Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Kullo Uudiste arhiiv
Kullo
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Teenused
Kullo
Huviringid
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme

Uudised

Print

Laste suvelaagrid Karepal

03.06.2021

Kullo kutsub KAREPALE LAAGRISSE!

08.08-14.08.2021 KULLO SUVELAAGER;
AEG: 8. – 14. august 2021
KOHT: Kullo Karepa Noortelaager (Haljala vald, Lääne Virumaa)
LAAGRILISTE VANUS: 8–14 aastat
Laagrivahetuses tegeleme aktiivse ja mitmekülgse puhkusega värskes õhus. Tuletame meelde vanu mänge ja õpime juurde ka uusi.
Matkame ja veedame aega rannas. Kiirustame aeglaselt, märkame loodust ning püüame mõista, et vähem on mõnikord rohkem.
Teeme erinevaid meisterdused ja kunstitegevusi värskes õhus. Õpime ˛ongleerimist. 
Kõigil on võimalus soovi korral näidata kõiki oma oskusi omaloominguõhtul ja teistel õhtustel ühisüritustel
*Loodus *Lõbus *Sõbralik *Põnev
HIND: 150 eurot
Hind sisaldab: toitlustust 4 korda päevas, transporti Kullo–Karepa–Kullo ning kõiki laagritegevusteks vajalikke materjale ja vahendeid.
Kasvatajad on läbinud erialakoolituse ja omavad laagrikasvataja osakutsetunnistust.
Lisainfo telefonil: 6646 105

Suvelaagrisse on oodatud nii Kullos õppivad lapsed, kui ka need kes Kullo ei õpi.
See laager ei ole seotud ühegi huviringi laagriga.

 

REGISTREERU LAAGRISSE SIIN:
8-11-aastased lapsed
11-14-aastased lapsed
 

Kullo Karepa laagrisuvi 2021
13.06-19.06.2021 Kullo mudilaskoor Ellerhein; mallika.veeperv@kullo.ee; Kohad täis!
13.06-19.06.2021 Õpetajate E.Jakobson ja T.Valmi Kullo õpilaste bändilaager (õpilased alates 7.klassist); elvis.jakobson@kullo.ee; tarvo.valm@kullo.ee;
13.06-19.06.2021 Kullo viiuliõpe (õpetaja Ksenia Vaher); ksenia.vaher@kullo.ee;
13.06-19.06.2021 Kullo kandle- ja kitarriõpe (õpetaja Galja Jõgi)
13.06-19.06.2021 Kullo joonistamine, maalimine, klaasimaal (õpetaja Karola Kaugema); karola.kaugema@kullo.ee; Kohad täis!
22.06-28.06.2021 Kullo kooristuudio Raduga; Jelena.orlova@kullo.ee;
28.06-03.07.2021 Kullo klassikaline laul (õpetaja Tatjana Timofejeva); tatjana.timofejeva@kullo.ee;

03.07-12.07.2021 Kullo mõttemängud (õpetajad Ants Soosõrv ja Aki Kadulin); ants.soosorv@kullo.ee
03.07-12.07.2021 Kullo klaveriõpe (õpetaja Olga Marenkova); olga.marenkova@kullo.ee;
21.07-27.07.2021 Kullo tütarlastekoor Ellerhein; ellerhein@kullo.ee;
27.07-02.08.2021 Kullo tantsuansambel Sõleke; soleke@kullo.ee; Kohad täis!

02.08-08.08.2021 Kullo KT Stuudio; ktstuudio@kullo.ee; Kohad täis!
08.08-14.08.2021 Kullo maalikursus (õpetaja Kersti Linnamägi); kersti.linnamagi@kullo.ee;
08.08-14.08.2021 Kullo Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (õpetaja Triin Summatavet); triin.summatavet@kullo.ee
08.08-14.08.2021 Kullo moekunst (õpetaja Helle Korsar); helle.korsar@kullo.ee;
08.08-14.08.2021 Kullo SUVELAAGER; Registreeru: 8-11-aastased lapsed; 11-14-aastased lapsed
22.08-25.08.2021 Kullo lastekoor Ellerhein, ilona.muhel@kullo;

 



« Tagasi
Juuni 2021
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
 
3
4
7
9
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
10.07.2021 Piibarid esinevad Vergi kalurite päeval

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass