stuudio, street valik, rühmad S4+S6 Sandra Põld
15-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
18.15 Lennumudelism (edasijõudnud) Marko Roolaid
15-07
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (solfedžo 9. klass) Elina Kulakova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Julia Krehova
14-0
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Ellerheina ettevalmistuskoor (3 a) Mari Kalling
2-15
16.30
-
17.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
18.00 Loodusring Eda Hallmägi
1-19
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK1 Jaanika Liiu
11-0
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.45 Käsitööarmastajate huviring (edasijõudnud) Margarita Tamm
21-04
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Merit Männiste
2-06
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Galina Morozova-Iljenko
14-06
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Arina Šavlis
2-05
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.45
-
18.15 KT Stuudio, rühm Show 7 Anneli Markov
3K_saal
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Kulakova
14-07
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
18.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
17.15
-
18.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass) Anneli Mäeots
12-06
17.15
-
18.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.25 KT Stuudio, rühm Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
24-02
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.30
-
18.15 KT Stuudio, rühm TL 3 Kristel Kurahashi
2-15
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke, rühm Sipelgad Reelike Tükk, Juliana Juganson
13-10
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.30
-
18.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Karl-Hendrik Onton
01-12
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Sandra Põld
15-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Arina Šavlis
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Merit Männiste
2-06
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-05
18.00
-
19.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm Mesimummid Liina Eero, Siiri Alango
11-0
18.00
-
20.15 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT 6 Triin Soo
24-05
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm TL 5 Kristel Kurahashi
2-15
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Merit Männiste
2-06
18.25
-
19.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Karl-Hendrik Onton
01-12
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 KT Stuudio, rühm KT 7 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
18.30
-
20.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus Helena-Mariana Reimann
13-0
18.30
-
20.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Tibud Reelike Tükk, Juliana Juganson
13-10
18.30
-
20.00 KT Stuudio, rühm KT-T Anneli Markov
24-02
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
14-0
18.45
-
19.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
20.30 KT Stuudio, rühm Show 9 Sandra Põld
15-0
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
19.45
-
20.30 Ellerheina lastekoor (relatiivne solf) Anneli Mäeots
12-06
20.15
-
21.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
Reede 16.09.2022
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
1-19
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
15-0
09.45
-
10.55 KT Stuudio, rühm Show hommik Mirjam Murel-Punder
3K_saal
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.15
-
13.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.55
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
14.00
-
14.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
14.45
-
15.30 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
15.45 Ukulelering Karl-Hendrik Onton
2-15
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 9. klass II rühm) Ülle Sander
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.30
-
16.15 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm K Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõseva
11-0
15.30
-
17.45 Raduga kontsertkoor (häälseseade) Elina Kulakova
14-0
15.30
-
17.45 Raduga kontsertkoor (ansambel) Natalja Kuzina
14-07
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solfedžo 5. klass) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Karl-Hendrik Onton
01-12
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Tanel Koho
2-06
16.00
-
16.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.00
-
17.30 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.00
-
17.30 Käsitööarmastajate huviring (algajad) Margarita Tamm
21-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm T Pilleriin Raidma, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
16.00
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor I Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solfedžo 6. klass) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
18.30 Tantsuansambel Sõleke, rühm PK2 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõseva
11-0
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
17.15
-
18.00 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (solfedžo 7. klass) Jelena Orlova
14-05
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.30
-
19.00 KT Stuudio, tehnika+kehatöö Mirjam Murel-Punder
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm ST2 Pilleriin Raidma, Siiri Alango
13-0
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova
14-0
18.00
-
18.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor II Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
20.45 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Ülle Sander
12-06
20.15
-
21.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Laupäev 17.09.2022
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (I, II ja III rühm) Galina Morozova-Iljenko
14-0
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (I, II ja III rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
12-0
09.30
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.00
-
10.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.45
-
11.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-07
11.00
-
11.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfedžo, 2. klass II grupp) Arina Šavlis
14-05
11.00
-
12.30 Raduga ettevalmistuskoor Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova
14-0
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.30
-
12.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.45
-
12.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.45
-
12.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (A+B koor) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
12.00
-
12.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-07
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.15
-
13.00 Raduga kontsertkoor (solfedžo 10. klass) Elina Kulakova
14-05
12.15
-
13.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
12.30
-
13.15 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-02
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.00
-
13.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
13.00
-
14.30 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
2-14
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
13.45
-
14.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.00
-
15.30 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
14.15
-
15.00 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova
12-0
Pühapäev 18.09.2022
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.00
-
13.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm N Vilistlased Greta Perolainen
13-0
10.15
-
11.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (kunstiõpetus)
2-16
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.40
-
13.25 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (muusika ja liikumine)
2-15
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
15.00
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke, rühm Esindus Greta Perolainen, Juliana Juganson
13-0
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.30
-
17.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
17.30
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT-T2 Anneli Markov, Sandra Põld
15-0
November 2022
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass